Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

Dzieciak na ręcznej robisz profity a się w MMA pakujesz. Ty jesteś człowiek od piłki ręcznej a nie od MMA.
Na ręczną też pogrywam, spokojnie, łączę kombinacje sobie z MMA też także, nie zapeszam, ale coś tam się kula do przodu :)
 
Na ręczną też pogrywam, spokojnie, łączę kombinacje sobie z MMA też także, nie zapeszam, ale coś tam się kula do przodu :)
Nie obraź się ale typy z MMA burzą ci cały zysk bo najzwyczajniej świecie nie masz smykałki do obstawiania tego sportu. Tylko dubelki z ręcznej i wyjdziesz na swoje.
 
typy z MMA burzą ci cały zysk
Z tym się nie zgodzę choć widzę, że chcesz dla mnie jak najlepiej to miłe, ale ostatnio O'Neill weszła, Lawrence po swojej własnej analizie, Tuivasa, także nie do końca MMA odstawię, ale dzięki.
 
Z tym się nie zgodzę choć widzę, że chcesz dla mnie jak najlepiej to miłe, ale ostatnio O'Neill weszła, Lawrence po swojej własnej analizie, Tuivasa, także nie do końca MMA odstawię, ale dzięki.
Wiadomo że coś tam się zawsze trafi problem w tym że już pokazałeś przy graniu długoterminowym że zysków na MMA nie robisz a to jest prawidłowy odnośnik by cię ocenić a nie jedna gala. Mam wrażenie że ładujesz się w obstawianie mieszanych sztuk walki na siłę i obawiam się ża na dobre ci to nie wyjdzie.
 
17/02/2022 18:00 CET
Dnipro (under 86.5) - Odessa
1.85 (STS/etoto)
5/10

17/02/2022 18:10 CET
Anwil Wloclawek - King Szczecin over 164.5
1.88 (etoto)/1.85 (STS)
5/10


17/02/2022 20:30 CET
Elijah Wilson (Lublin - Zielona) over 10.5 punktów
1.85 (STS/Betfan)/1.83 (betclic)/1.82 (Totalbet)/1.80 (ewinner)
2-1 i szkoda typu na Wilsona, który jest dalej totalnie bez formy.

18/02/2022 20:40 CET
Czarni Slupsk - Slask Wroclaw
1.91 (etoto)/1.90 (STS)
5/10

Śląsk w niedziele grał wyjazdowy mecz w Dąbrowie. We wtorek w Hiszpanii mecz EuroCup, a teraz już w piątek kolejny wyjazd na PP. Dodatkowo przy wygranej grają jutro znowu i finał w niedzielę. Wtedy wyszłoby 8 dni i 5 meczów. Myślę, że dziś Urlep zluzuje i da pograć o wiele więcej rezerwowym i Czarni są dla mnie mocnym faworytem do wygrania tego meczu.
 
Wypadało by się odwdzięczyć i też mu coś podać ;)

Nie ma nic ciekawego do gry, stad tez czysto 4fun pobralem typ z tenisa, co mi sie rzadko zdarza bo staram sie jak moge unikac tej dyscypliny. Oczywiscie zawsze mozna cos znalezc, ale przy obecnych zestawieniach w niszowych galach trzeba poswiecic sporo czasu na analizę walk. Aktualnie mam tak samo malo czasu jak i ochoty na ogladanie jakichs ruskich nolnejmow. Do tego kilka ciekawych walk wypadlo. Dlatego gram tylko za drobne w polaczeniu z kiepska rozpiska UFC na jutro, ewentualnie moze cos sprobuje live. A same bety nie sa zadna tajemnica, ani odkryciem, wszystko bylo juz podawane tutaj jak i na wielu innych zagranicznych serwisach i forach typerskich dotyczacych mma

1645221560498.png
 
2-1 i szkoda typu na Wilsona, który jest dalej totalnie bez formy.

