Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

Elegancko. Jeżeli chodzi o MMA to trzeba powiedzieć że nie masz najwyższej skuteczności ale widzę że piłka ręczna ładnie ci wchodzi, teraz pytanie czy to jednorazowy "wybryk" czy rzeczywiście masz tak wysokie umiejętności typerskie w ręcznej? Jeśli czujesz się mocny z piłki rzucanej to może to jest moment by oprzeć właśnie na tej dyscyplinie swoje zakłady a MMA traktować tylko jako dodatek do kuponów?

No wydaje mi się że to nie MMA powinno grać pierwsze skrzypce w twoich obstawkach a właśnie piłka ręczna. JAkbym miał ci coś doradzić to skupiłbym się tylko na ręcznej powiedzmy przez testowy miesiąc by zobaczyć jak będzie to wyglądało zyskowo w porównaniu do gry samego MMA. Bez urazy ale wydaje mi się że na sztukach walki dużo nie zarobisz śledząc twoje dotychczasowe poczynania a jeśli w piłce ręcznej czujesz się pewnie to chyba to jest ten moment by przerzucić się na inną dyscyplinę.

Mówie ci chłopaku, to jest twoja dziedzina.

Żeńskiej może i nie ale tu chłopak udowadnia że można lecieć na dobrym win streaku na ręcznej w tym sezonie, spójrz wyżej 7/7.

Kozaczek się robisz :tiphatb:Twój główny konkurent z ręcznej @astrida bez podjazdu.

Pewnym jest że po twojej serii 7 ustrzelonych typów z rzędu wielu to zagrało, są tacy którzy nawet jak zagrali to sie do tego nie przyznają. Może się powtórzę ale myślę że powinieneś swoje zaangażowanie ukierunkować tylko i wyłącznie w stronę piłki ręcznej bo ewidentnie ta dyscyplina ci leży. A to że przyjdą nieudane typy to normalne nie da się mieć 100% skuteczności w dłuższym okresie czasu. Będę obserwował.

Pierwszy bet z ręcznej gdzie odszedłeś od handicupu na drużynę i od razu wtopa, niech da ci to do myślenia. Jeśli handicupy na drużyny ładnie ci siadają to po co kombinować? Moim zdaniem niepotrzebnie.

Skup się na nadicupach na drużynę, to ci idzie najlepiej.


:waldeklaugh:

hahaha, jaki, kurwa Mistrz Yoda bukmacherki się znalazł co to pisał, że sam zaczął parę miesięcy temu :mjsmile:

o ludzie, gangster z siódmej klasy, poucza innych w czym się powinni specjalizować :juanlaugh:

a majty mamusia doprała?
 
:waldeklaugh:

hahaha, jaki, kurwa Mistrz Yoda bukmacherki się znalazł co to pisał, że sam zaczął parę miesięcy temu :mjsmile:

o ludzie, gangster z siódmej klasy, poucza innych w czym się powinni specjalizować :juanlaugh:

a majty mamusia doprała?
Jeden komentarz i u Andrzeja psycha rozłupana :antonio: Trochę dystansu smyku. A tak na marginesie to masz najgorsze disy na cohones :juanlaugh: Nie chcę robić syfu, żegnam forumowa konfiturko :kis:
 
21/11/2021 15:30 CET
Trefl Sopot - King Szczecin (+6.5)
1.90 (STS)
5/10


21/11/2021 17:30 CET
Slask Wroclaw - GTK Gliwice over 163.5
1.85 (STS/etoto)
5/10

A. Ireland (Radom - Ostrów) under 17.5 punktów
1.85 (STS/Totalbet)
2/1, gdzie King nie wszedł w jeden z najgłupszych sposobów w historii mojej gry. Było +6 dla Trefla i na 3 sekundy do końca King stracił piłkę koło rzutu za trzy pod koszem atakowanym i zawodnik Trefla w ostatniej sekundzie rzucił sobie sam spod kosza punkty.

