Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

23/01/2022 13:00 CET
Budivelnik - Ternopil over 164.5
1.91 (etoto)/1.90 (STS)
5/10


23/01/2022 18:00 CET
Bayreuth - Legia
2.15 (etoto)/2.14 (Fortuna)
5/10
23/01/2022 17:30 CET
Filip Put (Arka - GTK) under 11.5 punktów
1.85 (etoto/Fortuna)/1.83 (betclic/betfan)
2-1.

29/01/2022 17:30 CET
Anwil Wloclawek - Arka Gdynia over 164.5
1.88 (etoto)/1.85 (STS)

Anwil w serii 5 meczów z rzędu z tą linią we własnej hali. Wygląda, że to będzie łatwy mecz i Anwil powinien rzucić wiele punktów, a tempo powinno być szybkie, bo Arka gra dosyć szybko. Spodziewam się luźnego meczu ze słabszą obroną i wieloma punktami.
 
Nadal Medevev - 1. set / wynik końcowy - 1/2 @5.75
Liczę na wyrównany pojedynek i Nadala, który będzie chciał uzyskać przewagę na początku gry. Niestety im dłużej potrwa mecz tym lepiej dla Medevev-a co powinno zapewnić mu zwycięstwo.
 
29/01/2022 17:30 CET
Anwil Wloclawek - Arka Gdynia over 164.5
1.88 (etoto)/1.85 (STS)
72:82=154 i tragiczny mecz Anwilu.

30/01/2022 17:30 CET
Ivan Ramljak (Wrocław - Ostrów) under 11.5 punktów
1.85 (eFortuna/STS)

Ramljak to rzemieślnik od defensywy. W ataku ogranicza się do roli "śmieciarza", który coś tam rzuci po kontrach, ścięciach czy odpuszczaniu go całkowicie za trzy. Za Stalą jednak nie będzie miał przewagi warunków fizycznych, bo Stal ma wysokich zawodników i nie sądzę, aby dziś Ramljak poszalał.

30/01/2022 20:00 CET
Legia Warszawa - HydroTruck Radom over 156.5
1.88 (etoto)/1.85 (STS)
5/10

Legia ma teraz mocny ofensywnie skład z trzema graczami USA - Johnson, Cowels i Abdur-Rakhman. Myślę, że to długofalowo stworzy mocniejszą o wiele ofensywę w zespole. Linia jest niska. Radom ma wyleczony skład i szerszą rotację, co powinno dać im wyższe tempo grania od niektórych meczów, gdzie grali strasznie wolno.
 
Mecz tragiczny? :stevecarell:
Tenis to jak większość sportów gra błędów, a mimo wszystko sporo było ciekawych wymian i zagrań
Tak mecz tragiczny.Masa błędów,zero skrótów tylko bazowanie na siłowym przebijaniu,duzo szczęścia miał Nadal ze wogole to wygrał mimo ze to moj ulubiony tenisista o czym pisałem strone wcześniej.Ruska dobiły skurcze w nogach i ratował go tylko serwis który ma świetny bo technicznie odstaje od reszty czołówki.
Ciekawy to był wczorajszy finał debla,obejrzyj sobie jesli chcesz zobaczyć co oznacza piękno tego sportu.
 
Tak mecz tragiczny.Masa błędów,zero skrótów tylko bazowanie na siłowym przebijaniu,duzo szczęścia miał Nadal ze wogole to wygrał mimo ze to moj ulubiony tenisista o czym pisałem strone wcześniej.Ruska dobiły skurcze w nogach i ratował go tylko serwis który ma świetny bo technicznie odstaje od reszty czołówki.
Ciekawy to był wczorajszy finał debla,obejrzyj sobie jesli chcesz zobaczyć co oznacza piękno tego sportu.
Oglądałem finał debla, obejrzałem finał singla i wg mnie ten dzisiejszy oddaje "piękno tego sportu", ale możesz mieć inne zdanie oczywiscie.
 
Owszem brawo Rafa ale mecz tragiczny…masa błędów jednego i drugiego a Ruska wykończyły skurcze w 5 secie.
Rozumiem, że każdy ma swoje zdanie i patrzy na inne rzeczy ale mówić, że to był tragiczny mecz to trzeba być chyba na jakichś mocnych środkach. Śmiem myśleć, że to będzie jeden z najlepszych meczy ATP tego roku tak samo widziałem wiele wpisów o niesamowitym meczu, podobne przemyślenia mieli też eksperci no ale wiem, że może nie każdemu takie widowisko się może podobać.
 
