Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

Dorzuciłem do taśmy over 166.5 w meczu EBL o którym napisałeś. Dzięki za typ. Powodzenia i dobrego widowiska :)

:conorsalute:
 
Forbet MaxiZysk na całą ofertę do 100zł, dowolne dyscypliny

Tak się zastanawiam nad dwoma betami z tenisa do kuponu, czy nie dać Azarenki, Svitolina raczej nie powinna wygrać, ukrainka głównie defensywa, a ona już dawno w formie nie była, ten sezon nie zanosi się żeby było lepiej póki co.
Jeszcze bym wrzucił Shapo albo Alcaraza, Opelka z agresywnie grającym i nawet nieźle returnującym Shapo nie powinien być faworytem. Spory ten kurs na Shapovalova, niby 4.5h na korcie z Kwonem ale 48h minie, a chłop przecież nie jest emerytem żeby po jednym ciężkim meczu nie miał sił, dopiero 3 runda.

@Kratta grasz tam coś na jutro?
 
@Hellah Co do Shapo vs Opelka nie ma co się sugerować póki co tym ile spędzili na korcie to dopiero 3 runda a na taki wysiłek Shapo powinien być przygotowany. Szczerze chyba jeden z najtrudniejszych meczy do typowania jeden jak i drugi niezła forma Denis dobrze grał w ATP Cup ale na AO jakoś nie błyszczał w obu spotkaniach a przeciwników miał przeciętnych Opelka przy swoim podaniu będzie celował w backhand Kanadyjczyka przez co będzie bardzo cierpiał i ten return może nie być taki niezły a Shapo na swoim serwisie bardzo chwiejnie przez co nie ma stabilności. Opelka z drugiej strony super się pokazuje w Australii serwis siedzi nieźle się porusza i ciężko go będzie połamać na swoim serwisie a w TB powinien mieć przewagę. Ogólnie spodziewam się długiego meczu ale nie wiem kto wygra kursy dobrze wystawione, osobiście jakbym musiał to Opelka bo Kanadyjczykowi dawno już nie ufam.
A co do kobiet to jak to kobiety wiadomo ale Azarenka jest do pogrania końcówkę 2021 miała bardzo dobrą w przeszłości z Ukrainką zawsze sobie dobrze radziła i na tym turnieju też dobrze wygląda póki co. Może sam pogram.

Ja mam już wcześniej pogranego Karatseva i Sonego jak kursy weszły.
A do rozważenia mam Buste albo over setowy. Korda gra bardzo agresywnie i silnie a z drugiej strony Hiszpan świetnie się broni i tym będzie wymuszał sporo błędów.
I może jakiś over setowy Alcaraz vs Berretini.
 
Kryvbas - Dnipro (over 76.5)
1.86 (etoto)/1.85 (STS)
5/10


20/01/2022 17:30 CET
Zastal Zielona Gora - Start Lublin over 166.5
1.88 (etoto)/1.85 (STS)
5/10
Niestety na PLK porażka.

20/01/2022 17:30 CET
Spojnia Stargard - Pierniki Torun under 171.5
1.95 (STS)
5/10

Tym razem trochę szybciej zakład, bo jutro nie mam czasu. Toruń po zmianach w składzie i odejściu Watsona i Thompsona jest 2-4 na tej linii. Największa siła rażenia odeszła. Spójnia bez Neala, który był dobry w ataku i fatalny defensywnie. Johnson jest zdecydowanie słabszy z dystansu, a więc już jest trzech graczy ze słabym rzutem za trzy - Szymkiewicz, Johnson i Śnieg. Dla Johnsona będzie to też debiut i powinien mieć problemy ze zrozumieniem, a też powinien być o wiele lepszym defensorem od Neala. Linia jest mega wysoka i przy jednej słabszej kwarcie linia powinna się wykoleić.
 
Cornet + Świątek + Evans + set Sabalenki @6.90

Trochę się zastanawiałem czy wrzucać Sabalenke ale mimo wszystko uważam, że seta powinna ugrać. Ostatnio jakby za bardzo jej się odkleiło, nawet drugim serwisem w nerwach wali już jak pierwszym jednak Vondrousova do cierpliwych tenisistek nie należy, Saba jak już się wystrzela i wyczuje kort to zaczyna trafiać te swoje bomby i jednak wygrywa kolejny mecz, myślę, że tutaj może być podobnie. Jakby te kursy były odwrotnie to nie warto ale set białorusinki po 1.50 to imho dobra opcja do kuponu.
 
Ehh Cornet, dzisiaj szybko poszło.

Ojebać Mugu bez straty podania, a dwa dni później 25 ue w secie i łamać się co drugi gem z przebijaczka ... WTA
:iamdone:
 
20/01/2022 17:30 CET
Spojnia Stargard - Pierniki Torun under 171.5
1.95 (STS)
5/10
80:82 dla Torunia.

UKRAINA/KOSZYKÓWKA
23/01/2022 13:00 CET
Budivelnik - Ternopil over 164.5
1.91 (etoto)/1.90 (STS)
5/10

Najszybciej grają drużyna w lidze (Budi) kontra piąta najszybciej grająca drużyna w lidze (Ternopil). Powinno być szybkie tempo, a Budi pokazało w meczu z BC Kijów, że po dojściu Goodwina powinno być więcej szybszego grania, bo ten jest świetny, kiedy się rozpędzi na tym poziomie.

FIBA EUROPE CUP
23/01/2022 18:00 CET
Bayreuth - Legia
2.15 (etoto)/2.14 (Fortuna)
5/10

W ogóle nie rozumiem tych kursów. Średniak z ligi niemieckiej kontra średniak z ligi polskiej. I faworytem Legia? No nic. Trzeba grać Bayreuth, kiedy bukmacherzy dają takie coś.
 
Jeszcze PLK na dzis:
23/01/2022 17:30 CET
Filip Put (Arka - GTK) under 11.5 punktów
1.85 (etoto/Fortuna)/1.83 (betclic/betfan)

Dziś w GTK oceniam, że Put będzie 5-6 opcją do punktowania. Przed nim daje Hindsa, Williamsa, Stumbrisa, Krajine. I pozostaje jako 5-6 opcja z Gołębiowskim. Mecz wygląda wg kursów na wyrównany, a linia punktowa na warunki PLK jest dość niska. Put myślę, że dziś mniejsze minuty, mniej rzutów i trudno mu będzie zrobić tę linię.
 
Dobra, żeby nie było. Uważam, że dzisiaj w nocy tak to się potoczy, ale ostrzegam, że chuj ze mnie nie ekspert :jjsmile:
 

Attachments

  • IMG_20220125_001759.jpg
    IMG_20220125_001759.jpg
    176.1 KB · Views: 60
Teraz to warto sobie final debla włączyć, tam mogą być dobre jajca. Barty sportowo może i show robi ale nie porwie publiczności, za to Kyrgios i Kokkinakis? Lepszego debla pod show to na tym świecie nie ma.
 
Back
Top