Ukraina/Koszykówka
01/12/2021 18:30
Sokoly (+10.5) - Mikołajów
1.88 (etoto)/1.85 (STS)
5/10

Mikołajów bez Nixona Prentissa (26.7 MPG, 10.5 PPG) oraz Sama Daniela (21.8 MPG, 10.2 PPG). Mikołajów straciło swoich dwóch zagranicznych zawodników USA nie zyskując na razie w zamian nikogo innego. Bilans na wyjazdach nawet z nimi 0-6.

Sokoły za to we własnej hali z bilansem 5-2 i przy 4 wygranych pokrywali ten handicap. Jedynie z silnym Budi wygrali niżej. Jeśli nie będzie żadnego cudu to Sokoły powinny ich spokojnie rozbić i wygrać bardzo wysoko, bo Mikołajów dołował już w ostatnich meczach, a teraz jest dobity odejściami.
 
2/1, gdzie King nie wszedł w jeden z najgłupszych sposobów w historii mojej gry. Było +6 dla Trefla i na 3 sekundy do końca King stracił piłkę koło rzutu za trzy pod koszem atakowanym i zawodnik Trefla w ostatniej sekundzie rzucił sobie sam spod kosza punkty.

Ukraina/Koszykówka
01/12/2021 18:30
Sokoly (+10.5) - Mikołajów
1.88 (etoto)/1.85 (STS)
5/10

Mikołajów bez Nixona Prentissa (26.7 MPG, 10.5 PPG) oraz Sama Daniela (21.8 MPG, 10.2 PPG). Mikołajów straciło swoich dwóch zagranicznych zawodników USA nie zyskując na razie w zamian nikogo innego. Bilans na wyjazdach nawet z nimi 0-6.

Sokoły za to we własnej hali z bilansem 5-2 i przy 4 wygranych pokrywali ten handicap. Jedynie z silnym Budi wygrali niżej. Jeśli nie będzie żadnego cudu to Sokoły powinny ich spokojnie rozbić i wygrać bardzo wysoko, bo Mikołajów dołował już w ostatnich meczach, a teraz jest dobity odejściami.
No cos inaczej te kursy wygladaja w tej chwili. Sokoly 1.15 win :) Sokoly -10.5 jest 1.85
 

Attachments

  • Screenshot_20211130-224107_STS.jpg
    Screenshot_20211130-224107_STS.jpg
    129.8 KB · Views: 6
Kto z forum juz tam wrzucil troche siana!? Juz spadlo do 1.55 na -10.5 :D

Ja wrzucam swoje zakłady z analizą w 4 miejscach w jednym czasie i w sumie każda sekunda ważna jest na zagranie, bo kursy lecą w moment, a już rynek pokroju Ukrainy jest tragiczny, bo limity są niskie i dlatego tak linie lecą. Ktoś pograł na Pinnacle i kursy zmieniają się z automatu u wszystkich innych bukmacherów, bo wszystko jest zależne od linii u tego bukmachera, a reszta ma kopiuj/wklej od nich, kiedy oni mają kursy na coś w kosza. Już to chyba kiedyś pisałem, że bukmacherów jest łatwo ogrywać w pojedynkę, ale prowadzić hordy ludzi o wiele trudniej, bo zmieniające się linie/limity to zabijają.

Teraz sobie stoi w PLK u buków - King Szczecin wygrana po 2.50, ale jeszcze nie ma otwartego rynku na ten mecz w Pinnacle. Dla mnie moment przed rozpoczęciem meczu kurs na King będzie 1.85 albo oni w ogóle faworytem meczu, ale po otwarciu rynku przez Pinnacle limity są niskie i ktoś to zmieli na małych stawkach. Jednak jak ktoś z forum chce u PL buków można śmiało próbować wygraną po tym kursie grać.
 
