Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

Ruska propaganda..? Pewnie to rosjanie na polecenia Putina wysadzają się coraz częściej w europie.
 
Last edited:
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc...zeba-sie-otworzyc-bo-wszyscy-jestesmy-ludzmi/

Nasz ulubiony islamista M. Khalidov, przy akompaniamencie chilloutowej nastrojowej muzyczki stwierdza m.in., ze:

- Polacy to idioci. Niech sie lepiej wezma za czytanie ksiazek.
- Islamista to nie terrorysta. On nie jest terrorysta. Ufff.
- Arabowie uratuja Polske gospodarczo.
- I tak nikt do Polski nie chce jechac.
- Jako Polak, bedzie pierwszy, ktory bedzie z Polski uciekal, gdy nie daj Boze, ktos jej zagrozi.

A ja sie pytam kto to wszystko oplaca i sponsoruje.

Tutaj wypowiedz Przewodniczący Muzułmańskiego Związku Religijnego w Polsce, ktora mi sie bardziej podoba.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomo...ow-powinno-sie-traktowac-jak-zbrodniarzy.html

Przewodniczacy widzi problem. Widzi, ze terrorysci to islamisci. Czemu nasz ulubiony islamista tego nie widzi?
 
Bo nasz ulubiony islamista jest bardzo gorliwym czytaj prawdziwym wyznawcą islamu, z żony chrześcijanki zrobił muzułmankę, dzieciom nie dał nawet wyboru w jakiej wierze chcą żyć, z góry narzucił swoją religię. Pewnie marzy by islam zapanował w każdym zakątku świata. A mniejszości w przyszłości pod nóż bądź poniewierane podatkiem i brakiem wolności na swojej ziemi.
 
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc...zeba-sie-otworzyc-bo-wszyscy-jestesmy-ludzmi/

Nasz ulubiony islamista M. Khalidov, przy akompaniamencie chilloutowej nastrojowej muzyczki stwierdza m.in., ze:

- Polacy to idioci. Niech sie lepiej wezma za czytanie ksiazek.
- Islamista to nie terrorysta. On nie jest terrorysta. Ufff.
- Arabowie uratuja Polske gospodarczo.
- I tak nikt do Polski nie chce jechac.
- Jako Polak, bedzie pierwszy, ktory bedzie z Polski uciekal, gdy nie daj Boze, ktos jej zagrozi.

A ja sie pytam kto to wszystko oplaca i sponsoruje.

Tutaj wypowiedz Przewodniczący Muzułmańskiego Związku Religijnego w Polsce, ktora mi sie bardziej podoba.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomo...ow-powinno-sie-traktowac-jak-zbrodniarzy.html

Przewodniczacy widzi problem. Widzi, ze terrorysci to islamisci. Czemu nasz ulubiony islamista tego nie widzi?
bo mamied to czeczen, a ten szef to Polak
 
Magiczny okrąg rozumowania internetów jest taki, że ogólnie największą aktywność w walce z islamizacją Europy wykazują sympatycy tzw. prawej, narodowej i chrześcijańskiej strony sceny politycznej, którzy wytykają Europie zachodniej, że przez stosowanie tzw. socjalu przyciąga imigrantów. I to właśnie oni wybrali i popierają PiS, który uruchamia turbo socjalny program 500+, dzięki czemu jak Abdul Basit Mansur przyjedzie ze swoją żoną Ajszą Baszir Tamadur i w ośrodku dla uchodźców w Olecku urodzi im się syn Badr Udin i w związku z tym będzie Polakiem i dostaną na niego pierwsze 500 zł, bo dochodów zapewne nie będą mięć, to założę się, że jeszcze połóg się nie skończy, a na świat przyjdą: Jasar, Musad oraz Tarif. I jestem prawie, że pewny, że jak już będą dostawać po 2k na te przykurzone bachorki o kruczych włoskach to kupią sobie pre paida w VIrgin Mobile i zadzwonią na numer z kierunkowym +963, aby reszta kuzynów też tu przyjechała.
 
