Israel Adesanya vs Alex Pereira

Kto wygra?


  • Total voters
    33
  • Poll closed .
izzy to wygra
Albo zostanie zapaśnikiem
Albo przygotuje się lepiej w stójce
większe doświadczenie a ich walki to nie było jednostronne lanie poza drugą walką gdzie olka uratowało liczenie

Liczę ze Olek wygra ale wygra Izzy
 
Też myślę, że Easy wygra. Warunek jest taki żeby nie bił się za dużo w stójce.
 
Przecież on zawsze sie bije w stójce, co nagle stanie sie zapaśnikiem w ciągu kilku mies przygotowań?
Przecież to nie kickboxing tylko mma. W grapplingu powinien mieć największą przewagę nad Alexem. Jednak parę lat już bjj trenuje. Może w końcu pokaze czego się nauczył. Wyzwaniem będzie sprowadzenie brazola, bo to wielki chłop.
 
Przecież to nie kickboxing tylko mma. W grapplingu powinien mieć największą przewagę nad Alexem. Jednak parę lat już bjj trenuje. Może w końcu pokaze czego się nauczył. Wyzwaniem będzie sprowadzenie brazola, bo to wielki chłop.
Raczej bedzie stójka techniczna walka .
 
Nie widzieliśmy jeszcze żeby cycu walczył z rywalem który choćby mu dorównywał warunkami fizycznymi, ciężko tu będzie uciekać przed ciosami. Ludzie mówią że to MMA a nie kickboxing, no właśnie, dlatego lżejsze rękawice to także atut dla Pereiry a nie tylko dla Adesanyi. Szkoda że Whittaker jest sporo mniejszy bo by cyca robił bez problemu a nie jestem pewny czy ta wersja z walki przeciwko Vettoriemu by Israela nie pokonała.
 
Nie widzieliśmy jeszcze żeby cycu walczył z rywalem który choćby mu dorównywał warunkami fizycznymi, ciężko tu będzie uciekać przed ciosami. Ludzie mówią że to MMA a nie kickboxing, no właśnie, dlatego lżejsze rękawice to także atut dla Pereiry a nie tylko dla Adesanyi. Szkoda że Whittaker jest sporo mniejszy bo by cyca robił bez problemu a nie jestem pewny czy ta wersja z walki przeciwko Vettoriemu by Israela nie pokonała.
ale izzy jest 10 razy szybszy od ogra także dalej cyc robi robsona
Adesanya ma 3 razy większe doświadczenie w klatce, nie mówiąc o poziomie mistrzowskim
 
ale izzy jest 10 razy szybszy od ogra także dalej cyc robi robsona
Adesanya ma 3 razy większe doświadczenie w klatce, nie mówiąc o poziomie mistrzowskim
Ja tam mu nie życzę żeby przegrał ale widać że jest obsrany. Brazol bije że 2 razy mocniej a nawet i lepiej, chwilą nieuwagi i będzie nowy mistrz.
 
Ja tam mu nie życzę żeby przegrał ale widać że jest obsrany. Brazol bije że 2 razy mocniej a nawet i lepiej, chwilą nieuwagi i będzie nowy mistrz.
tu się zgadzam, cyc wygląda na zdenerwowanego
jeśli wyjdzie z dobrym nastawieniem to powinien pokonać aleksa, ale no właśnie czy głowa zagra
 
tu się zgadzam, cyc wygląda na zdenerwowanego
jeśli wyjdzie z dobrym nastawieniem to powinien pokonać aleksa, ale no właśnie czy głowa zagra
Ja tam czuje że przegra. Kozak z mniejszymi i raczej że słabą glową. Myślę że początkowe sukcesy w MMA utwierdziły go w domniemanej zajebistosci i stąd rajd do półciężkiej. teraz ma przeciwnika także dużego. Myślę że podobnego gabarytami i waga do Janka. Do tego odezwały się demony z przeszłości tzn poprzednich przegranych. Łatwo być kozakiem kiedy wszystko idzie i okoliczności sprzyjają ale teraz jest prawdziwa przeszkoda druga po Janku i mam nadzieję że izraelita znowu się wykolei..
 
16 userow stawia na Izzyego
17 na zabijake Pereire
Eksperci sa znowu podzieleni...
Skoro Alex znokautowal go w malych poduszkach to moze zrobic to i w rekawicach od MMA ale jesli dojdzie do decyzji to raczej Izzy:fjedzia:
 
Back
Top