Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

Komputer stacjonarny Acer Nitro 50 N50-610 Intel® Core™ i5-10400F 16GB 512GB GTX1660S W10 3.299zl


acer-komputer-acer-i510-16g-512g-1660-w10,80635287009_8.jpg

zostalo 19 sztuk
mozna lutowac
super oferta na dzis


 
Last edited:
To nie moja myszka. Ale moduja myszki, moze nie zdzierajac lakier, ale dziury wierca.

np

Dziwna moda mi zawsze się lepiej grało ciężkim myszkami. Nawet specjalnie je dociążałem czy to był Diamondback, Mx 518, Sidewinder, Kone czy Sensei. Za niedługo będę musiał poszukać zastępstwo dla bezprzewodowego senseia i jak widzę myszki poniżej 90 gr to mi słabo.
 

Komputer stacjonarny Acer Nitro 50 N50-610 Intel® Core™ i5-10400F 16GB 512GB GTX1660S W10 3.299zl


acer-komputer-acer-i510-16g-512g-1660-w10,80635287009_8.jpg

zostalo 19 sztuk
mozna lutowac
super oferta na dzis



@lugasek
Ta obudowa jest chyba mniejsza od tej mojej, prawda? Zauważyłem, że nie ma dysku HDD, tak ma być? Teoretycznie śmieci można trzymać na dysku zew.
Jak on wypada w porównaniu do tego mojego? Lepiej, równo, gorzej czy dużo gorzej?
Bo poważnie go rozważam.
 
Dziwna moda mi zawsze się lepiej grało ciężkim myszkami. Nawet specjalnie je dociążałem czy to był Diamondback, Mx 518, Sidewinder, Kone czy Sensei. Za niedługo będę musiał poszukać zastępstwo dla bezprzewodowego senseia i jak widzę myszki poniżej 90 gr to mi słabo.

Myszka bezprzewodowa Razer Mamba Wireless Gears of War 5 Edition 149zł


1.jpg

ciezka, ale w tej cenie warto rozwazyc.
  • Długość: 126 mm
  • Szerokość: 70 mm
  • Wysokość: 43 mm
  • Waga: 106 g


na allegro 20zl drozsza

Kwestia preferencji i w co grasz. Do strzelanek sieciowych myszka nie powinna byc ciezsza niz 90g. Co zmiana myszki to bralem lzejsza. Obecnie lutuje na glorious model o 67g. Polecam przetestowac przez tydzien lzejsza i wtedy ocenic. A jak nie to bierz cegle co dalem wyzej:)
Ale fajny! Kupować czy nie kupować!? :wtf2: Niby mi nie trzeba ale taki fajny! Lepszy od mojego?
jak cos wrzucam to sie kupuje od razu, a mysli potem. Najwyzej zwrocisz. Ale w Twoim przypadku to akurat dobrze, ze nie kupiles, bo po co Ci komp o bardzo zblizowej wydajnosci do Twojego?
 
Kwestia preferencji i w co grasz. Do strzelanek sieciowych myszka nie powinna byc ciezsza niz 90g. Co zmiana myszki to bralem lzejsza. Obecnie lutuje na glorious model o 67g. Polecam przetestowac przez tydzien lzejsza i wtedy ocenic. A jak nie to bierz cegle co dalem wyzej:)

jak cos wrzucam to sie kupuje od razu, a mysli potem. Najwyzej zwrocisz. Ale w Twoim przypadku to akurat dobrze, ze nie kupiles, bo po co Ci komp o bardzo zblizowej wydajnosci do Twojego?
Akurat jest taka sytuacja, że tego co mam teraz chciałbym podarować pewnemu młodzieńcowi, który ma PC z przed 9 lat (kiedy dostał go na komunię) a ten myślałem żeby sobie wziąć bo do cohones i Civ 5 by wystarczył. Wygląda na to, że ja już w nic nowszego i większego grał nie będę, nie chce mi się, a do tego w lipcu będę miał już 3 małych dzieci :korwinlaugh:

Więc pomyślałem o tamtym PC, no albo ten laptop jebany, nie mogę się zdecydować...
 
Akurat jest taka sytuacja, że tego co mam teraz chciałbym podarować pewnemu młodzieńcowi, który ma PC z przed 9 lat (kiedy dostał go na komunię) a ten myślałem żeby sobie wziąć bo do cohones i Civ 5 by wystarczył. Wygląda na to, że ja już w nic nowszego i większego grał nie będę, nie chce mi się, a do tego w lipcu będę miał już 3 małych dzieci :korwinlaugh:

Więc pomyślałem o tamtym PC, no albo ten laptop jebany, nie mogę się zdecydować...
to trzeba bylo lutowac, w tej cenie to uzywki nie kupisz z takimi bebechami.
 
Kwestia preferencji i w co grasz. Do strzelanek sieciowych myszka nie powinna byc ciezsza niz 90g. Co zmiana myszki to bralem lzejsza. Obecnie lutuje na glorious model o 67g. Polecam przetestowac przez tydzien lzejsza i wtedy ocenic. A jak nie to bierz cegle co dalem wyzej:)
To jestem odmieńcem, który lutował sporo w FPS(rctw/et,cod,BF, cs i inne apexy) w tym część profesjonalnie. Testowałem te lekkie myszki i jakoś kupa nie ta precyzja i kontrola. Co śmieszne jestem low sensem i lubię myszki w okolicach 150-200gr i tak je dociążam.
Razer to dla mnie skończył się na diamondbacku.
 
ciezko o cos bez dziury obecnie.
Tylko jakieś wynalazki dziwne i kijj wie, kiedy coś ciekawego wyjdzie, bo aparat do selfiaczkow mi zbędny. I ceny flagowców też coraz bardziej zaporowe a średniaki nie lepiej. Chyba się skusze na to poco dla baterii.
 
Tylko jakieś wynalazki dziwne i kijj wie, kiedy coś ciekawego wyjdzie, bo aparat do selfiaczkow mi zbędny. I ceny flagowców też coraz bardziej zaporowe a średniaki nie lepiej. Chyba się skusze na to poco dla baterii.
poco kawal patelni
 
@lugasek dej coś za darmo - wtedy biere :awesome:

Trylogia Piętno/Sfora/Cherub - ebook ZA DARMO

601c8ec6dc1bf.jpeg

 
Last edited:
Back
Top