Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

1665058848846.png
 
kwale do majora to sledze wczoraj 8k na + na jakis wariatach wyszlo to próbuję dalej szczęścia
Pamiętam takie teamy jak Cloud9, Astralis, Spirit, Liquid itd a mapy kojarzę takie jak Mirache, The Dast, jak pomyliłem to mnie popraw :lol:
 
Ja jeszcze kilka lat wstecz gralem w CS GO. W sumie moze odswieze temat 4fun. Fajnie sie pilo przy tym :D
Ja kiedyś CS obstawiałem, ale teraz nie mam czasu go nawet śledzić. Grać też grałem tyle, że nie miałem już na tyle dobrego kompa, żeby z wiarą rywalizować. Pamiętam rzucanie Smoke i chwila spokoju po czym po cywili chmura dymu opadła i znów wiksa i tak jak wspomniałeś obok szklaneczka czegoś i można było grać :lol:
 
Ostatnio zacząłem znowu oglądać PLK to od siebie polecę na dzisiaj Czarni Słupsk @1.63.
Słupsk przegrał z Leiden i nie awansował do fazy grupowej FIBA Europe Cup, to teraz mogą skupić się na lidze. A w tej lidze Zastal aktualnie prezentuje się fatalnie. Słaba skuteczność, kontuzje. Dodatkowo z tego co wyczytałem w meczu nie zagra ich podstawowy rozgrywający Cosey. Transmisja na Polsat Sport Extra od 17:30, to przy okazji można jeszcze machnąć jakieś piwko. A skoro już podałeś Polki w siatę, to robimy dubelek:
Czarni Słupsk + Polska (K) @2.13 Unibet
lub jak ktoś woli @2.20 Fortuna

:beer:
 
Ostatnio zacząłem znowu oglądać PLK to od siebie polecę na dzisiaj Czarni Słupsk @1.63.
Słupsk przegrał z Leiden i nie awansował do fazy grupowej FIBA Europe Cup, to teraz mogą skupić się na lidze. A w tej lidze Zastal aktualnie prezentuje się fatalnie. Słaba skuteczność, kontuzje. Dodatkowo z tego co wyczytałem w meczu nie zagra ich podstawowy rozgrywający Cosey. Transmisja na Polsat Sport Extra od 17:30, to przy okazji można jeszcze machnąć jakieś piwko.

A skoro już podałeś Polki w siatę, to robimy dubelek:
Czarni Słupsk + Polska (K) @2.13 Unibet
lub jak ktoś woli @2.20 Fortuna

:beer:

Moja część dubla w bazie. Czarni Słupsk wygrana 93:85. Czekamy do jutra na laski w siatę :)
 
06/10/2022 19:30 CET
Sokol Lancut - King Szczecin (over 82.5)
2.00 (STS)/1.98 (Fortuna/ETOTO)
5/10
76:91 dla Kinga.

07/10/2022 17:30 CET
Anwil Wloclawek - Slask Wroclaw (over 78.5)
1.90 (STS/Fortuna)/1.87 (ETOTO)
5/10

Dziwię się kursom na ten mecz. Anwil rozbijał top 3 najgorszych ekip PLK - Łańcut i Zastal, a dodatkowo wygrał na mega farcie sparing z Bnei. Śląsk za to już sprawdzony mocno, bo mieli mocnych sparingpartnerów, rozbili Spójnię i pokonali Legię. Pisałem, że grają szybko i mają wg mnie świetny ofensywnie skład na PLK. Spodziewam się dziś ich szybkiej gry i wrzucenia 80 punktów lub więcej.
 
niezły kurs można na tych esportach wykręcić ale trzeba pojęcie mieć kto aktualnie jest kostuchą
wiesz co śledzę cały event i europejski i amerykański i mozna fajne smaczki zlapac. Ale to tez prawda trzeba cos sie znac na gierce nie tylko suche fakty i statystyki
 
Back
Top