Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

Żenujący mecz Czarnych i porażka 78:74.

29/09/2022 20:00 CET
Legia Warszawa - Slask Wroclaw over 162.5
1.90 (STS/ETOTO)/1.88 (Fortuna)
5/10

Dalej swoje - dwa razy zabrakło po dwa punkty na overach w meczach Śląska. Uważam, że Śląsk jest mocno overowy, gra szybko, ma mocnych zawodników w ataku na PLK i nie broni jakoś dobrze. Spodziewam się z ich strony szybkiego tempa i jakości obu ekip, bo są uznani zawodnicy w Europie w składach obu ekip.

Pograne i będzie oglądane. Zieloności :cmgkeepgoing:
 
Ja pograłem Merbl 20 punktów lub więcej. Kurs 3.05 Bet klik. Na singla ok. Dla mnie to jest patrząc na umiejętności indywidualne najlepszy zawodnik w całej lidze. Bardzo wszechstronny. I co ważne Kamyk go widzi w grze na piłce i jak McCallum siada to on będzie rozgrywal bo Koszarek to już stary siwy dziad co będzie wchodził na kilka minut
 
Panie co sie dzieje w tej 1 kwarcie meczu Legii ze Slaskiem. @MoviePLK komentatorzy dosc czesto zwracaja uwage na to, ze na hali w Torwarze sa bardzo twarde obrecze, przez co wpada duzo mniej punktow i ciezko trafic za 3. Myslisz ze rzeczywiscie ma to takie znaczenie? Grajac over to dosc slaba wiadomosc :)

PS. Wam tez tak rwie transmisja Polsat Sport Extra? Wszystkie kanaly dzialaja super a tnie tylko ten jeden
 
Panie co sie dzieje w tej 1 kwarcie meczu Legii ze Slaskiem. @MoviePLK komentatorzy dosc czesto zwracaja uwage na to, ze na hali w Torwarze sa bardzo twarde obrecze, przez co wpada duzo mniej punktow i ciezko trafic za 3. Myslisz ze rzeczywiscie ma to takie znaczenie? Grajac over to dosc slaba wiadomosc :)

PS. Wam tez tak rwie transmisja Polsat Sport Extra? Wszystkie kanaly dzialaja super a tnie tylko ten jeden
Nie słuchaj tego co bredzi spaslak on chuja się zna. Nie da się oglądać tak ścina. Pedały z PSE
 
Last edited:
  • Like
Reactions: osk
Zawodnik Barcelony Fabregas powyżej 3,5 bramki @1.60

Fabregas 3 bramki, szkoda :cry:

Spoko. Jedna bramka za mało Fabregasa to nic w porównaniu z tym wczorajszym dramatem koszykarskim w Warszawie. Nie wiem czy tam naprawdę są jakieś problemy z obręczą, czy to bzdura co mówili podczas meczu, ale statystyki rzutów za 3pkt wyglądały tak: Śląsk 4/16, Legia 8/34
 
Spoko. Jedna bramka za mało Fabregasa to nic w porównaniu z tym wczorajszym dramatem koszykarskim w Warszawie. Nie wiem czy tam naprawdę są jakieś problemy z obręczą, czy to bzdura co mówili podczas meczu, ale statystyki rzutów za 3pkt wyglądały tak: Śląsk 4/16, Legia 8/34
Dlatego w bukmacherce trzeba też mieć dużo szczęścia to raz a dwa są też ustawki i nikt mi nie powie ze nie. Nie mówię że w tym meczu, ale nie raz dziwne wyniki to też mi śmierdzą na kilometr. Nie ma co się oszukiwać, że teraz sport to pieniądz, wszystko się kręci wokół pieniądza i oczywiście zawsze pieniądz był częścią sportu, ale teraz to już jest zabicie hobby i przyjemności z oglądania przez grę aktorska.
 
Dlatego w bukmacherce trzeba też mieć dużo szczęścia to raz a dwa są też ustawki i nikt mi nie powie ze nie. Nie mówię że w tym meczu, ale nie raz dziwne wyniki to też mi śmierdzą na kilometr. Nie ma co się oszukiwać, że teraz sport to pieniądz, wszystko się kręci wokół pieniądza i oczywiście zawsze pieniądz był częścią sportu, ale teraz to już jest zabicie hobby i przyjemności z oglądania przez grę aktorska.
W bukmacherce nietrafione bety to normalna sprawa. Nikt nawet z zawodowych betorów nie miał i nigdy nie będzie miał 100% skuteczności w dłuższym wymiarze czasowym.
 
Formuła 1

Sainz lepszy od Hamiltona w kwalifikacjach @1.50

Podczas drugiej części kwalifikacji totalna dominacja Ferrari w tym Sainza, który wygrał trening. Pokonał w nim nawet Verstappena który miał problem na najszybszym okrążeniu na miękkich oponach i pewnie pokonał Hamiltona. Wydaje mi się, że w kwalifikacjach może i nie będzie lepszy niż Verstappen, ale Hamiltona bez problemów pokona.
 
29/09/2022 20:00 CET
Legia Warszawa - Slask Wroclaw over 162.5
1.90 (STS/ETOTO)/1.88 (Fortuna)

5/10
63:76=139. Na razie tragedia na rozpoczęciu sezonu PLK.

01/10/2022 17:30 CET
GTK Gliwice - Start Lublin over 161.5
1.85 (STS/ETOTO)/1.82 (Fortuna)
5/10

GTK w pierwszym spotkaniu miało mega problemy z faulami swoich graczy z USA - Murphy'ego, Franklina i Fergusona. Dziś ten problem powinien odejść, a oni grać więcej minut. Start gra bardzo szybko i spodziewam się dziś wielu posiadań małej kultury gry i słabszej obrony. Linia nie jest za wysoka i liczę na jej przebicie.

