Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

Dołączę do waszego teamu dziś typów na siatkę, ale ja dam od siebie typ Kanada handicap punktowy +10,5 @1.65
Uważam, że jeśli Polki wygrają gładko 3:0 to nie z dużą przewaga. 25:20 25:22 25:23 i typ jest zielony a kurs uważam za zachęcajacy tym bardziej, że naszym nigdy się łatwo nie grało z Kanadyjkami a Kanadyjki po zaciętym meczu z Turczynkami mimo porażki 3:0 25:22 26:24 28:26 co daje 8 pkt przewagi nie pozwolą sobie na kolejne mocne baty i postawia się naszym choćby tak aby pokryć ten handicap.
 
Ja dalem Polki w dublu tak w przyplywie chwili, ale szczerze mowiac to nie widze value w tym kursie rzedu @1.3.
Lepiej wyglada typ na Dominikane @1.67
 
Euroliga
Alba Berlin @1.86
Barcelona - Jokubaitis powyżej 8.5 punktów @1.85
x0.88 @3.02

Alba weszlo pieknie, a mecz Barcelony ogladalem. Niestety Jokubaitis zagral tylko 14min i nie byl zbytnio skuteczny. Tylko 2 trafione rzuty na 6 prob :sad:
 
Alba weszlo pieknie, a mecz Barcelony ogladalem. Niestety Jokubaitis zagral tylko 14min i nie byl zbytnio skuteczny. Tylko 2 trafione rzuty na 6 prob :sad:
Również oglądałem, 2 na 3 za 2 punkty w pierwszej połowie napawało optymizmem, niestety skończyło się jak skończyło.
 
Dołączę do waszego teamu dziś typów na siatkę, ale ja dam od siebie typ Kanada handicap punktowy +10,5 @1.65
Uważam, że jeśli Polki wygrają gładko 3:0 to nie z dużą przewaga. 25:20 25:22 25:23 i typ jest zielony a kurs uważam za zachęcajacy tym bardziej, że naszym nigdy się łatwo nie grało z Kanadyjkami a Kanadyjki po zaciętym meczu z Turczynkami mimo porażki 3:0 25:22 26:24 28:26 co daje 8 pkt przewagi nie pozwolą sobie na kolejne mocne baty i postawia się naszym choćby tak aby pokryć ten handicap.
+
 
Dziwi mnie ta linia, chyba, że jest coś o czym nie wiem, albo buki zaspały.
Ręczna
MMTS Kwidzyn vs Górnik Zabrze powyżej 50,5 bramek @1.68
 
Siatkówka

Chiny handicap +11,5 punktów @1.63
Mając chwilę zainteresowałem się jeszcze tym spotkaniem bo uważam, że jest dobry kurs do złapania. Włoszki mając pierwsze miejsce w tabeli mogą trochę odpuścić co nie znaczy przegrać, ale nie narzucą wysokiego tempa bo nic nie muszą za to Chinki muszą się spiąć bo mają 4 miejsce czyli ostatnie miejsce gwarantujące Play Offy a gonią już je Belgijki i Holenderki. W tym roku dwa razy już się spotkały Włoszki z Chinkami i raz wygrały Chinki 3:1 i raz Włoszki 3:1 i przegrywając ten handicap się pokrył bo było 10 punktów przewagi. Dziś uważam, że Chinki zrobią wszystko aby wygrać i zagwarantować sobie awans a jeśli przegrają to nie wyższą ilością punktów niż 11 pkt.
Powodzenia! :wink:
 
Siatkówka 1 liga kobiet
Nike Węgrów - San Pajda - 2 @1,7 (fortuna, na sts 1,5)
San na plus. W tiebreku, ale jednak. Kurs byl dobrze wystawiony.
Dzis idac za zwyklym przeczuciem i wbrew lokalnemu patriotyzmowi gram puchar w ręczna kobiet i przegrana JKS za ok @3.9 jesli tylko wrzuca ponownie kursy bo ściągnęli. Odradzam :)
Screenshot_20221008-124057_Flashscore.jpg
 
07/10/2022 17:30 CET
Anwil Wloclawek - Slask Wroclaw (over 78.5)
1.90 (STS/Fortuna)/1.87 (ETOTO)
5/10
71:75 :childcry:

Dziś 1 liga:

08/10/2022 18:00 CET
Decka Pelpin - Polonia Warszawa over 152.5
1.86 (ETOTO/Betfan)/1.85 (STS)/1.84 (Totalbet)/1.83 (iForbet)/1.79 (Betclic)
5/10

Sądzę, że Decka obudowana na tercecie Davis-Obarek-Janik będzie w stanie zdobywać dużo punktów. Polonia natomiast z fatalnymi dotychczas w rzutach za trzy Dutkiewiczem (2/16) i Pełką (0/7). To są dobrzy strzelcy za trzy na przestrzeni swoich karier i nie wierzę, że dłuższy czas będą utrzymywać tak złe statystyki w rzutach za trzy i lepszej dyspozycji spodziewam się już dzisiaj, co powinno otworzyć atak Polonii oraz całego meczu.
 
Jest takie stwierdzenie potoczne, że jeżeli coś lub ktoś jest od wszystkiego to jest do niczego.
Jak widać mamy tu znakomity przykład
 
Siatkówka

Chiny handicap +11,5 punktów @1.63
Mając chwilę zainteresowałem się jeszcze tym spotkaniem bo uważam, że jest dobry kurs do złapania. Włoszki mając pierwsze miejsce w tabeli mogą trochę odpuścić co nie znaczy przegrać, ale nie narzucą wysokiego tempa bo nic nie muszą za to Chinki muszą się spiąć bo mają 4 miejsce czyli ostatnie miejsce gwarantujące Play Offy a gonią już je Belgijki i Holenderki. W tym roku dwa razy już się spotkały Włoszki z Chinkami i raz wygrały Chinki 3:1 i raz Włoszki 3:1 i przegrywając ten handicap się pokrył bo było 10 punktów przewagi. Dziś uważam, że Chinki zrobią wszystko aby wygrać i zagwarantować sobie awans a jeśli przegrają to nie wyższą ilością punktów niż 11 pkt.
Powodzenia! :wink:
-
16 pkt przewagi.
 
San na plus. W tiebreku, ale jednak. Kurs byl dobrze wystawiony.
Dzis idac za zwyklym przeczuciem i wbrew lokalnemu patriotyzmowi gram puchar w ręczna kobiet i przegrana JKS za ok @3.9 jesli tylko wrzuca ponownie kursy bo ściągnęli. Odradzam :)View attachment 46907
Szkoda ze dziewczyny w plecy ale kurs jakies nieporozumienie. W przerwie przy wyniku 14:15 dla Venlo 3.35 live. No proszę :) wziety cashout 2 min przed koncem szkoda kusic losu ++
Screenshot_20221008-182656_STS.jpg
 
Back
Top