Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

Zwłaszcza, że my mamy przewage polityczną, wojskową nad muzułmanami. Muzułmanie mają zakaz wstępywania do wojsk europejskich. A wiec nawet jak ich bedzie wiekszosc w jakims kraju Europy, to i tak realną, polityczna, wojskowa sile beda mieli europejczycy

Muzułmanie są już i w niemieckim wojsku, i w szwedzkim...Szwedzi i Niemcy zaczęli się zastanawiać, czy przypadkiem już nie zaczęli przegrywać.
 
Moi sąsiedzi to muzułmanie. (Szok!) (Nie uwierzysz!) Są też chińczycy, czarni bracia, cyganie. Jakoś sobie radzimy i się nie zabijamy.
Pozdro z getta yooooo
 
To
Ja mam też znajomych muzułmanów, z którymi dobrze żyję. Nie ma to żadnego znaczenia patrząc globalnie. Nie pojmuję w jaki sposób to niby zaprzecza niezbitym faktom.
Ale to nie miało niczemu zaprzeczac i nie wiem o jakie niezbite fakty chodzi.
Po prostu randomowy wpis o tym jak sobie tutaj mieszkamy
 
Tę fajną dziewczynę z Włoch

zatłukł na śmierć siekierą i poszatkował na kawałki ten nigeryjski
pamela_mastropietro_mamma_nigeriano_arresto_645.jpg

Innocent-Oghusole-Pamela-Mastropietro-660x350.png
 
Tę fajną dziewczynę z Włoch

zatłukł na śmierć siekierą i poszatkował na kawałki ten nigeryjski
pamela_mastropietro_mamma_nigeriano_arresto_645.jpg

Innocent-Oghusole-Pamela-Mastropietro-660x350.png
:wtf2::wtf2::wtf2::płacz:

To teraz chyba do znienawidzonych Zyd@w i ukr@inc@w dołączą n1g3rjc2ycy. Jak to trzeba mieć najebane w głowie...
 
Tę fajną dziewczynę z Włoch

zatłukł na śmierć siekierą i poszatkował na kawałki ten nigeryjski
pamela_mastropietro_mamma_nigeriano_arresto_645.jpg

Innocent-Oghusole-Pamela-Mastropietro-660x350.png


Fajna bo ładna? No ok... W Rybniku też zabili ostatnio fajną dziewczynę.
Trochę się przypierdalam ale gdyby była gruba i z pryszczami to by cos zmienilo?
Kto zabił Polkę w Rybniku?
 
Fajna bo ładna? No ok... W Rybniku też zabili ostatnio fajną dziewczynę.
Trochę się przypierdalam ale gdyby była gruba i z pryszczami to by cos zmienilo?
Kto zabił Polkę w Rybniku?
Faktycznie przypierdalasz się bez sensu, że ładna to click-bait, chodzi o sposób i próbę bezpardonowego ukrycia sprawy rozczłonkowując kobietę, pakując w dwie walizki.
Ale chuj tam, warto się przypierdolić co nie?
 
Faktycznie przypierdalasz się bez sensu, że ładna to click-bait, chodzi o sposób i próbę bezpardonowego ukrycia sprawy rozczłonkowując kobietę, pakując w dwie walizki.
Ale chuj tam, warto się przypierdolić co nie?
ninja co z fotografami od dzika ?
 
Fajna bo ładna? No ok... W Rybniku też zabili ostatnio fajną dziewczynę.
Trochę się przypierdalam ale gdyby była gruba i z pryszczami to by cos zmienilo?
Kto zabił Polkę w Rybniku?
Patol.
Gość w wieku może 20lat, a kartoteka długa jak skurwysyn.
Ten rodzaj patola, co miał w życiu ciężko (wiesz, jak u Świątka).
Patole i negry zezwierzęcone (czyli nie Ci,obok których mieszkasz-chwała że tacy też są) mają ze sobą bardzo dużo wspólnego.
W dupie mają innych, robić się nie chce, jak chcą zadupić to nie umawiają się na randki,tylko gwałcą i wszyscy jak jeden są strasznie dotknięci niesprawiedliwością świata (ciężkie dzieciństwo, "kocha" się z dziewczyną, a tu gazem Mu w oczy jebią, prapradziadek nic nie robił na polu białego Pana itd.)
Tylko kolor skóry się nie zgadza. Mentalność ta sama.
 
