Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

Dzięki. Mógłbyś jeszcze w wolnej chwili streścić mi w 3 zdaniach co miałeś na myśli pod kątem "doboru konsoli pod gry"? ;)
Konsole maja swoje gry ekskluzywne w które zagrasz tylko na konsoli danej firmy. Np. nie zagrasz w Gran Turismo na xboxie, z kolei na playstation nie zagrasz w Forze itd.
 
Wydawało mi się, że zdecydowana większość tytułów się pokrywa na obu konsolach, ale już dawno wypadłem z obiegu. Jak ostatnio grałem to na rynku był Xbox 360 i PS3. Z tych dwóch subiektywnie bardziej pasował mi Xbox, bo pady były wygodniejsze.

UFC + FIFA + PES + Diablo 2 Resurrected jak już wyjdzie. Ze mnie żaden gracz, więc pewnie sprzęt będzie używany "od święta".
to xbox + gamepass. Nawet ten zwykly Ci wystarczy co dalem wyzej.
Sam mam Xboxa S i potwierdzam. Jak nie potrzebujesz trzymać na dysku 15 gier, grać w 4k i exclusive'y ci pasują to moim zdaniem nie ma sensu przepłacać. Tylko S-ka nie ma napędu.
 
  • Like
Reactions: Evo
Jak nie potrzebujesz trzymać na dysku 15 gier
Mozesz przenosić lub pobierac gry na zewnetrzny dysk. W gry ze starszych konsol mozesz grac prosto z dysku zewnetrznego. Gry z obecnej generacji trzeba przeniesc na dysk wewnetrzny konsoli i dopiero lutowac.
 
@lugasek
Lepiej wziąć PS5 czy Xbox One X?
Playstation ma kilka ekskluzywnych tytułów w które nie pograsz nigdzie indziej - te najbardziej istotne to m. in. God od War, Last od US, Uncharted, Spider-man, Ghost od Tsushima. Są to bardzo dobre pozycje i ja osobiście jeżeli za parę lat przesiądę się na nowszą generację to pewnie będzie to PS chociażby dla samego kolejnego God od Wara którego uwielbiam. Xbox natomiast nie ma tylu tak hitowych exclusivow, za to ma chyba trochę lepsze parametry, cenę plus usługę gamepass w ramach której w abonamencie w cenie około 150 zł rocznie w promocji (a promki są bardzo często) masz dostęp do dużej bazy gier wśród której jest dużo bardzo dobrych tytułów. Plus sporo osób uważa, że Xbox ma lepszego pada - nie korzystałem z niego więc się nie wypowiadam. Więc jak zależy Ci na tych konkretnych exclusivach to PS jak niekoniecznie to raczej Xbox. Pojawiają się trochę znaki, że Sony trochę zmienia politykę, bo jeden z exclusivow (Horizon Zero Dawn) wyszedł po kilku latach na PC ale nie wiadomo czy to będzie stały trend.
 
Sam mam Xboxa S i potwierdzam. Jak nie potrzebujesz trzymać na dysku 15 gier, grać w 4k i exclusive'y ci pasują to moim zdaniem nie ma sensu przepłacać. Tylko S-ka nie ma napędu.
Na ps mozesz gre wyjebac i potem zainstalowac od nowa a biblioteka chyba nie ma limitu. No chyba ze zle mowie to poprawta
 
Dzięki Panowie, decyzja zapadła, trochę poczytałem i biorę Xboxa Series X (ta biblioteka gier zadecydowała, bo pojedyncze tytuły są w sumie dość drogie, a jak już wspomniałem, jak odpalę maszynę raz w tygodniu na dwie godzinki, to i tak będzie dużo).
I tu znów potrzebuję Waszej pomocy, bo najchętniej wziąłbym po prostu Xbox All Access (czyli konsolę w pakiecie z tym game pass ultimate na 24 miesiące), ale debile z Microsoftu nie umożliwiają nabycia tego za gotówkę tylko trzeba jakieś gówno raty brać w Media Expert, a nie chcę tylko z uwagi na to podpisywać umów ratalnych. Zdecydowanie wygodniej mi to wziąć "za gotówkę" jednorazowo i nie musieć o niczym pamiętać (tak, wiem, że jest coś takiego jak polecenie zapłaty w banku, ale mimo wszystko).

W związku z powyższym, mam pytanie co do samego Game Pass Ultimate.

Kody doładowujące w cenie oficjalnej to ok. 55PLN/miesiąc (czy tam 159pln za 3 miesiące, np. w Media Expert).
Nie widzę też możliwości zakupu nawet na stronie Microsoftu z góry pakietu na np. rok lub dwa lata.

A są też takie cuda na Allegro, chociaż śmierdzi mi to jakąś lewizną:

@lugasek @Betonowy Krzychu @J-Son

Można bezpiecznie nabyć tak tego game passa z Allegro czy grozi to jakąś blokadą albo uj wie czym jeszcze?
 