Ja wrzucam swoje zakłady z analizą w 4 miejscach w jednym czasie i w sumie każda sekunda ważna jest na zagranie, bo kursy lecą w moment, a już rynek pokroju Ukrainy jest tragiczny, bo limity są niskie i dlatego tak linie lecą. Ktoś pograł na Pinnacle i kursy zmieniają się z automatu u wszystkich innych bukmacherów, bo wszystko jest zależne od linii u tego bukmachera, a reszta ma kopiuj/wklej od nich, kiedy oni mają kursy na coś w kosza. Już to chyba kiedyś pisałem, że bukmacherów jest łatwo ogrywać w pojedynkę, ale prowadzić hordy ludzi o wiele trudniej, bo zmieniające się linie/limity to zabijają.

Teraz sobie stoi w PLK u buków - King Szczecin wygrana po 2.50, ale jeszcze nie ma otwartego rynku na ten mecz w Pinnacle. Dla mnie moment przed rozpoczęciem meczu kurs na King będzie 1.85 albo oni w ogóle faworytem meczu, ale po otwarciu rynku przez Pinnacle limity są niskie i ktoś to zmieli na małych stawkach. Jednak jak ktoś z forum chce u PL buków można śmiało próbować wygraną po tym kursie grać.

Linie na Sokoły już zupełnie nie do gry. Te kursy są ubijane w moment. Co do King Szczecin to na Fortunie @2.61 na win, ale czy oni wygraja to mam powazne watpliwosci. @MoviePLK sa jakies argumenty dajace realna nadzieje na sukces czy po prostu widzis value w tak "wysokim" kursie? Legia ostatnio radzi sobie dobrze, dwie wygrane z czolowka (Anwil i Czarni Słupsk), a Szczecin po trzech porazkach z rzedu i to z duzo slabszymi rywalami (Asseco Gdynia, Dąbrowa Górnicza)
 
Linie na Sokoły już zupełnie nie do gry. Te kursy są ubijane w moment. Co do King Szczecin to na Fortunie @2.61 na win, ale czy oni wygraja to mam powazne watpliwosci. @MoviePLK sa jakies argumenty dajace realna nadzieje na sukces czy po prostu widzis value w tak "wysokim" kursie? Legia ostatnio radzi sobie dobrze, dwie wygrane z czolowka (Anwil i Czarni Słupsk), a Szczecin po trzech porazkach z rzedu i to z duzo slabszymi rywalami (Asseco Gdynia, Dąbrowa Górnicza)

No niestety z tymi liniami/kursami - chociaż teraz o Kingu napisałem tylko tutaj i spokojnie sobie dalej stoi kurs.

W Kingu będzie debiutować w tym meczu dwóch nowych USA - Malachi Richardson i Jay Threatt. Malachi poprzedni sezon grał w Izraelu i Lidze Mistrzów, a Threatt był kluczowym dla Spójni Stargard, która weszła do finału Pucharu Polski i PO. Threatt da zabieranie z parkietu Schenka przy jego słabszej grze, co dotychczas było niemożliwe, bo nie mieli rezerwowego rozgrywajka. Malachi natomiast grał nawet obrywy w NBA. Jest rocznikiem 1996 i powinien to być bardzo ciekawy zawodnik na warunki PLK. Dodatkowo Legia grała wiele spotkań u siebie - 7, a 4 na wyjazdach, gdzie trzy z nich to doły tabeli - Radom, Gliwice i Bydgoszcz.
 
01/12/2021 18:30
Sokoly (+10.5) - Mikołajów
1.88 (etoto)/1.85 (STS)
5/10
83:71 dla Sokołów i jednak tylko osoby, które zagrały w moment wygrały.