01/10/2022 19:30 CET
Trefl Sopot - MKS Dabrowa under 166.5
1.87 (Fortuna/ETOTO)/1.85 (STS)
5/10

Linia dosyć wysoka, a dlaczego? Treflowi na razie w grze się nie spieszy. MKS chociaż roster też niby mocno zagraniczny, to jakoś im mega się nie spieszy. Spodziewam się tutaj średniego tempa i jakościowej obrony. Linia jest wysoka i wg mnie o ileś tam oczek za wysoka.
 
63:76=139. Na razie tragedia na rozpoczęciu sezonu PLK.

01/10/2022 17:30 CET
GTK Gliwice - Start Lublin over 161.5
1.85 (STS/ETOTO)/1.82 (Fortuna)
5/10

GTK w pierwszym spotkaniu miało mega problemy z faulami swoich graczy z USA - Murphy'ego, Franklina i Fergusona. Dziś ten problem powinien odejść, a oni grać więcej minut. Start gra bardzo szybko i spodziewam się dziś wielu posiadań małej kultury gry i słabszej obrony. Linia nie jest za wysoka i liczę na jej przebicie.

01/10/2022 19:30 CET
Trefl Sopot - MKS Dabrowa under 166.5
1.87 (Fortuna/ETOTO)/1.85 (STS)
5/10

Linia dosyć wysoka, a dlaczego? Treflowi na razie w grze się nie spieszy. MKS chociaż roster też niby mocno zagraniczny, to jakoś im mega się nie spieszy. Spodziewam się tutaj średniego tempa i jakościowej obrony. Linia jest wysoka i wg mnie o ileś tam oczek za wysoka.
Niestety kolejny pseudomecz w plk i 70pkt po 25 minutach
 
01/10/2022 17:30 CET
GTK Gliwice - Start Lublin over 161.5
1.85 (STS/ETOTO)/1.82 (Fortuna)
5/10


01/10/2022 19:30 CET
Trefl Sopot - MKS Dabrowa under 166.5
1.87 (Fortuna/ETOTO)/1.85 (STS)
5/10
Zakład na over GTK tragedia, drugi wszedł.

02/10/2022 17:30 CET
Damian Kulig (Czarni - Stal) under 19.5 punktów
1.85 (iForbet/ewinner)/1.83 (betclic/Betfan)
5/10

Kulig był w świetnej dyspozycji w dotychczasowych dwóch meczach tego sezonu rzucił 20 i 24 punkty. Jednak wg mnie wyciągał z nich swojego maksa i lepiej już nie będzie. Zapewne obrona Czarnych po takich występach będzie bardziej na nim skupiona i więcej uwagi będzie zwrócone na krycie jego, bo robił największe szkody przeciwnikom. Trzeba też pamiętać, że Kulig jest już graczem wiekowym i ma 35-lat, a więc swoje lata najlepsza za sobą, a linia jest na poziomie króla strzelców PLK.

02/10/2022 19:30 CET
King Szczecin (-3.5) - Zastal Zielona Gora
1.92 (eFortuna)/1.90 (STS)
5/10

Zastal jest w fatalnej formie zarówno w sparingach jak i na otwarciu sezonu. Warto zwrócić uwagę, że Mazurczak i Meier odeszli z Zastalu do Szczecina, a więc też King musi płacić więcej i wg mnie widać to też po graczach zagranicznych, którzy są lepsi w Szczecinie i sprawdzeni po mocniejszych ligach czy PLK od gości z Zielonej Góry, którzy grali w słabych ligach i klubach. Dodatkowo w fatalnej formie dotychczas jest Przemek Żołnierewicz, a więc najlepszy Polak w rotacji Zastalu. Bez niego będzie im trudno cokolwiek ugrać.
 
Kurcze pomyliłem działy:
Pierwsze mecze Dart World Grand Prix 2022
format do 2 setów, więc może być różnie.
Nie szalejąc ze stawkami: Wade, MVG @2.09 i Price,Noppert,Wade @2.7
 
Wade się skompromitował. Piękny kupon mi uwalił. Pierwszego seta zagrał na poziomie 57 pkt. Taką średnią to pijany Janusz w barze rzuca.

Screenshot_20221005-183606_TOTALbet.jpg
 
02/10/2022 17:30 CET
Damian Kulig (Czarni - Stal) under 19.5 punktów
1.85 (iForbet/ewinner)/1.83 (betclic/Betfan)
5/10

02/10/2022 19:30 CET
King Szczecin (-3.5) - Zastal Zielona Gora
1.92 (eFortuna)/1.90 (STS)
5/10
Kulig 11 punktów, King 69:64.

06/10/2022 19:30 CET
Sokol Lancut - King Szczecin (over 82.5)
2.00 (STS)/1.98 (Fortuna/ETOTO)
5/10

Sokół Łańcut gra szybko, a zarazem fatalnie broni. King zagrał bardzo słaby mecz ofensywnie z Zastalem, gdzie grali bardzo wolno i zaczynali akcję w ostatnich sekundach, które przez to były złe i wróciły Zastal do gry, który potem był blisko. Myślę, że z Sokołem ekipa ze Szczecina pogra już szybciej i będzie sobie generować więcej łatwych punktów.

Legia i Anwil bardzo łatwo wygrywały mecze w Łańcucie i luzowali sobie granie. Przy Kingu spodziewam się większych trudów i też większego zaangażowania lepszych graczy i przebicia tej dosyć niskiej linii.
 
Back
Top