Rozumiem, że każdy ma swoje zdanie i patrzy na inne rzeczy ale mówić, że to był tragiczny mecz to trzeba być chyba na jakichś mocnych środkach. Śmiem myśleć, że to będzie jeden z najlepszych meczy ATP tego roku tak samo widziałem wiele wpisów o niesamowitym meczu, podobne przemyślenia mieli też eksperci no ale wiem, że może nie każdemu takie widowisko się może podobać.
To mi napisz znawco tenisa co było świetnego w tym meczu,mówie oczywiscie cały czas o stylu gry a durne teksty o środkach to do znajomych kieruj smyku.
Mamy styczeń a eksperci juz okrzyknęli mecz roku,świetne musisz miec źródło informacji.
 
ATP Cordoba
Hanfmann(@1.87) - Londero
Wpadło mi w oko pewne spotkanie, bukmacherzy chyba mają zagwozdkę gdyż Londero nie grał prawie 2 miesiące a poprzednie spotkania to był totalny zjazd formy i ogólna tragedia, słabe gry z zawodnikami z challengerów. Hanfmann za to pograł już w tym roku na AO gdzie przeszedł w dobrym stylu kwali potem gładko 1 rundę i niestety koniec po meczu z Nadalem, teraz gra przenosi się na ziemię gdzie obaj dobrze się czują ale na tej nawierzchni Niemiec odnosił najlepsze wyniki i co roku wygrywa turnieje z poziomu challengerów. Kursy na Niemca według mnie mocno zawyżone ze względu, że Londero gra u siebie w Argentynie i w 2019 wygrał ten turniej(swoją drogą ostatni jaki wygrał)ale obecnie nie ma to większego znaczenia w poprzednim roku szybko się z tym turniejem pożegnał. Jedyną nie pewną jest to co Londero robił te 2 miesiące ale patrząc na mega słaby cały poprzednik rok co mógł zrobić w 2 miesiące. Ogólnie Niemiec jest aktualnie o klasę wyżej, więcej osiągnął i jeśli zagra na swoim poziomie a nie oleje gry to nie powinien mieć problemów. Mam nadzieję, że forma argentyńczyka dalej jest na takim poziomie jak była.
 
ATP Cordoba
Hanfmann(@1.87) - Londero
Wpadło mi w oko pewne spotkanie, bukmacherzy chyba mają zagwozdkę gdyż Londero nie grał prawie 2 miesiące a poprzednie spotkania to był totalny zjazd formy i ogólna tragedia, słabe gry z zawodnikami z challengerów. Hanfmann za to pograł już w tym roku na AO gdzie przeszedł w dobrym stylu kwali potem gładko 1 rundę i niestety koniec po meczu z Nadalem, teraz gra przenosi się na ziemię gdzie obaj dobrze się czują ale na tej nawierzchni Niemiec odnosił najlepsze wyniki i co roku wygrywa turnieje z poziomu challengerów. Kursy na Niemca według mnie mocno zawyżone ze względu, że Londero gra u siebie w Argentynie i w 2019 wygrał ten turniej(swoją drogą ostatni jaki wygrał)ale obecnie nie ma to większego znaczenia w poprzednim roku szybko się z tym turniejem pożegnał. Jedyną nie pewną jest to co Londero robił te 2 miesiące ale patrząc na mega słaby cały poprzednik rok co mógł zrobić w 2 miesiące. Ogólnie Niemiec jest aktualnie o klasę wyżej, więcej osiągnął i jeśli zagra na swoim poziomie a nie oleje gry to nie powinien mieć problemów. Mam nadzieję, że forma argentyńczyka dalej jest na takim poziomie jak była.
Niestety, nie siadło. Nawet seta nie ugrał, tyle w tenisie są warte analizy :usunto:
 
30/01/2022 17:30 CET
Ivan Ramljak (Wrocław - Ostrów) under 11.5 punktów
1.85 (eFortuna/STS)


30/01/2022 20:00 CET
Legia Warszawa - HydroTruck Radom over 156.5
1.88 (etoto)/1.85 (STS)
5/10
1-1.

01/02/2022 17:30 CET
Astoria Bydgoszcz - King Szczecin over 169.5
2.00 (etoto)/1.95 (STS)
5/10

Spodziewam się tutaj bardzo ostrego meczu, w którym będzie masa fauli i wolnych, co doprowadzi właśnie do wysokiego wyniku. Drużyny będą się pressować, kontrować, faulować i tak cały mecz.
 
01/02/2022 17:30 CET
Astoria Bydgoszcz - King Szczecin over 169.5
2.00 (etoto)/1.95 (STS)
5/10
71:102=173.

06/02/2022 17:30 CET
Slask Wroclaw - King Szczecin (+9.5)
1.90 (STS)
5/10

Dla mnie to jest za wysoki handicap. King wg mnie powalczy dziś ze Śląskiem.