03/12/2021 17:30 CET
Slask Wroclaw - Spojnia Stargard over 162.5
1.95 (etoto/STS)

W Spójni nie zagrają dziś center Jonas Zohore (26 MPG, 9.9 PPG, 6.7 REB) i silny skrzydłowy Kacper Młynarski (26.4 MPG, 8.9 PPG, 4.5 RPG). Kursy tego nie uwzględniają i jest to info, które bukmacherzy i gracze nie wiedzą. Oznacza to, że Spójnia dziś ma 7 do gry + Szmit. W tych 7 jest Niedźwiedzki, który zapewne zagra 15-20 minut, bo nie ma kondycji lub wpadnie w problemy z faulami i O'Brien, który jest szybkim podkoszowym z miękką obroną. Dużo minut na PF ma dziś grać Justin Gray (198 cm - normalnie SG/SF). Będzie dziś masa smallballu z trzema USA - Neal, Gray i nowym zawodnikiem Gilderem. Zohore spowolniał najbardziej grę Spójni i często musieli na niego czekać. Dziś tego nie będzie i nie będzie jego gry post-up, to powinno dać mega tempo, a przy małej rotacji Spójnia będzie grać też lekko w obronie, a Śląsk powinien łatwo punktować spod kosza.

03/12/2021 19:30 CET
Trefl Sopot - MKS Dabrowa Gornicza (+8.5)
1.88 (etoto)/1.85 (STS)

Trefl ostatnio grał bardzo słabo w PLK. Wygrali ostatnio z Kingiem, ale tamci fatalnie rzucali za trzy, bo tak mecz byłby na styk do końca. Dla mnie dziwne, że są takimi faworytami. MKS wygląda, że zrobił fajne wzmocnienia - Marble oraz Pacheco powinni im pomóc w odbiciu się od dna tabeli. Sobin, Lewis, Mijović, Marble, Pacheco - to bardzo ciekawy i wg mnie jakościowy skład zagraniczny na warunki PLK. Spodziewam się wyrównanego spotkania i pokryciu handicapu przez Dąbrowę.

Bonusowo jeszcze:
Daniel Szymkiewicz (Slask - Spojnia) over 9.5 punktów
1.80 (Fortuna/Betfan)/1.75 (ewinner)

Przy tych brakach w Spójni Szymkiewicz powinien dziś dostać +30 minut i powoduje, że ta linia jest źle wystawiona i warto ją grać.
 
83:71 dla Sokołów i jednak tylko osoby, które zagrały w moment wygrały.

03/12/2021 17:30 CET
Slask Wroclaw - Spojnia Stargard over 162.5
1.95 (etoto/STS)

W Spójni nie zagrają dziś center Jonas Zohore (26 MPG, 9.9 PPG, 6.7 REB) i silny skrzydłowy Kacper Młynarski (26.4 MPG, 8.9 PPG, 4.5 RPG). Kursy tego nie uwzględniają i jest to info, które bukmacherzy i gracze nie wiedzą. Oznacza to, że Spójnia dziś ma 7 do gry + Szmit. W tych 7 jest Niedźwiedzki, który zapewne zagra 15-20 minut, bo nie ma kondycji lub wpadnie w problemy z faulami i O'Brien, który jest szybkim podkoszowym z miękką obroną. Dużo minut na PF ma dziś grać Justin Gray (198 cm - normalnie SG/SF). Będzie dziś masa smallballu z trzema USA - Neal, Gray i nowym zawodnikiem Gilderem. Zohore spowolniał najbardziej grę Spójni i często musieli na niego czekać. Dziś tego nie będzie i nie będzie jego gry post-up, to powinno dać mega tempo, a przy małej rotacji Spójnia będzie grać też lekko w obronie, a Śląsk powinien łatwo punktować spod kosza.

03/12/2021 19:30 CET
Trefl Sopot - MKS Dabrowa Gornicza (+8.5)
1.88 (etoto)/1.85 (STS)

Trefl ostatnio grał bardzo słabo w PLK. Wygrali ostatnio z Kingiem, ale tamci fatalnie rzucali za trzy, bo tak mecz byłby na styk do końca. Dla mnie dziwne, że są takimi faworytami. MKS wygląda, że zrobił fajne wzmocnienia - Marble oraz Pacheco powinni im pomóc w odbiciu się od dna tabeli. Sobin, Lewis, Mijović, Marble, Pacheco - to bardzo ciekawy i wg mnie jakościowy skład zagraniczny na warunki PLK. Spodziewam się wyrównanego spotkania i pokryciu handicapu przez Dąbrowę.

