Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

Akurat mam kumpla z kantorem wymiany walut i wiem co mowie ,mnostwo Ukrow wydaje minimum a pod koniec miesiaca zamienia kase na dolary .

Wierzę, ale jednak wydaje te minimum na przeżycie. To samo może robić polak, odkładać hajs do materaca może każdy i nie wiem co w tym złego. Ilu polaków robi tylko po to aby odłożyć dużą sumę i potem wyjechać za granicę?

A to ze emigracja zarobkowa jest zla dla pracownikow tubylczych jest oczywiste ,taki przyslowiowy hydraulik brytyjski wezmie dwa razy mniej kasy za to samo kiedy ma silna konkurencje Polakow .Dlatego wlasnie nas tak nienawidza w Anglii bardziej od muslimow i ja mowie o praktyce a nie o jakiejs teorii ksiazkowej ,ktora ma sie slabo do rzeczywistosci .

No dobrze, że napisałeś "dla pracowników", bo dla pracowników w tym sensie będzie gorzej, że spadnie im pensja, ale za to produkty potanieją dla wszystkich, a jeszcze NEWSFLASH, bo może nie wiesz: Pracownik to też konsument, więc on też zyskuje na niższych cenach. Trzeba patrzeć na cały obraz, a nie tylko na kawałki.
 
A może oni po prostu się pomylili ;) Myśleli, że z muslimów zrobią dawnych czarnych w niewoli, a teraz brną konsekwentnie by się nie przyznać czasem do błędu ;)
Te głowy w mediach, które uznają to wszystko dalej za słuszne powinny "spadać", aż by nikt tak w mediach już nie mówił. Ewentualnie powinny być przez kogoś przekonane, że się mylą. I to nie na łamach TV czy innych mediów ;]
 
Wierzę, ale jednak wydaje te minimum na przeżycie. To samo może robić polak, odkładać hajs do materaca może każdy i nie wiem co w tym złego. Ilu polaków robi tylko po to aby odłożyć dużą sumę i potem wyjechać za granicę?



No dobrze, że napisałeś "dla pracowników", bo dla pracowników w tym sensie będzie gorzej, że spadnie im pensja, ale za to produkty potanieją dla wszystkich, a jeszcze NEWSFLASH, bo może nie wiesz: Pracownik to też konsument, więc on też zyskuje na niższych cenach. Trzeba patrzeć na cały obraz, a nie tylko na kawałki.
Ja mowie o tym,ze mniejsze koszty pracy tym samym troche tansze produkty nie rownowaza spadku zarobkow pracownikow i tyle (patrze z punktu widzenia pracownika ) .Dla wskaznikow gospodarczych oczywiscie tania sila robocza jest bardzo korzystna , najlepiej by bylo dla gospodarki jakby wrocily czasy niewolnictwa , tylko chyba nie o to chodzi zeby czesc spoleczenstwa plywala w luksusach a druga czesc glodowala .
 
@vast
czas skonczyc z bredzeniem, ze nizsze wyplaty dla pracownikow spowoduja nizsze ceny w sklepach to tylko teoria praktyka jest inna. Pracodawca po prostu staje sie zamozniejszy, tak to wyglada w tzw realu. Ukraincy pracuja w Polsce i co, masz "tanszy chleb"? Cokolwiek jest tansze? Tak wogole to te twoje konto traci mi pewnym adminem, tropicielem bolszewizmu
 
A o co? Żeby każdy miał po równo? :)
Zacytuj cale moje zdanie ,a nie wyrywaj z kontekstu ,jesli Ci pasuje system niewolniczy to sie nie dogadamy raczej :mjsmile: . Dla mnie dobry kraj to taki gdzie wiekszosc spoleczenstwa jak uczciwie pracuje to moze zyc na godnym poziomie .
 
czas skonczyc z bredzeniem, ze nizsze wyplaty dla pracownikow spowoduja nizsze ceny w sklepach to tylko teoria praktyka jest inna.

Nie posiadasz kompletnie wiedzy aby nawet kontestować to stwierdzenie. No ale chuja kanon ekonomistów-noblistów musi się mylić, bo tobie się coś zdaje.


Ukraincy pracuja w Polsce i co, masz "tanszy chleb"? Cokolwiek jest tansze?

To może jeszcze weź pod uwagę inne czynniki, takie jak zjebane opodatkowanie, zusy i inne gówna, opodatkowali umowy zlecenie, dojebali nowe podatki, woda poszła w górę, prąd nadal drogi, podnieśli pensję minimalną i dowalili też na umowe zlecenie, gówniak Tusk podniósł vat 8 lat temu i do tej pory nie ma obniżki... No i jeszcze inflacja, bo curvy ciągle pieniądze drukują. Więc nie dziw się, że ceny nie spadają od 20 lat, jak od 20 lat rządzi banda kretynów, których jedynym celem jest napychanie skarbu państwa.

Tak wogole to te twoje konto traci mi pewnym adminem, tropicielem bolszewizmu

Bo jebie bolszewizmem prostackim.
 
Last edited:
Dla mnie dobry kraj to taki gdzie wiekszosc spoleczenstwa jak uczciwie pracuje to moze zyc na godnym poziomie .