06/02/2022 19:30 CET
Anthony Ireland (Gliwice - Radom) under 18.5 punktów
1.75 (STS)

W Radomiu zagra dziś AJ English. Powinien on zabrać rzuty i piłkę z rąk Irelanda, co mocno zwiększy szansę na jego under.
 
06/02/2022 17:30 CET
Slask Wroclaw - King Szczecin (+9.5)
1.90 (STS)
5/10

06/02/2022 19:30 CET
Anthony Ireland (Gliwice - Radom) under 18.5 punktów
1.75 (STS)

85:74 Śląsk, Ireland 24 punkty.

07/02/2022 17:30 CET
Mijović (Dąbrowa - Bydgoszcz) poniżej 12.5 punktów
1.75 (STS/Betclic)

Mijović, żeby zrobić tę linię na pewno będzie musiał rzucać na świetnej skuteczności, bo nie powinien otrzymać dużo rzutów. Dodatkowo do drużyny powinien wrócić Nowakowski, który gra na jego pozycji i zabrać mu minuty gry. Dla mnie mega ciężko będzie miał Mijović, żeby to zrobić i spodziewam się underu.

07/02/2022 18:00 CET
Sokoly (-4.5) - Zaporoze
1.90 (etoto/STS)
5/10

Zaporoże bez swojego jednego z najważniejszych zawodników Evana Maxwella, który opuścił ekipę. Sokoły wcześniej z kontuzjami/covidem, ale teraz w normalnym składzie są dla mnie mocniejsi od przeciwnika i powinni się z nim rozprawić tym handicapem.
 
07/02/2022 17:30 CET
Mijović (Dąbrowa - Bydgoszcz) poniżej 12.5 punktów
1.75 (STS/Betclic)


07/02/2022 18:00 CET
Sokoly (-4.5) - Zaporoze
1.90 (etoto/STS)
5/10
Niestety Mijović wziął sobie wiele rzutów tym meczu i wyrównał rekord oddanych rzutów w sezonie z gry - 13. Chociaż w tamtych dwóch innych meczach grał 31 i 33 minuty, a dziś 25:30. I tak wciułał te swoje 14 punktów. Sokoły +5.

07/02/2022 19:30 CET
Zastal Zielona Gora - Spojnia Stargard (+12.5)
1.85 (STS/etoto)
5/10

Zastal ostatnio gra mecz za meczem i praktycznie nie mają odpoczynku. Ogrywali ostatnio +15 Lublin, +14 Gdynię i +16 Szczecin. Wszystkie te ekipy jednak oceniam słabsze od Spójni (Szczecin wtedy grał w 7 w tym z Kroczakiem). Spójnia teraz miała wiele dni na przygotowanie, mają pełny skład i spodziewam się, że powalczą w tym meczu. Zastal myślę, że zgubi natężenie meczów.
 
Nie ma nic ciekawego w tenisie ale jest ciekawy mecz w NBA
Portland - Orlando
Blazers zaczynają tankowanie (czyli celowe przegrywanie ze słabszymi drużynami) na całego już praktycznie kończy się okienko transferowe ostatnio poleciał Powell i Covington a teraz leci McCollum a do tego dochodzą ich problemy kadrowe od dłuższego czasu więc wygrywać w takim okresie na pewno nie chcą. Krótko mówiąc Portland mocno się przebudowują i tankują licząc na większe szanse w loterii draftu. A Orlando potrzebuję takich zwycięstw żeby się wygramolić z tego dołu mają dobry matchup a w ostatnich tygodniach widać tam lepszą grę i światełko w tunelu. Skład na noc mają dobry i korzystny matchup. Kursy już lecą w dół.
Orladno Magic @1.95
 
Nie ma nic ciekawego w tenisie ale jest ciekawy mecz w NBA
Portland - Orlando
Krótko mówiąc Portland mocno się przebudowują i tankują licząc na większe szanse w loterii draftu. A Orlando potrzebuję takich zwycięstw żeby się wygramolić z tego dołu mają dobry matchup a w ostatnich tygodniach widać tam lepszą grę i światełko w tunelu. Skład na noc mają dobry i korzystny matchup. Kursy już lecą w dół.
Orladno Magic @1.95
Ale co ma dać Orlando wygrywanie, kiedy sezon stracony i właśnie opłaca im się przegrywać, żeby utrzymywać najgorszy bilans w lidze, aby mieć wysoki pick w drafcie. To jest mecz z cyklu obie drużyny nie chcą wygrać.
 
Pierwsza 5 wygląda lepiej po stronie Magików, Bilans Blazers 21-23 Bilans Magików 12-43 liczby pokazują komu bardziej zależy na przegranych a wisienką na torcie może być chęć wygrania gości z takich okoliczności, że mają dużą szansę wygrać po 5 latach z Blazers. Ławka mocno ukrócona a w pierwszej 5 gra tylko 2 z podstawowej rotacji. Ja tam widzę dużą okazję na zwycięstwo Orlando i tak właśnie zagrałem.
 