Playstation Plus Video Pass - nowa usługa w ramach Playstation Plus - filmy w ramach abonamentu PS4 PS5

Startuje dzisiaj. Tylko dla Polaków.
Program pojawi się w PS Store 22 kwietnia 2021 r. Będą go mogli pobrać wszyscy posiadacze konsol PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Aby zyskać dostęp do treści VoD od Sony Pictures, należy posiadać aktywną subskrypcję programu abonamentowego PS Plus, a także konto gracza zarejestrowane w polskim regionie.
image

 
Dzięki Panowie, decyzja zapadła, trochę poczytałem i biorę Xboxa Series X (ta biblioteka gier zadecydowała, bo pojedyncze tytuły są w sumie dość drogie, a jak już wspomniałem, jak odpalę maszynę raz w tygodniu na dwie godzinki, to i tak będzie dużo).
I tu znów potrzebuję Waszej pomocy, bo najchętniej wziąłbym po prostu Xbox All Access (czyli konsolę w pakiecie z tym game pass ultimate na 24 miesiące), ale debile z Microsoftu nie umożliwiają nabycia tego za gotówkę tylko trzeba jakieś gówno raty brać w Media Expert, a nie chcę tylko z uwagi na to podpisywać umów ratalnych. Zdecydowanie wygodniej mi to wziąć "za gotówkę" jednorazowo i nie musieć o niczym pamiętać (tak, wiem, że jest coś takiego jak polecenie zapłaty w banku, ale mimo wszystko).

W związku z powyższym, mam pytanie co do samego Game Pass Ultimate.

Kody doładowujące w cenie oficjalnej to ok. 55PLN/miesiąc (czy tam 159pln za 3 miesiące, np. w Media Expert).
Nie widzę też możliwości zakupu nawet na stronie Microsoftu z góry pakietu na np. rok lub dwa lata.

A są też takie cuda na Allegro, chociaż śmierdzi mi to jakąś lewizną:

@lugasek @Betonowy Krzychu @J-Son

Można bezpiecznie nabyć tak tego game passa z Allegro czy grozi to jakąś blokadą albo uj wie czym jeszcze?
pare postow nad Toba dalem, mozesz kupic i sobie doladowac.
 
pare postow nad Toba dalem, mozesz kupic i sobie doladowac.
Czyli to są kody tygodniowe jak rozumiem, jeśli chciałbym wbić np. 2 lata tego Game Pass Ultimate z góry, to musiałbym kupić i wpisać 100 kodów? :jjsmile:
 
Czyli to są kody tygodniowe jak rozumiem, jeśli chciałbym wbić np. 2 lata tego Game Pass Ultimate z góry, to musiałbym kupić i wpisać 100 kodów? :jjsmile:
Tak. Obecnie nie widze jakis kodow na dluzszy czas (bez kombinacji) w dobrej cenie. Kiedys za darmo rozdawali. Ja mam nabite chyba do 2022, albo 2023 :).

 
  • Like
Reactions: Evo
Dzięki Panowie, decyzja zapadła, trochę poczytałem i biorę Xboxa Series X (ta biblioteka gier zadecydowała, bo pojedyncze tytuły są w sumie dość drogie, a jak już wspomniałem, jak odpalę maszynę raz w tygodniu na dwie godzinki, to i tak będzie dużo).
I tu znów potrzebuję Waszej pomocy, bo najchętniej wziąłbym po prostu Xbox All Access (czyli konsolę w pakiecie z tym game pass ultimate na 24 miesiące), ale debile z Microsoftu nie umożliwiają nabycia tego za gotówkę tylko trzeba jakieś gówno raty brać w Media Expert, a nie chcę tylko z uwagi na to podpisywać umów ratalnych. Zdecydowanie wygodniej mi to wziąć "za gotówkę" jednorazowo i nie musieć o niczym pamiętać (tak, wiem, że jest coś takiego jak polecenie zapłaty w banku, ale mimo wszystko).

W związku z powyższym, mam pytanie co do samego Game Pass Ultimate.

Kody doładowujące w cenie oficjalnej to ok. 55PLN/miesiąc (czy tam 159pln za 3 miesiące, np. w Media Expert).
Nie widzę też możliwości zakupu nawet na stronie Microsoftu z góry pakietu na np. rok lub dwa lata.

A są też takie cuda na Allegro, chociaż śmierdzi mi to jakąś lewizną:

@lugasek @Betonowy Krzychu @J-Son

Można bezpiecznie nabyć tak tego game passa z Allegro czy grozi to jakąś blokadą albo uj wie czym jeszcze?
Hmm... chłop z allegro potrzebuje twojego maila i hasła do konta xbox, więc ja bym nie skorzystał (nawet jeśli gość nie ma złych zamiarów to jakoś nie uśmiecha mi się podawać obcym jakichkolwiek haseł).