To może jeszcze zdefiniuj co znaczy "uczciwie" i co znaczy "godny poziom". Bo dla niektórych godny poziom może zaczynać się od bentleya w garażu :)
 
Nie posiadasz kompletnie wiedzy aby nawet kontestować to stwierdzenie. No ale chuja kanon ekonomistów-noblistów musi się mylić, bo tobie się coś zdaje.
chuja wiesz na temat mojej wiedzy, synus a zdawac to sie tobie zdaje, ze te madrosci rodem z JKM maja jakiekolwiek przelozenie na rzeczywistosc. ekonomisci-noblisci buahahahah jebnij sie w dekiel
Więc nie dziw się, że ceny nie spadają od 20 lat
no przeciez twierdziles, ze dzieki Ukraincom ceny beda nizsze w sklepach
Bo jebie bolszewizmem prostackim.
to sie umyj rudzielcu
 
chuja wiesz na temat mojej wiedzy, synus a zdawac to sie tobie zdaje, ze te madrosci rodem z JKM maja jakiekolwiek przelozenie na rzeczywistosc. ekonomisci-noblisci buahahahah jebnij sie w dekiel

Właśnie potwierdziłeś tylko swój stan wiedzy, sprowadzając co napisałem do "mądrości rodem z JKM".

no przeciez twierdziles, ze dzieki Ukraincom ceny beda nizsze w sklepach

Mówiliśmy o imigracji i jak to działa w gospodarce rynkowej, Polska nie jest gospodarką rynkową, tylko ojebanym podatkami kurwidołem, gdzie tacy biedacy jak ty wyciągają max 2000 netto na miesiąc i myślą, że to przez ukraińca albo przez pracodawcę wyzyskiwacza. Yebać was i waszą mentalność biedacką.

to sie umyj rudzielcu

Wykuriwaj prostaku do swojego prostackiego życia za 2k netto miesięcznie. W przerwie na fajku z kolegami ze zmiany poobrabiacie dupę szefowi, tutaj już basta.
 
@Scurvol nie męcz się albo jakiś admin zrobił sobie konto TrollIdioty i nas szczuje albo Cebulak z pod Radomia co ma 20tyś w kieszeni i VW t3 do wożenia roboli sili się by wytłumaczyć sobie i nam dlaczego tak robi jak robi. Pewnie to jego MATKA j@bła ten 1,5L napój 3cytryny ze stołu Wigilijnego w radomiu.\
hqdefault.jpg
 
Właśnie potwierdziłeś tylko swój stan wiedzy, sprowadzając co napisałem do "mądrości rodem z JKM".



Mówiliśmy o imigracji i jak to działa w gospodarce rynkowej, Polska nie jest gospodarką rynkową, tylko ojebanym podatkami kurwidołem, gdzie tacy biedacy jak ty wyciągają max 2000 netto na miesiąc i myślą, że to przez ukraińca albo przez pracodawcę wyzyskiwacza. Yebać was i waszą mentalność biedacką.



Wykuriwaj prostaku do swojego prostackiego życia za 2k netto.
buhahahahahahaa nic o mnie nie wiesz kurwo, wiec zewrzyj pizde :kis:
 
@Scurvol nie męcz się albo jakiś admin zrobił sobie konto TrollIdioty i nas szczuje albo Cebulak z pod Radomia co ma 20tyś w kieszeni i VW t3 do wożenia roboli sili się by wytłumaczyć sobie i nam dlaczego tak robi jak robi. Pewnie to jego MATKA j@bła ten 1,5L napój 3cytryny ze stołu Wigilijnego w radomiu.\
hqdefault.jpg
ja wiem, tak sie tylko drocze :lol:
 
Vast czemu obrażasz ludzi zarabiających te 2k netto? Rozumiem, że to nerwy po dyskusji wywołała tą "agresję przeniesioną". Wielu Polaków zarabia jeszcze mniej. Wielu nie ma możliwości, wielu z innych powodów wybiera mniej. Obrażaj to darmozjadów z socjalu, a nie harujących ludzi. Często ci ludzie zapierdalają co dzień bardziej niż ci, którzy zarabiają więcej. I nie każdy taki osobnik do tego doszedł ciężką pracą, a wałkami lub bogatymi rodzicami. Jeśli kogoś obrażać to raczej tych bogatych, bo więcej takich, którzy wybili się w frajerski sposób niż ciężką pracą od podstaw. Peace i pozdrawiam.

Co do tematu filmiku z imamem jeszcze ;] Ja sobie nie wyobrażam by w moim mieście mogła istnieć jakaś kultura muzułmańska. Może jakby ich rzucili kilka tysięcy to by wyboru nie było, ale jak tu jakiś imam z paroma osobami wyjdzie na ulicę głosić takie farmazony jak ten z Poznania to chyba tylko i wyłącznie pod eskortą policji. Szkoda, że większe miasta na to pozwalają, bo potem to i na mniejsze się przeleje i już wyboru nie będzie.
 