Bonusowo jeszcze:
Daniel Szymkiewicz (Slask - Spojnia) over 9.5 punktów
1.80 (Fortuna/Betfan)/1.75 (ewinner)

Przy tych brakach w Spójni Szymkiewicz powinien dziś dostać +30 minut i powoduje, że ta linia jest źle wystawiona i warto ją grać.
110 punktow po 1 polowie we Wrocławiu. Brawo!
 
83:71 dla Sokołów i jednak tylko osoby, które zagrały w moment wygrały.

03/12/2021 17:30 CET
Slask Wroclaw - Spojnia Stargard over 162.5
1.95 (etoto/STS)

W Spójni nie zagrają dziś center Jonas Zohore (26 MPG, 9.9 PPG, 6.7 REB) i silny skrzydłowy Kacper Młynarski (26.4 MPG, 8.9 PPG, 4.5 RPG). Kursy tego nie uwzględniają i jest to info, które bukmacherzy i gracze nie wiedzą. Oznacza to, że Spójnia dziś ma 7 do gry + Szmit. W tych 7 jest Niedźwiedzki, który zapewne zagra 15-20 minut, bo nie ma kondycji lub wpadnie w problemy z faulami i O'Brien, który jest szybkim podkoszowym z miękką obroną. Dużo minut na PF ma dziś grać Justin Gray (198 cm - normalnie SG/SF). Będzie dziś masa smallballu z trzema USA - Neal, Gray i nowym zawodnikiem Gilderem. Zohore spowolniał najbardziej grę Spójni i często musieli na niego czekać. Dziś tego nie będzie i nie będzie jego gry post-up, to powinno dać mega tempo, a przy małej rotacji Spójnia będzie grać też lekko w obronie, a Śląsk powinien łatwo punktować spod kosza.

03/12/2021 19:30 CET
Trefl Sopot - MKS Dabrowa Gornicza (+8.5)
1.88 (etoto)/1.85 (STS)

Trefl ostatnio grał bardzo słabo w PLK. Wygrali ostatnio z Kingiem, ale tamci fatalnie rzucali za trzy, bo tak mecz byłby na styk do końca. Dla mnie dziwne, że są takimi faworytami. MKS wygląda, że zrobił fajne wzmocnienia - Marble oraz Pacheco powinni im pomóc w odbiciu się od dna tabeli. Sobin, Lewis, Mijović, Marble, Pacheco - to bardzo ciekawy i wg mnie jakościowy skład zagraniczny na warunki PLK. Spodziewam się wyrównanego spotkania i pokryciu handicapu przez Dąbrowę.

Bonusowo jeszcze:
Daniel Szymkiewicz (Slask - Spojnia) over 9.5 punktów
1.80 (Fortuna/Betfan)/1.75 (ewinner)

Przy tych brakach w Spójni Szymkiewicz powinien dziś dostać +30 minut i powoduje, że ta linia jest źle wystawiona i warto ją grać.

Piekny bet z tym overem Slaska. Pogralem, ale u mnie niestety zmarnowany bo dałem w dublu z Dabrowa +12,5. Trefl jednak odskoczyl troche zbyt mocno
 
03/12/2021 17:30 CET
Slask Wroclaw - Spojnia Stargard over 162.5
1.95 (etoto/STS)


03/12/2021 19:30 CET
Trefl Sopot - MKS Dabrowa Gornicza (+8.5)
1.88 (etoto)/1.85 (STS)


Daniel Szymkiewicz (Slask - Spojnia) over 9.5 punktów
1.80 (Fortuna/Betfan)/1.75 (ewinner)

Znowu jednak zjawiło się czerwone i 2/1.