Na rok to nie wiem, ale chyba widziałem jakieś opcje na 6 czy nawet 9 miesięcy. Tylko tam jest tyle klikania (kupowanie kilku mniejszych pakietów z różnych stron), że mi się nie chciało. A jak już kupiłem Cyberpunka to w ogóle wyłączyłem subskrypcję.
 
  • Like
Reactions: Evo
Czyli to są kody tygodniowe jak rozumiem, jeśli chciałbym wbić np. 2 lata tego Game Pass Ultimate z góry, to musiałbym kupić i wpisać 100 kodów? :jjsmile:
Zobacz w media expert, jeśli dobrze pamiętam to przy kupnie konsoli dawali gamę pass na 2lata.
 
  • Like
Reactions: Evo
Tylko tam jest tyle klikania (kupowanie kilku mniejszych pakietów z różnych stron), że mi się nie chciało.
Hmm... chłop z allegro potrzebuje twojego maila i hasła do konta xbox, więc ja bym nie skorzystał (nawet jeśli gość nie ma złych zamiarów to jakoś nie uśmiecha mi się podawać obcym jakichkolwiek haseł).
Też o tym pomyślałem, pytanie czy są tam jakiekolwiek wrażliwe dane, bo nie rejestrowałem tam konta nigdy, jak tak, to zdecydowanie odpada.

Co do klikania, właśnie też mi się nie marzy wbijać 100 kodów, z drugiej strony przy normalnej subskrybcji taka przyjemność to 1320 PLN w skali dwóch lat, a przy wbiciu 100 kodów 480 PLN, więc pewnie warto, bo prawie tysiak zawsze w kieszeni.
 

Xbox Game Pass Ultimate - 70 dni. (10 x 7 dni) ~35 zł

trzeba kupić 10 sztuk. Z kodem XGPUAPRIL21ST




Działa, potwierdzam. Mało tego, zapłaciłem niecałe 31PLN (blik) także jeszcze mniej niż w poście.

@lugasek mistrz.
 
Dzięki Panowie, decyzja zapadła, trochę poczytałem i biorę Xboxa Series X (ta biblioteka gier zadecydowała, bo pojedyncze tytuły są w sumie dość drogie, a jak już wspomniałem, jak odpalę maszynę raz w tygodniu na dwie godzinki, to i tak będzie dużo).
I tu znów potrzebuję Waszej pomocy, bo najchętniej wziąłbym po prostu Xbox All Access (czyli konsolę w pakiecie z tym game pass ultimate na 24 miesiące), ale debile z Microsoftu nie umożliwiają nabycia tego za gotówkę tylko trzeba jakieś gówno raty brać w Media Expert, a nie chcę tylko z uwagi na to podpisywać umów ratalnych. Zdecydowanie wygodniej mi to wziąć "za gotówkę" jednorazowo i nie musieć o niczym pamiętać (tak, wiem, że jest coś takiego jak polecenie zapłaty w banku, ale mimo wszystko).

W związku z powyższym, mam pytanie co do samego Game Pass Ultimate.

Kody doładowujące w cenie oficjalnej to ok. 55PLN/miesiąc (czy tam 159pln za 3 miesiące, np. w Media Expert).
Nie widzę też możliwości zakupu nawet na stronie Microsoftu z góry pakietu na np. rok lub dwa lata.

A są też takie cuda na Allegro, chociaż śmierdzi mi to jakąś lewizną:

@lugasek @Betonowy Krzychu @J-Son

Można bezpiecznie nabyć tak tego game passa z Allegro czy grozi to jakąś blokadą albo uj wie czym jeszcze?
Mimo, że decyzja podjęta to dodam swoje kilka groszy. Na ten moment dla osoby, która gra sporadycznie nie ma lepszej konsoli niż Xbox. Kupujesz gamepass w którego skład niedawno doszedł EA Access, którego można dopaść na promocji na 1/3 lub 1/2 ceny i masz gier od groma. Dodatkowo do gamepassa dodają teraz często gry na premierę chociażby ostatnio popularny Outriders. Z tego co pamiętam można próbować również wykupić abonament Xbox live gold i wtedy użyć ultimate gamepass, który przekonwertuje gold-a na ultimate. Dodatkowo niedługo wyjdzie gamepass na telefon/tablety. Możesz również używać laptopa z windows 10 jako monitora.
 
  • Like
Reactions: Evo

Myszka bezprzewodowa Razer Mamba Wireless Gears of War 5 Edition 149zł


1.jpg

ciezka, ale w tej cenie warto rozwazyc.
  • Długość: 126 mm
  • Szerokość: 70 mm
  • Wysokość: 43 mm
  • Waga: 106 g


na allegro 20zl drozsza

 
Back
Top