Tak sie zastanawiam, czy geje i lesbijski zdaja sobie sprawe co ich czeka z rak islamistow. To oni przeciez sa pierwsi, ktorzy ich zapraszaja do Europy. Tak tylko w kontekscie ACB....
 
Tak sie zastanawiam, czy geje i lesbijski zdaja sobie sprawe co ich czeka z rak islamistow. To oni przeciez sa pierwsi, ktorzy ich zapraszaja do Europy. Tak tylko w kontekscie ACB....

Ja to się zastanawiam czy oni sobie zdają sprawę z czegokolwiek.

Ale chyba nie.


A i przy okazji świeża sprawa w temacie

W skrócie zadzwonili szwedce do domu dzwonkiem późnym wieczorem jak uchyliła zobaczyć kto to, to jej weszli do domu uchodźcy i ją zgwałcili. Poszła na policję z siniakami i otarciami, policja wszczęła śledztwo i zatrzymała sprawców, ale po jakimś czasie wypuściła ze względu na brak dowodów... Jak napisała na fejsie jeden ze sprawców ją stalkował po sprawie. Obecnie nie żyje. Chyba samobójstwo, ale nie jestem pewien. W sumie nie szkoda bo aktywnie popierała przyjmowanie uchodźców na facebooku

1498139528083.png

 
Szwecja osiąga właśnie szóste dno. Jak to możliwe pytają zuchy, ano tak:
Szwecja: Imigrant, który transmitował na żywo gwałt, wypuszczony na wolność.
Imigrant z Iranu transmitował zbiorowy gwałt na Facebooku na Szwedce. Sąd jednak puścił go wolno. Teraz imigrant ponownie będzie musiał stanąć przed sądem, bowiem groził nożem swojej rodzinę i chciał dźgnąć policjanta.
To ten co na fejsbuku ksw streamował (kurwom szwedzkim wsadzać) ;)
 
Kanadyjski snajper pobił rekord odległości oddania celnego strzału - pisze kanadyjski dziennik „Globe and Mail”. Żołnierz specjalnej jednostki działającej w Iraku zastrzelił bojownika ISIS z odległości 3450 metrów. Wystrzelony przez niego pocisk leciał do celu aż 10 sekund.

0006NNKIDN6X60JP-C431.jpg

zdj. ilustracyjne/ FRANCIS R. MALASIG /PAP/EPA


Snajper kanadyjskich sił specjalnych w Iraku zabił terrorystę ISIS z karabinu McMillan TAC-50. Wystrzelony przez niego pocisk pokonał odległość ponad trzech kilometrów. Zanim dosięgnął celu, minęło 10 sekund.

Jak pisze kanadyjska prasa, do tej operacji doszło w ostatnim miesiącu. Ze względów bezpieczeństwa nie ujawniono nazwiska snajpera, ani nazwiska jego partnera obserwatora. Tajemnicą pozostaje też miejsce, w którym przeprowadzono operację. Wiadomo tylko, że rekordowy strzał oddano w północnym Iraku.

Dotychczasowy rekord należał do brytyjskiego snajpera Craiga Harrisona, który zastrzelił talibskiego bojownika w 2009 roku z odległości 2475 metrów.

Co ciekawe, Kanada nie jest członkiem międzynarodowych oddziałów w Iraku, składających się z żołnierze ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii, Hiszpanii i Polski. Wysłała jednak do tego kraju 200 żołnierzy sił specjalnych, którzy biorą udział w operacjach antyterrorystycznych, snajperskich, czy uwalniania zakładników.



Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/new...ce=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
 
Kanadyjski snajper pobił rekord odległości oddania celnego strzału - pisze kanadyjski dziennik „Globe and Mail”. Żołnierz specjalnej jednostki działającej w Iraku zastrzelił bojownika ISIS z odległości 3450 metrów. Wystrzelony przez niego pocisk leciał do celu aż 10 sekund.


Snajper kanadyjskich sił specjalnych w Iraku zabił terrorystę ISIS z karabinu McMillan TAC-50. Wystrzelony przez niego pocisk pokonał odległość ponad trzech kilometrów. Zanim dosięgnął celu, minęło 10 sekund.

Jak pisze kanadyjska prasa, do tej operacji doszło w ostatnim miesiącu. Ze względów bezpieczeństwa nie ujawniono nazwiska snajpera, ani nazwiska jego partnera obserwatora. Tajemnicą pozostaje też miejsce, w którym przeprowadzono operację. Wiadomo tylko, że rekordowy strzał oddano w północnym Iraku.

Dotychczasowy rekord należał do brytyjskiego snajpera Craiga Harrisona, który zastrzelił talibskiego bojownika w 2009 roku z odległości 2475 metrów.

Co ciekawe, Kanada nie jest członkiem międzynarodowych oddziałów w Iraku, składających się z żołnierze ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii, Hiszpanii i Polski. Wysłała jednak do tego kraju 200 żołnierzy sił specjalnych, którzy biorą udział w operacjach antyterrorystycznych, snajperskich, czy uwalniania zakładników.



Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/new...ce=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Trudeau od tego czasu nie może się pozbierać, codziennie płacze

if-you-kill-your-enemies-they-win-justin-trudeau-13924022.png
 
Back
Top