Magiczny okrąg rozumowania internetów jest taki, że ogólnie największą aktywność w walce z islamizacją Europy wykazują sympatycy tzw. prawej, narodowej i chrześcijańskiej strony sceny politycznej, którzy wytykają Europie zachodniej, że przez stosowanie tzw. socjalu przyciąga imigrantów. I to właśnie oni wybrali i popierają PiS, który uruchamia turbo socjalny program 500+, dzięki czemu jak Abdul Basit Mansur przyjedzie ze swoją żoną Ajszą Baszir Tamadur i w ośrodku dla uchodźców w Olecku urodzi im się syn Badr Udin i w związku z tym będzie Polakiem i dostaną na niego pierwsze 500 zł, bo dochodów zapewne nie będą mięć, to założę się, że jeszcze połóg się nie skończy, a na świat przyjdą: Jasar, Musad oraz Tarif. I jestem prawie, że pewny, że jak już będą dostawać po 2k na te przykurzone bachorki o kruczych włoskach to kupią sobie pre paida w VIrgin Mobile i zadzwonią na numer z kierunkowym +963, aby reszta kuzynów też tu przyjechała.
To akurat bzdura - zgłoszenie do programu 500+ ma za dużo stron, żeby Abdul z Mohamedem ogarnęli. Po drugie - dziecko musi mieć PESEL, żeby rodzice dostali te pół patyka. I co bym nie mówił o PiSie, to w tym przypadku jestem pewny, że Ahmed i spółka tego PESELu nie dostaną tak łatwo, jak tureckiego czy syryjskiego paszportu ;)
 
To akurat bzdura - zgłoszenie do programu 500+ ma za dużo stron, żeby Abdul z Mohamedem ogarnęli. Po drugie - dziecko musi mieć PESEL, żeby rodzice dostali te pół patyka. I co bym nie mówił o PiSie, to w tym przypadku jestem pewny, że Ahmed i spółka tego PESELu nie dostaną tak łatwo, jak tureckiego czy syryjskiego paszportu ;)
jak się dziecko urodzi w Polsce to dostanie PESEL, a jak będzie problem z druczkami to zapewne młodzieżówki partii RAZEM pomogą w wypełnianiu
 
A kto pisał o pobiciach studentów we Wrocku ? O włamach do garaży i firm ?
 
Skurwysyny

To chyba stare, choć takie akcje pewnie pojawiają się co rusz i tak. Jakiś muzułmanin mi to kurwa racjonalnie wytłumaczy? Zwierzyniec i chuj. Jak ktoś może być takim idiotą by kamieniować zgwałconą laskę (o ile faktycznie tak też jest w tym wypadku, bo słyszałem już, że takie bywają).

Może ich się nie powinno nie wpuszczać jedynie, ale i pogonić lub wybić do zera, dla dobra ogółu. Tych co wierzą w takie brednie religijne i zasady międzyludzkie tego typu.
 
W jaki sposób chciałbyś to zrealizować ? Ten kto nie zje szynki idzie do gazu ?

Niezły polew z komentarzy:
http://wpolityce.pl/forum/kosciol/2...y-zyc-w-pokoju-komentarze-publikacji?strona=3
Nie no chodziło albo o nie wpuszczanie całkowite, a w wybiciu już nie chodziło o żadne "testy", a otwartą likwidację religii islamu i wszelką delegalizację tegoż ustrojstwa.

Jeśli nie chcą zrozumieć jak bardzo w dupie są wierząc w te zasady, które wyznają to nic już nie pomoże ich głowom. Odnoszę się tu oczywiście do takich "kamieniarzy", którzy raczej nie wyglądają mi na wielkich radykałów, ale z nakazu zasad przez nich wyznawanych muszą to robić. I nie widzą w tym nic debilnego, nieludzkiego by zaprzestać takich działań, nie mówiąc o mniej skrajnych, ale wciąż sprzecznych z kulturą europejską kwestiach.
 
Tego nie da się oglądać. Jak można tak traktować kogokolwiek. Najchętniej bym wrzucił tych kamienujacych pod te baty z wcześniejszego filmiku. Ale to by było zniżenie się do tego poziomu. Czyli najbardziej humanitarnie-rozstrzelac. Nie wyjeżdżać mi z edukacja bo ja bym z życiu swojej kobiety nie wpuścił świadomie z takim 'zresocjalizowanym' kolesiem do tramwaju
 
12803215_969017126512628_843755734101145614_n.jpg
 
Back
Top