07/02/2022 19:30 CET
Zastal Zielona Gora - Spojnia Stargard (+12.5)
1.85 (STS/etoto)
5/10
Dno dna. Zastal ich objechał rezerwowymi i nawet, kiedy weszły głębokie rezerwy to dalej jechały z nimi. Cóż, jeden z najgorszych typów w sezonie, a nawet chyba najgorszy, bo tutaj było po zawodach praktycznie na początku 3 kwarty i wstyd teraz, że się zagrało.
 
Jest tutaj ktoś kumaty z NBA? Lakersi grają piach a na Bucksow dziś 1. 70...ostatnie 2 mecze wyjazdowe Koziolkow to deklaracje rywali... Uważam że dziś też powinni przejechać się po starych grajkach że Stamples Center...
 
Nie ma nic ciekawego w tenisie ale jest ciekawy mecz w NBA
Portland - Orlando
Blazers zaczynają tankowanie (czyli celowe przegrywanie ze słabszymi drużynami) na całego już praktycznie kończy się okienko transferowe ostatnio poleciał Powell i Covington a teraz leci McCollum a do tego dochodzą ich problemy kadrowe od dłuższego czasu więc wygrywać w takim okresie na pewno nie chcą. Krótko mówiąc Portland mocno się przebudowują i tankują licząc na większe szanse w loterii draftu. A Orlando potrzebuję takich zwycięstw żeby się wygramolić z tego dołu mają dobry matchup a w ostatnich tygodniach widać tam lepszą grę i światełko w tunelu. Skład na noc mają dobry i korzystny matchup. Kursy już lecą w dół.
Orladno Magic @1.95
Zgodnie z przewidywaniami 95:113
 
Człowiekowi na fajnej taśmie zostaja Lakersi grają o 4 w nocy więc kładzie się spać bo wie że mimo nie najlepszej gry grają z Portland drużyna dużo gorsza bez potencjału bez żadnych marzeń w tym roku budzi się i widzi wynik.... No kurwa mac tym Jeziorowcom się zupełnie w dupach poprzewracalo ja się pytam??? Przecież oni tego meczu nie powinni przegrać.... Fuck
 
Człowiekowi na fajnej taśmie zostaja Lakersi grają o 4 w nocy więc kładzie się spać bo wie że mimo nie najlepszej gry grają z Portland drużyna dużo gorsza bez potencjału bez żadnych marzeń w tym roku budzi się i widzi wynik.... No kurwa mac tym Jeziorowcom się zupełnie w dupach poprzewracalo ja się pytam??? Przecież oni tego meczu nie powinni przegrać.... Fuck
1644498699866.png
 
Człowiekowi na fajnej taśmie zostaja Lakersi grają o 4 w nocy więc kładzie się spać bo wie że mimo nie najlepszej gry grają z Portland drużyna dużo gorsza bez potencjału bez żadnych marzeń w tym roku budzi się i widzi wynik.... No kurwa mac tym Jeziorowcom się zupełnie w dupach poprzewracalo ja się pytam??? Przecież oni tego meczu nie powinni przegrać.... Fuck
No ten wynik to jest nieporozumienie totalne chłopy powinni tankować a wygrywają z LAL gdzie Lebron i AD są dostępni w pomalowanym powinni ich rozgnieść a tu dupa. Jedyne na ich obronę jest że grali b2b.
 
Sonego&Schwartzmann @1.96 ATP Buenos Aires
Po krótce bez rozpisywania się.
26 letni Sonego versus dziadek Verdasco który coś tam sobie próbuję grać pod koniec kariery. Verdasco wygrał 2 pierwsze spotkania po 3 setowych bojach które mogły kosztować trochę zdrowia a Włocha już nie udźwignie a przynajmniej nie powinien, za duża różnica. Ewentualna przegrana Sonego by bardzo mocno nadszarpnęła jego reputację. W swoim pierwszym meczu wytarł przeciwnikiem kort więc forma jest. Schwartzman czyli gospodarz za którym będzie publika vs. Munar, Dla Diego jest to przyjemny matchup 2 lata temu w Cordobie gładka wygrana 2:0 a rok temu właśnie Buenos Aires również gładka wygrana 2:0, pomoc kibiców, różnica klasy i umiejętności przeważają. Munar zagrał tylko 3 spotkania na ziemi z bilansem 2:1 w których nic ciekawego nie pokazał, sądzę że kolejny rok na tych kortach skończy się na korzyść gospodarza bez większych problemów.
 
Back
Top