Patol.
Gość w wieku może 20lat, a kartoteka długa jak skurwysyn.
Ten rodzaj patola, co miał w życiu ciężko (wiesz, jak u Świątka).
Patole i negry zezwierzęcone (czyli nie Ci,obok których mieszkasz-chwała że tacy też są) mają ze sobą bardzo dużo wspólnego.
W dupie mają innych, robić się nie chce, jak chcą zadupić to nie umawiają się na randki,tylko gwałcą i wszyscy jak jeden są strasznie dotknięci niesprawiedliwością świata (ciężkie dzieciństwo, "kocha" się z dziewczyną, a tu gazem Mu w oczy jebią, prapradziadek nic nie robił na polu białego Pana itd.)
Tylko kolor skóry się nie zgadza. Mentalność ta sama.

Faktycznie przypierdalasz się bez sensu, że ładna to click-bait, chodzi o sposób i próbę bezpardonowego ukrycia sprawy rozczłonkowując kobietę, pakując w dwie walizki.
Ale chuj tam, warto się przypierdolić co nie?

Sorry nie powinienem się udzielać w tym temacie chlopaki. Nie ma mnie tu i nie było. Pozdro
 
Sorry nie powinienem się udzielać w tym temacie chlopaki. Nie ma mnie tu i nie było. Pozdro
Dlaczego nie powinieneś? Masz swoje zdanie i ja to szanuję. Nie musimy się we wszystkim zgadzać :beer:
Jako że jestem z Rybnika, to odpowiedziałem na Twoje pytanie i co o tym myślę (jak to widzę).
 
Dlaczego nie powinieneś? Masz swoje zdanie i ja to szanuję. Nie musimy się we wszystkim zgadzać :beer:
Jako że jestem z Rybnika, to odpowiedziałem na Twoje pytanie i co o tym myślę (jak to widzę).

Wiem ziom, spoko tylko w takich dyskusjach nigdy nie ma końca i jest jakaś spina ukryta. Może jak kiedys będę miał dostęp do kompa to się wypowiem bo pisanie na telefonie to lekka porażka i więcej niż kilka zdań to katorga.
Piona:friends:
 
Moja ulubiona Szwecja:


Za 3-4 miechy znowu mnie tam wyślą...

No, już Volvo sprzedane, żeby na zasiłki dla durni starczyło. Ciekawe, co sprzedadzą następne...Powinniśmy kupić.
A co do ciebie - na chuj, jak teraz IT się zdalnie robi, w większości? Serwery koordynujesz? Zakładanie? Serwis?
 
No, już Volvo sprzedane, żeby na zasiłki dla durni starczyło. Ciekawe, co sprzedadzą następne...Powinniśmy kupić.
A co do ciebie - na chuj, jak teraz IT się zdalnie robi, w większości? Serwery koordynujesz? Zakładanie? Serwis?

Szkolenia, warsztaty, wsparcie na miejscu. Uwierz mi, że ciężko robić takie rzeczy zdalnie, a czasem jest to niemozliwe, choćby przez inne strefy czasowe (oczywiście nie w wypadku Szwecji). Wbrew pozorom IT nie robi się tylko zdalnie.
 
Szkolenia, warsztaty, wsparcie na miejscu. Uwierz mi, że ciężko robić takie rzeczy zdalnie, a czasem jest to niemozliwe, choćby przez inne strefy czasowe (oczywiście nie w wypadku Szwecji). Wbrew pozorom IT nie robi się tylko zdalnie.
Ja to wiem, dla mnie specjalnie gość leciał z USA, żeby citrixa ogarnąć, bo coś tam coś tam. Chcieli na całą grupę citrixa zrobić, okazało się na miejscu, że tylko ja potrzebuję, gość miał prawie tydzień wolnego, bo z nim zagadałem, żeby sobie jaj nie robił, a jak będą błędy, to do niego zadzwonię. Tyle go widzieli, jak poczuł dzięki mnie europejski styl nocnego życia...::snoopd::
 
Aż poszedłem do pokoju obok, żeby wpisać tu moją notatkę z 2010:
"W 2010 roku Szwecja podczas kryzysu stwierdziła, że miast pomóc Volvo, to skoncentruje się na zasiłkach dla muzułmanów, a Volvo sprzedadzą Chińczykom, by móc finansować zapomogi dla muzli".

Teraz nie mają ani Volvo, ani muzle nie pracują dla Szwecji. Gdzie logika lewacka? Ostatnio czytałem na LI, że Szwecja wszystkie nowoczesne rozwiązania wprowadza jako pierwsza. Owszem, natomiast mogli wcześniej przeprowadzić symulację...:mjsmile:
 
Back
Top