Israel Adesanya vs Alex Pereira

Kto wygra?


  • Total voters
    33
  • Poll closed .
izzy to wygra
Albo zostanie zapaśnikiem
Albo przygotuje się lepiej w stójce
większe doświadczenie a ich walki to nie było jednostronne lanie poza drugą walką gdzie olka uratowało liczenie

Liczę ze Olek wygra ale wygra Izzy
 
Easy raczej wygra. Dużo większe doświadczenie w mma na najwyższym poziomie musi robić różnice. Nie będę bardzo zaskoczony jeśli podda Poatana.
 
Też myślę, że Easy wygra. Warunek jest taki żeby nie bił się za dużo w stójce.
 
Przecież on zawsze sie bije w stójce, co nagle stanie sie zapaśnikiem w ciągu kilku mies przygotowań?
Przecież to nie kickboxing tylko mma. W grapplingu powinien mieć największą przewagę nad Alexem. Jednak parę lat już bjj trenuje. Może w końcu pokaze czego się nauczył. Wyzwaniem będzie sprowadzenie brazola, bo to wielki chłop.
 
Przecież to nie kickboxing tylko mma. W grapplingu powinien mieć największą przewagę nad Alexem. Jednak parę lat już bjj trenuje. Może w końcu pokaze czego się nauczył. Wyzwaniem będzie sprowadzenie brazola, bo to wielki chłop.
Raczej bedzie stójka techniczna walka .
 
Nie widzieliśmy jeszcze żeby cycu walczył z rywalem który choćby mu dorównywał warunkami fizycznymi, ciężko tu będzie uciekać przed ciosami. Ludzie mówią że to MMA a nie kickboxing, no właśnie, dlatego lżejsze rękawice to także atut dla Pereiry a nie tylko dla Adesanyi. Szkoda że Whittaker jest sporo mniejszy bo by cyca robił bez problemu a nie jestem pewny czy ta wersja z walki przeciwko Vettoriemu by Israela nie pokonała.
 
Nie widzieliśmy jeszcze żeby cycu walczył z rywalem który choćby mu dorównywał warunkami fizycznymi, ciężko tu będzie uciekać przed ciosami. Ludzie mówią że to MMA a nie kickboxing, no właśnie, dlatego lżejsze rękawice to także atut dla Pereiry a nie tylko dla Adesanyi. Szkoda że Whittaker jest sporo mniejszy bo by cyca robił bez problemu a nie jestem pewny czy ta wersja z walki przeciwko Vettoriemu by Israela nie pokonała.
ale izzy jest 10 razy szybszy od ogra także dalej cyc robi robsona
Adesanya ma 3 razy większe doświadczenie w klatce, nie mówiąc o poziomie mistrzowskim
 
ale izzy jest 10 razy szybszy od ogra także dalej cyc robi robsona
Adesanya ma 3 razy większe doświadczenie w klatce, nie mówiąc o poziomie mistrzowskim
Ja tam mu nie życzę żeby przegrał ale widać że jest obsrany. Brazol bije że 2 razy mocniej a nawet i lepiej, chwilą nieuwagi i będzie nowy mistrz.
 
Ja tam mu nie życzę żeby przegrał ale widać że jest obsrany. Brazol bije że 2 razy mocniej a nawet i lepiej, chwilą nieuwagi i będzie nowy mistrz.
tu się zgadzam, cyc wygląda na zdenerwowanego
jeśli wyjdzie z dobrym nastawieniem to powinien pokonać aleksa, ale no właśnie czy głowa zagra
 
tu się zgadzam, cyc wygląda na zdenerwowanego
jeśli wyjdzie z dobrym nastawieniem to powinien pokonać aleksa, ale no właśnie czy głowa zagra
Ja tam czuje że przegra. Kozak z mniejszymi i raczej że słabą glową. Myślę że początkowe sukcesy w MMA utwierdziły go w domniemanej zajebistosci i stąd rajd do półciężkiej. teraz ma przeciwnika także dużego. Myślę że podobnego gabarytami i waga do Janka. Do tego odezwały się demony z przeszłości tzn poprzednich przegranych. Łatwo być kozakiem kiedy wszystko idzie i okoliczności sprzyjają ale teraz jest prawdziwa przeszkoda druga po Janku i mam nadzieję że izraelita znowu się wykolei..
 
16 userow stawia na Izzyego
17 na zabijake Pereire
Eksperci sa znowu podzieleni...
Skoro Alex znokautowal go w malych poduszkach to moze zrobic to i w rekawicach od MMA ale jesli dojdzie do decyzji to raczej Izzy:fjedzia:
 
Back
Top