Jak Pudzian przegra - odchodzę

Anonymous

NoLife FC
f9f7882f000c8eaa47bcb16b
r-600,0-n-489475tutg_gosia_andrzejewicz_pudzian_romans_sex_glupota_leci_na_goske_d.jpg








Jak w temacie. Jako, że interesuję sie sportem od czasy debiutu strongmana Mariusza w mma, jego porażka będzie także moją. Myślałem, że strongman narobi sporo kłopotów w hw (i nadal tak myślę).



Stawiam na szali moje konto na Cohones!







WAR Mariusz ! Liczę na Ciebie!
 
Co za różnica kaczy... ty i tak zrobisz sobie inne konto. :p Powodzenia w rzuceniu nałogu, szkoda chłopaka!
 
Nie żebym podpuszczał ale jak się zadeklarował to proponuję usunąć konto jeżeli Pudzilla przegra. :-)



Bo on i tak się nie wywiąże z tego co napisał.
 
Myslalem, ze to temat tumano zapominajac, ze jestescie na tym samym poziomie. Dzieki za przypomnienie.



Co do tematu ''w chuju to mam'' i tak wrocisz pod innym nickiem.
 
Założe się, że nawet jak Pudzian przegra to ten człowiek nie odejdzie stąd. Będzie próbował, w końcu nie wytrzyma, stworzy inne konto i będzie ukrywał się za nim. Nie ma bata Kaczy, doceniam próby rzucenia nałogu, ale w taki sposób się nie uda.
 
Kaczy, nie żal Ci 10.000 postów? Później będziesz musiał zaczynać od zera:-)
 
Kaczy, nie żal Ci 10.000 postów? Później będziesz musiał zaczynać od zera:-)






Jakby podliczyl posty ze wszystkich swoich kont to by pewnie drugie tyle wyszlo. Wiec jak skupi sie na jednym nowym koncie szybko to machnie
 
Hmmm, nie chcę być złośliwy ale jakoś tak przypomniało mi się że w okolicach Wielkiego Postu obiecywałeś 40-dniową absencję. Skończyło się chyba na połowie?
 
Przez kaczkę dziwaczkę będę zmuszony kibicować rywalowi Mariusza.
 
no i kurwa pudzian sie zmowi z kaczorem i na zlosc hajterom wygra, wiec nie ma sie co cieszyc
 
Back
Top