Podwieszony Jak przekonać dzieciaka do sportu?

Jako autor tematu wypadało by zdać relację z prób zastosowania rad Szanownego Grona Ekspertów i...bardzo wszystkim zajebiście dziękuję, drożej być nie mogło...

received_3483734721943015.jpeg


Mogliście napisać żeby dał se spokój i kupił jej ajfona
 
Jako autor tematu wypadało by zdać relację z prób zastosowania rad Szanownego Grona Ekspertów i...bardzo wszystkim zajebiście dziękuję, drożej być nie mogło...

View attachment 84171

Mogliście napisać żeby dał se spokój i kupił jej ajfona
Cóż... Ale Ty wiesz jaką z ujezdzania konia może mieć kiedyś kasę. Patrz, że to inwestycja w przyszłość. Wiem brzmi dwuznacznie, ale jeźdzcy nie zarabiają źle... A w razie co łatwo się przebranżowić
 
Cóż... Ale Ty wiesz jaką z ujezdzania konia może mieć kiedyś kasę. Patrz, że to inwestycja w przyszłość. Wiem brzmi dwuznacznie, ale jeźdzcy nie zarabiają źle... A w razie co łatwo się przebranżowić
Jako autor tematu wypadało by zdać relację z prób zastosowania rad Szanownego Grona Ekspertów i...bardzo wszystkim zajebiście dziękuję, drożej być nie mogło...

View attachment 84171

Mogliście napisać żeby dał se spokój i kupił jej ajfona
Drogo? Stary poczekaj aż zachce mieć własnego konia a po 25 roku kolana jej wysiada i operacje będzie trzeba robić. Spotykałem się z dwoma laskami co jeździły konno powiedzmy pół zawodowo, masakra dla zdrowia i portfela. To ja już wolę moje MTB może i koszta podobne ale za to umiem przed policją uciekać ;)
 
Drogo? Stary poczekaj aż zachce mieć własnego konia a po 25 roku kolana jej wysiada i operacje będzie trzeba robić. Spotykałem się z dwoma laskami co jeździły konno powiedzmy pół zawodowo, masakra dla zdrowia i portfela. To ja już wolę moje MTB może i koszta podobne ale za to umiem przed policją uciekać ;)
Znajomi mają córkę która jeździ... No to ostatnio jej kupili konia w cenie nowego Renault
 
U mnie jest regularny atak, co kilka miesięcy, o kucyka, albo wynajem (nie posiadasz, ale jakby rezerwujesz tylko dla siebie)...

Póki co wróg ;) nie przełamał pozycji :)
 
Jako autor tematu wypadało by zdać relację z prób zastosowania rad Szanownego Grona Ekspertów i...bardzo wszystkim zajebiście dziękuję, drożej być nie mogło...

View attachment 84171

Mogliście napisać żeby dał se spokój i kupił jej ajfona
Mam w garażu toczek, bez kitu może że 2-3 razy założony. Jak ci się przyda to mogę wysłać. Gratis to uczciwa cena (chyba) ale za transport płacisz sam
Syn miał wtedy 8 lat, także mniej więcej rozmiar na taki łeb.
 
Mam w garażu toczek, bez kitu może że 2-3 razy założony. Jak ci się przyda to mogę wysłać. Gratis to uczciwa cena (chyba) ale za transport płacisz sam
Syn miał wtedy 8 lat, także mniej więcej rozmiar na taki łeb.
Dzięki, ale już nie dawno kupiliśmy. Różowy. Innego już teraz nie założy. Chyba że też masz różowy.
 
Moi chłopacy poszli w tym roku na Judo. Osobiście wolałbym zapasy ale starszy jest szczypior, za to młodszy jest bardziej zbity i silny. Przekonałem młodszego łobuza że będzie potrafił walczyć a starszy sam dołączył. Teraz robią sparingi w domu ale nie wygląda to na Judo. Później kupię im worek. Trzeba jakoś przygotować dzieciaki na nadejście nowej Europy.
 
Jak w temacie. Macie jakieś pomysły czy własne doświadczenia w tej kwestii? A może w ogóle nie powinno się przekonywać tylko czekać, aż samo będzie chciało?

Mam 8-letnią córkę. Bardzo lubi spędzać czas w ruchu, na powietrzu, próbowaliśmy różnych dyscyplin, ale wszystko w formie zabawy. Kiedy tylko mówię, że zapisze ją na zajęcia, to nawet nie chce o tym słyszeć.

Jestem ciekaw Waszych opinii i doświadczeń w tym temacie.
W bardzo prosty sposób, zgapiles
Bo od najmłodszych lat sam musisz ten sport napierdalac, rodzic jest autorytetem dla każdego dziecka
 
Back
Top