18/02/2022 20:40 CET
Czarni Slupsk - Slask Wroclaw
1.91 (etoto)/1.90 (STS)
5/10

Śląsk w niedziele grał wyjazdowy mecz w Dąbrowie. We wtorek w Hiszpanii mecz EuroCup, a teraz już w piątek kolejny wyjazd na PP. Dodatkowo przy wygranej grają jutro znowu i finał w niedzielę. Wtedy wyszłoby 8 dni i 5 meczów. Myślę, że dziś Urlep zluzuje i da pograć o wiele więcej rezerwowym i Czarni są dla mnie mocnym faworytem do wygrania tego meczu.
Dorzucilem do kuponu xD
Screenshot_20220218-232744.jpg
 
Felix Auger-Aliassime - Andrey Rublev
Felix Auger-Aliassime @1.61

Trochę już poleciały te kursy ale wczoraj nie było czasu pograć, jednak 1.6 jeszcze dobra bo Auger powinien sobie tutaj poradzić z ruskiem. Bonzi trochę nie wytrzymał, dał się przełamać na początku 3 seta i Rublev już dowiózł mecz, mimo wszystko rusek meczu tutaj bułę w każdym spotkaniu, jak inwalida Pouille urywał mu seta dlatego uważam, że Auger nie powinien mieć z nim problemów. Grali ze sobą w poprzednim tygodniu, również halowy turek, w Rotterdamie to Auger był górą, wygrywając cały turniej i rozjeżdżając Tsitsipas w finale.

Auger ma bardzo solidny serwis, jest szybkim i zwinnym zawodnikiem, do tego tam funkcjonuje zarówno forhend jak i oburęczny bekhend co powala mu się dobrze ustawić do każdej wymiany, rusek natomiast nie jest zawodnikiem bijącym szczególnie mocno, nie ma też wystarczająco dobrego returnu, na AO męczył się i dostał na łeb od drwala Cilica, ponieważ nie mógł tam pociągnąć dłuższych wymian ze względu na swój lichy return, a Auger z drwalem poradził sobie bez większych problemów. Rublev będzie miał ciężko przełamać kanadyjczyka jeśli ten będzie trafiał pierwszym serwisem na swoim topowym poziomie, a w wymianach nie powinno być żadnej przewagi dla Rubleva więc nie bardzo wiem jak miałby to wygrać. Bilans w hali 8-0 w tym roku i moim zdaniem Felix idzie po drugi tytuł, a formę od początku sezonu ma bardzo wysoką.
 
Felix Auger-Aliassime - Andrey Rublev
Felix Auger-Aliassime @1.61

Trochę już poleciały te kursy ale wczoraj nie było czasu pograć, jednak 1.6 jeszcze dobra bo Auger powinien sobie tutaj poradzić z ruskiem. Bonzi trochę nie wytrzymał, dał się przełamać na początku 3 seta i Rublev już dowiózł mecz, mimo wszystko rusek meczu tutaj bułę w każdym spotkaniu, jak inwalida Pouille urywał mu seta dlatego uważam, że Auger nie powinien mieć z nim problemów. Grali ze sobą w poprzednim tygodniu, również halowy turek, w Rotterdamie to Auger był górą, wygrywając cały turniej i rozjeżdżając Tsitsipas w finale.

Auger ma bardzo solidny serwis, jest szybkim i zwinnym zawodnikiem, do tego tam funkcjonuje zarówno forhend jak i oburęczny bekhend co powala mu się dobrze ustawić do każdej wymiany, rusek natomiast nie jest zawodnikiem bijącym szczególnie mocno, nie ma też wystarczająco dobrego returnu, na AO męczył się i dostał na łeb od drwala Cilica, ponieważ nie mógł tam pociągnąć dłuższych wymian ze względu na swój lichy return, a Auger z drwalem poradził sobie bez większych problemów. Rublev będzie miał ciężko przełamać kanadyjczyka jeśli ten będzie trafiał pierwszym serwisem na swoim topowym poziomie, a w wymianach nie powinno być żadnej przewagi dla Rubleva więc nie bardzo wiem jak miałby to wygrać. Bilans w hali 8-0 w tym roku i moim zdaniem Felix idzie po drugi tytuł, a formę od początku sezonu ma bardzo wysoką.
Auger to jest przechuj. Grę zaczynał po 1.14 chyba, tak się czaiłemi wyłapałem, przez chwilę był taki kurs, później już w dół

1645361796675.png
 
Dzisiaj nic z tego Augera nie będzie :jon:
Najgorsze jest to, że jechał z każdym w tej czarnej francji, a Rusek męczył dupę w co meczu ze zwykłymi pachołkami, przyszedł finał to nagle 2:0 i Auger zgasł, serwisu nic, zero pomysłu na grę i przebijanie na środek kortu, a jak już coś próbował to po siatce albo w korytarz deblowy każdy kros z forhendu.
 