Jak ktoś jeszcze nie zagrał po 2.50 Kinga jak polecałem, to ponawiam dzisiaj dalej, bo dalej ma to wartość:
04/12/2021 19:30 CET
King Szczecin - Legia Warszawa
2.15 (etoto)/2.11 (Fortuna)/2.10 (STS)
5/10

Dla mnie jest to źle wystawione od samego początku. King jest wg mnie faworytem meczu i kursy powinny być odwrotne. Wyniki ostatnie tego nie pokazują, ale do zespołu doszło dwóch zawodników, którzy mocno powinni wzmocnić Szczecin. Threatt był świetny w ostatnim sezonie w Spójni i teraz przy słabszej grze Schenka będzie też ktoś inny na rozegraniu. Malachi Richardson to gracz, który grał obrywy w NBA i ostatni sezon spędził w Lidze Mistrzów. Dla mocne wzmocnienia. Dodatkowo Legia grała wiele spotkań u siebie - 7, a 4 na wyjazdach, gdzie trzy z nich to doły tabeli - Radom, Gliwice i Bydgoszcz.
 
Jak ktoś jeszcze nie zagrał po 2.50 Kinga jak polecałem, to ponawiam dzisiaj dalej, bo dalej ma to wartość:
04/12/2021 19:30 CET
King Szczecin - Legia Warszawa
2.15 (etoto)/2.11 (Fortuna)/2.10 (STS)
5/10
No i 2.50 ładnie weszło, bo pisałem wcześniej o graniu po tym wyższym kursie:)

05/12/2021 17:30 CET
Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom under 168.5
1.88 (etoto)/1.85 (STS)
5/10

Linia w sumie wystawiona po staremu, a Radom gra bez AJ Englisha, który był ich motorem napędowym ofensywy na początku rozgrywek i nowym trenerem Uvalinem. Widać, że Radom zwolnił tempo i gra teraz często na "2 wieże" - Kraljević i Ostojić. Astoria też bez szału, bo z maksymalnie overowymi ostatnio Gliwicami zrobili u siebie tylko 165 punktów.
 
No i 2.50 ładnie weszło, bo pisałem wcześniej o graniu po tym wyższym kursie:)

05/12/2021 17:30 CET
Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom under 168.5
1.88 (etoto)/1.85 (STS)
5/10

Linia w sumie wystawiona po staremu, a Radom gra bez AJ Englisha, który był ich motorem napędowym ofensywy na początku rozgrywek i nowym trenerem Uvalinem. Widać, że Radom zwolnił tempo i gra teraz często na "2 wieże" - Kraljević i Ostojić. Astoria też bez szału, bo z maksymalnie overowymi ostatnio Gliwicami zrobili u siebie tylko 165 punktów.
Chyba rzuciłes im klatwe :) 7 min gry i 10 pkt :) same straty, osobiste przestrzelone, ogolnie tragedia
 
05/12/2021 17:30 CET
Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom under 168.5
1.88 (etoto)/1.85 (STS)
5/10
76:73.

Liga Mistrzów/Koszykówka
07/12/2021 18:30 CET
Stal Ostrow - Manresa over 161.5
1.91 (etoto)/1.90 (STS)
5/10

Ostrów w PLK praktycznie w ostatnich 10 meczach robi zawsze tę linię albo tylko minimalnie nie - 161 (Radom) i 158 (King). Myślę, że przeniosą w końcu to na LM i tutaj też zrobią wyższy wynik, bo Manresa też potrafi pograć na wysokich wynikach.
 
07/12/2021 18:30 CET
Stal Ostrow - Manresa over 161.5
1.91 (etoto)/1.90 (STS)
5/10
75:88=163 - zaczęła się ładna seria i na razie W4.

