Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

jinbtk.jpg

z tym bym nie przesadzał, bo większość pasuje również do chrześcijaństwa
 
Ile na ile?

Nie do końca rozumię pytanie.
Biorąc pod uwagę historię, to pedofilia, niewolnictwo, palenie żywcem, wyprawy krzyżowe. Do innych też by się coś przypasowało. Islam jest obecnie na poziomie rozwoju chrześcijaństwa 500 lat temu.
 
Nie do końca rozumię pytanie.
Biorąc pod uwagę historię, to pedofilia, niewolnictwo, palenie żywcem, wyprawy krzyżowe. Do innych też by się coś przypasowało. Islam jest obecnie na poziomie rozwoju chrześcijaństwa 500 lat temu.
Więc nie większość.
 
Tak już poza tematem czy pasuje czy nie, to tak całkiem szczerze - co ma piernik do wiatraka? bo ja chrześcijanstwa nie wyznaję.

Uwaga była do obrazka, nie personalnie do ciebie. Chodzi mi o to, że każda religia w swoich dziejach ma podobnie jak muzułmanie.
 
Uwaga była do obrazka, nie personalnie do ciebie. Chodzi mi o to, że każda religia w swoich dziejach ma podobnie jak muzułmanie.
Analogicznie: Polacy to właściciele niewolników, gwałciciele ukrainek a Grecy dziewczynki zrzucają ze skał.
 
czy wszyscy muzułmanie pasują do obrazka ?
A ty jesteś jednym z tych dla których jak byli dobrzy Niemcy w czasie WWII tl znaczy, że nie można generalizować. Ostatnio mam taką zasadę, że idiotów ignoruje, więc nie odpisuj bo i tak nie zobaczę. Serio, nie odpisuj.
 
Kolejny nożownik w Londku zdrój. Zadźgał 60 letnią kobitę, kilku innych ranił. Plaga ludzi chorych psychicznie, może to wina żywności...
 
A ty jesteś jednym z tych dla których jak byli dobrzy Niemcy w czasie WWII tl znaczy, że nie można generalizować. Ostatnio mam taką zasadę, że idiotów ignoruje, więc nie odpisuj bo i tak nie zobaczę. Serio, nie odpisuj.


nie mam pojęcia co ty pierdolisz
 
Nie, że tutaj było... Na fejsie z rok temu chyba to widziałem, wrzucał ktoś do "V4+ against"
ten filmik ma chyba z 7 lat, ale dobitnie ppokazuje, jakimi te malpy sa bezmozgami, jeszcze ten kurw co nagrywa z tym jego smiechem. wbilbym sie tam do nich z paroma bialymi chlopakami
 
ten filmik ma chyba z 7 lat, ale dobitnie ppokazuje, jakimi te malpy sa bezmozgami, jeszcze ten kurw co nagrywa z tym jego smiechem. wbilbym sie tam do nich z paroma bialymi chlopakami
Ale z czarnymi tylko z mózgiem :hitman::hitman::hitman:, mogą być też azjaci z tymi ich samurajskimi mieczami :windu::windu::windu:
 
Nie do końca rozumię pytanie.
Biorąc pod uwagę historię, to pedofilia, niewolnictwo, palenie żywcem, wyprawy krzyżowe. Do innych też by się coś przypasowało. Islam jest obecnie na poziomie rozwoju chrześcijaństwa 500 lat temu.
Z tym, że Nowy Testament nie daje do tych czynów upoważnienia, a koran jest problemem sam w sobie i to absurd, że propagowanie go nie jest zakazane na równi z Mein Kampf. Jednak skoro Europa do tej pory się nie obudziła, to obudzi się z ręką w nocniku. Wojna, której pragną banksterzy, przyjdzie do nas jak złodziej w nocy.
 
Back
Top