Dzisiaj nic z tego Augera nie będzie :jon:
Najgorsze jest to, że jechał z każdym w tej czarnej francji, a Rusek męczył dupę w co meczu ze zwykłymi pachołkami, przyszedł finał to nagle 2:0 i Auger zgasł, serwisu nic, zero pomysłu na grę i przebijanie na środek kortu, a jak już coś próbował to po siatce albo w korytarz deblowy każdy kros z forhendu.
Auger nie ma głowy do finałów,zawsze go odpuszczam w takich meczach bo ma słaba psyche.Co on odpierdalal w tym tie to nie mam pytań i te forhendy :korwinlaugh:
 
Dzisiaj nic z tego Augera nie będzie :jon:
Najgorsze jest to, że jechał z każdym w tej czarnej francji, a Rusek męczył dupę w co meczu ze zwykłymi pachołkami, przyszedł finał to nagle 2:0 i Auger zgasł, serwisu nic, zero pomysłu na grę i przebijanie na środek kortu, a jak już coś próbował to po siatce albo w korytarz deblowy każdy kros z forhendu.
Wyeksploatowany Kanadyjczyk jak nie powiem co AO, potem Holandia Rotterdam wygrany, teraz finał we Francji normalne że gość zajechany a Rusek to nie chłopiec na łatwy mecz wystarczy trochę lepsza dyspozycja i może być ciężko. Prawda, że psycha nie należy do najsolidniejszych ale widać dużą poprawę właśnie m.in w wyżej wymienionych turniejach. Nie oglądałem tego spotkania ale pewnie Rublev mocno był zmobilizowany na rewanż za ten Rotterdam. Teraz czeka Dubaj ciekawe czy się wycofa ale jak przystąpi to można coś szukać przeciwko niemu.
 
Dam wam coś od siebie dzisiaj na turnieje w Doha i Dubaju.

Alison Riske & Anett Kontaveit @1.87 STS
Daniel Taro @1.90 STS

Moim zdaniem dobra selekcja, reszta tych meczów dzisiaj u babeczek to może zdarzyć się wszystko, jak widzę kursy 1.30 czy 1.20 na te dwie amatorki Svitoline i Mertens to śmiać mi się chce, one to zawsze człowieka oszukają na pieniądze, nie polecam dotykać meczów tych dwóch złodziejek.
Riske ma bilans 5:0 z Linette, a u kobitek h2h zawsze robi robotę, w styczniu już razem grały i Riske łatwe 2:0, Polka ostatnio też kreczowała, nie skończyła kwalifikacji w Dubaju, były jakieś problemy ale nie mogłem znaleźć informacji co konkretnie się stało, obstawiam więc, że się popłakała jak dostawała w czapę.
Estonka to formalność moim zdaniem, super forma od końcówki zeszłego sezonu na hardzie, AO jej trochę nie wyszło ale chyba nie była najlepiej przygotowana do tego turnieju po przerwie od startów, kolejny turniej halowy w Rosji już deklasacja rywalek i zgarnęła tytuł, to jest WTA1000 więc nie powinno być cyrków, zawodniczka tej klasy powinna się skupiać na najważniejszych turniejach, czuję tutaj szybkie 2:0.
Goffin to już słabiak i ostatnio wszystko przegrywa, a Japoniec 10/3 w tym roku na hardzie, dobra forma, powinien tutaj wygrać.

@Kratta @Hellah co wy na to? Gracie coś dzisiaj?
 
Nie znam się na tenisie ale widzę , że jakaś Ostapenko zagrała 15 meczów w 14 dni singiel i debel i dziś też gra a na to że przegra jest kurs 6 ? wart to dać ?
Ja Ci powiem, że nawet nad tym myślałem ale nic tej Dodin nie kojarzę, to jakaś ścierka jest.
 
Back
Top