09/12/2021 17:30 CET
Pierniki Torun - King Szczecin
2.08 (Fortuna)/2.00 (etoto)/1.95 (STS)
5/10

Toruń powinien dziś zagrać w 7-osobowej rotacji + Jańczak na moment. King po wzmocnieniach będzie mógł grać stylem, który ich trener chce od początku. Będą pressowali na całym i naciskać agresywnie przez cały mecz. Myślę, że to dzisiaj okaże się kluczem do sukcesu i zajadą Toruń, który stracił swojego głównego rozgrywającego Watsona, a ludzi dziś od rozgrywania - Samsonowicza, Rogica i Manigata będzie szło o wiele łatwiej męczyć i wymuszać straty lub prowadzić do złych posiadań.

King ma teraz długi skład i przez to problemy z faulami nie będą już tak dokuczliwe jak wcześniej. Poza tym Richardson od razu wszedł do PLK z mocnej strony i dla mnie to King jest faworytem meczu.
 
09/12/2021 17:30 CET
Pierniki Torun - King Szczecin
2.08 (Fortuna)/2.00 (etoto)/1.95 (STS)
5/10
76:69 dla Torunia - koniec serii i lipny zakład. King rozczarowanie.

10/12/2021 18:30 CET
Sokoly - Kijow BC (over 80.5)
1.95 (STS/etoto)
5/10

Kijów ostatnio w świetnej formie i jeśli podtrzymają to linia będzie zrobiona.
 
10/12/2021 18:30 CET
Sokoly - Kijow BC (over 80.5)
1.95 (STS/etoto)
5/10
86:73 dla Sokołów.

UKRAINA/Koszykówka
11/12/2021 14:00 CET
Małpy - Prometey (over 88.5)
1.95 (etoto)/1.90 (STS)
5/10

Najlepszy atak kontra druga od końca obrona ligi. Małpy są fatalne w obronie i ostatnio Zaporoże przedostawało się mega łatwo pod kosz, a Prometey ma jeszcze bardziej atletycznych i lepszych graczy. Dodatkowo są w świetnej formie i powinni wrzucić chociaż 90.

11/12/2021 15:00 CET
Krivbas - Khimki (over 71.5)
1.86 (etoto)/1.85 (STS)
5/10

Khimki to ekipa, która gra wg mnie fatalnie z mocnymi, a super radzi sobie ze słabymi. Ostatnio są w świetnej dyspozycji ofensywnej. Dwa dni temu Odessa wrzuciła 77 przeciwko Kryvbasowi. Spodziewam się, że Khimki również wrzucą te 72 lub więcej.
 
11/12/2021 15:30 CET
Spojnia Stargard (+7.5) - Anwil Wloclawek
1.90 (STS)
5/10

Spójnia wg mnie jest tutaj niedoszacowana. Mieli jakiś czas temu problemy z koronawirusem i składem. Teraz doszło dwóch nowych zawodników i Młynarski wraca po kontuzji. Będzie normalna rotacja i szeroki skład. Sądzę, że Spójnia powalczy w tym meczu i dla mnie warto grać handicap.
 
11/12/2021 14:00 CET
Małpy - Prometey (over 88.5)
1.95 (etoto)/1.90 (STS)
5/10


11/12/2021 15:00 CET
Krivbas - Khimki (over 71.5)
1.86 (etoto)/1.85 (STS)
5/10


11/12/2021 15:30 CET
Spojnia Stargard (+7.5) - Anwil Wloclawek
1.90 (STS)
5/10

Byłoby pięknie, gdyby nie Khimki.

12/12/2021 13:00 CET
Dnipro - BC Kijow (over 79.5)
1.91 (etoto)/1.90 (STS)

Ponawiam zakład na over Kijowa. Z Sokołami się nie udało, ale było wiele łatwych pudeł spod kosza i otwartych rzutów za trzy. Dnipro ma gorszą obronę i gra o wiele szybciej od Sokołów, więc szansa jeszcze większa.
 
Back
Top