Jak bardzo popierdolony jestes

a58fb2711e7d-jpg.12701
Serio nie słyszałem bardziej zjebanej akcji.
@andrzej_t. @Baasteek na mieście o tym głośno? :danaillegal:
Nic w tym temacie tu z tym nie wygra.
 
Zarzu defekacji doodbytniczej? To jest taki paragraf? Jesli jest tzn ze ktos juz to kiedys zrobil:DC:
Ale i tak nie wierze ze jest i na ile to prawdziwe info
 
Mnie sie zdaje, ze to jakis fejk. Nikt tu o tym nie slyszal, chlopaki z wiosek obok juz by wszystko wiedzieli :einsteinsmoke:

Jak cos sie dowiem to dam znac. . .

Co one by sobie tam musialy robic codziennie, ze jednej sie nie chce budzic nawet jak jej ktos dupala palichami rozdziera ?
:korwinlaugh:
 
Mnie sie zdaje, ze to jakis fejk. Nikt tu o tym nie slyszal, chlopaki z wiosek obok juz by wszystko wiedzieli :einsteinsmoke:

Jak cos sie dowiem to dam znac. . .

Co one by sobie tam musialy robic codziennie, ze jednej sie nie chce budzic nawet jak jej ktos dupala palichami rozdziera ?
:korwinlaugh:
no i jakto mialoby wygladac? no kurwa :lol:
 
Nie wiem. . . chociaz jak probowalem to sobie wyobrazic to . . . nawet mi sie udalo :korwinlaugh:

. . . jak bardzo popierdolony jestem ?
ta niewiasta musialaby, w momencie gdy trzymalaby, ze tak powiem dziure kolezanki w rozwarciu sama przyjac pozycje na narciarza i wycelowac swoim stolcem w jej jame. No kurwa :lol: nastepny przystanek cyrk Zalewski (choc jest to pewnie mozliwe:wink:)

To mi przypomnialo pewne zdarzenie, kiedys na biwaku kolezka tonal w dumie gdyz wg swoich opowiesci nigdy nie walnal nawet kleksa w gacie. Jako, ze reszta towarzystwa, lacznie ze mna nie mogla sie poszczycic takim osiagnieciem to z takiej, zwyklej cebulackiej zawisci zapragnelismy zakonczyc jego sielanke. Jak zasnal najebany postanowilismy wsadzic mu gowno w gacie (plan, kurwa Liban :lol:). Nikt nie chcial babrac sie w swoim to pozyczylismy kawal stolca od okolicznego ciapka. Niestety skurwiel sie obudzil a juz mial praktycznie gacie sciagane i teraz wez mu wytlumacz co my zesmy z nim chcieli zrobic. Ziomek wymyslil, ze chcial dresy pozyczyc bo swoje mial mokre a do sklepu po wodke daaaleko :smile:
Do konca wyjazdu zamykal sie jebaniec w swoim pokoju:lol:
 
ta niewiasta musialaby, w momencie gdy trzymalaby, ze tak powiem dziure kolezanki w rozwarciu sama przyjac pozycje na narciarza i wycelowac swoim stolcem w jej jame. No kurwa :lol: nastepny przystanek cyrk Zalewski (choc jest to pewnie mozliwe:wink:)

To mi przypomnialo pewne zdarzenie, kiedys na biwaku kolezka tonal w dumie gdyz wg swoich opowiesci nigdy nie walnal nawet kleksa w gacie. Jako, ze reszta towarzystwa, lacznie ze mna nie mogla sie poszczycic takim osiagnieciem to z takiej, zwyklej cebulackiej zawisci zapragnelismy zakonczyc jego sielanke. Jak zasnal najebany postanowilismy wsadzic mu gowno w gacie (plan, kurwa Liban :lol:). Nikt nie chcial babrac sie w swoim to pozyczylismy kawal stolca od okolicznego ciapka. Niestety skurwiel sie obudzil a juz mial praktycznie gacie sciagane i teraz wez mu wytlumacz co my zesmy z nim chcieli zrobic. Ziomek wymyslil, ze chcial dresy pozyczyc bo swoje mial mokre a do sklepu po wodke daaaleko :smile:
Do konca wyjazdu zamykal sie jebaniec w swoim pokoju:lol:
:jarolaugh:
 
Przede wszystkim jak to jest fizycznie możliwe? Przecież kloc by musiał być twardy jak skurwysyn i idealnie wycelowany dziura w dziurę.
Taka najebana rozjebunda na bank kacsraka. Pomijam niesamowity smród jaki temu musiał by towarzyszyć, to jest to nie do zrobienia.
Widocznie na nią "tylko" nasrała.











Po jakiego chuja ja to w ogóle rozkminiam? :korwinwhat:
 
Spróbuj zapytać prosto z mostu. Jak będzie chętna to się zgodzi, jak będzie się brzydzić... to i tak by wam pewnie nie wyszło.
chodzi mi, ze po raz drugi w ciagu godziny. nie byłbym z nia gdyby sie brzydziła
 
Back
Top