Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

Piłka ręczna

Karwina vs Pilzno

Typ: Pilzno handicap +2,5

Kurs:@1.44


Jak dla mnie promocja ;)

Dla odważnych i z szansą na powodzenie, ale jakoś super nie polecam Pilzno wygra @2.62
 
Piłka ręczna

Karwina vs Pilzno

Typ: Pilzno handicap +2,5

Kurs:@1.44


Jak dla mnie promocja ;)

Dla odważnych i z szansą na powodzenie, ale jakoś super nie polecam Pilzno wygra @2.62
@barthez01 w czym Ty w końcu siedzisz, bo dajesz typy z bardzo różnych dyscyplin sportowych? MMA, piłka nożna, piłka ręczna, tenis, F1, hokej i cholera wie co jeszcze :)
 
17/11/2021 20:00 CET
Trento - Slask Wroclaw over 154.5
1.85 (etoto)/1.80 (STS)
5/10
18/11/2021 19:00 CET
Odessa (under 74.5) - Budivelnik
2.00 (etoto)/1.97 (STS)
5/10

Los daje, los zabiera. Trento over dzięki dogrywce to znowu w Odessie cudem wbili over. Odessa miała po 21:30 minutach gry 27 punktów, żeby potem w 18:30 zrobić ich 49. Do tego gościu, który miał w sezonie 2/20 za 3 zrobił akurat w tym meczu 4/4 za 3, a cała drużyna 12/24 za trzy i to im dało te 76 punktów na mega farcie, bo w ogóle na to się nie zapowiadało nawet trzy minuty przed końcem meczu.

19/11/2021 17:00 CET
Prometey - Dnipro over 159.5
1.86 (etoto)/1.85 (STS)
5/10

Prometey ostatnio grał z dołem tabeli, gdzie łatwo sobie ustawiali te mecze, a przeciwnicy nie grali nic i mocowali prawie 24-sekundowe akcje. Dnipro ma o wiele bardziej klasowego PG - DJ Coopera, który powinien grać szybciej, a pozostali gracze Dnipro są lepsi od ostatnich przeciwników. Spodziewam się tutaj o wiele szybszego tempa i lepszej postawy przeciwnika od ostatnich meczów Prometey.

20/11/2021 13:00 CET
Khimik - Budivelnik (over 83.5)
1.83 (etoto)/1.80 (STS)
5/10

Khimik fajnie potrafi pograć ze słabymi i ich "zamulać" swoim powolnym graniem, obroną i błotem. Jednak z lepszymi to w ogóle nie działa i ostatnio BC Kijów i Prometey ciężko lały zespół Khimik. Budivelnik zaliczam do grona topu i powinni zrobić podobnie i również wlać mocno i rzucić wiele punktów. Tym bardziej, że mają nowego PG - Randle'a, który powinien im dawać utrzymanie tempa gry i zabiera piłkę od graczy z Ukrainy, kiedy schodzi Stockton.

20/11/2021 15:00 CET
Odessa (under 75.5) - Małpy
1.80 (etoto/STS)
5/10

Ponawiam zakład na under Odessy. Małpy grają wolniej od Budivelnika i ostatnio prezentują się dosyć ciekawie od przyjścia Dugata. Myślę, że wygrają ten mecz, ale wolę zagrać under, bo nie sądzę, aby Odessa znowu wykręciła 50% za trzy.

19/11/2021 17:30 CET
Start Lublin (over 74.5) - Zastal Zielona Gora
1.83 (etoto/STS)
5/10

Tylko dwóch przeciwników na jedenastu nie rzuciło w PLK tej linii Zastalowi - w pierwszej kolejce Śląsk Wrocław i niedawno rozbita chorobami - Spójnia. Lublin gra jak gra, ale Zastal nic nie broni i jest fatalny defensywnie.
 
@barthez01 w czym Ty w końcu siedzisz, bo dajesz typy z bardzo różnych dyscyplin sportowych? MMA, piłka nożna, piłka ręczna, tenis, F1, hokej i cholera wie co jeszcze :)
Odpowiem Ci tak: Wczorajszy hokej był postawiony na luźno bez spiny i z resztą za małą stawką z tego względu, że śledzę NHL, ale nigdy nie obstawiałem po czym wczoraj stwierdziłem, że puszczę coś według tego co uważam, że mogłoby wejść. Po tych meczach stwierdzam, że zbyt duża jest rotacja i niepewność jednak co do typów i rezygnuje z obstawiania hokeja. Tenisa nie gram prawie w ogóle, jedynie co puściłem to czasami coś z ATP jak czołówka grała, ale to jedynie z opinii innych zagrałem niż sam analizowałem także tenis to nie moja dziedzina. W F1 też za duże cyrki się ostatnio odstawiają i ciężko wyczuć co się będzie dziać w kwalifikacjach bo treningi nie odzwierciedlają tego co może być w kwalifikacjach, przykładowo taki Hamilton często jeździ specjalnie słabiej w treningach aby w kwalifikacjach udowodnić, że to była zagrywka.
Jedynymi sportami którymi się interesuje i chce stawiać to MMA, Nożna i Ręczna. W tych sportach się czuje najlepiej i te z resztą widać, gram najczęściej.
 
Piłka ręczna

Rhein-Neckar vs Minden

Typ: Minden handicap +5,5 bramek

Kurs: @1.92


Analiza: Spotkanie 12 kolejki bundesligi pomiędzy Neckarem, który zajmuje 11 miejsce w tabeli przeciwko Mindenowi,które zajmuje ostatnie 18 miejsce. Mój typ na to spotkanie to handicap w stronę Minden z zapasem 5 bramek po ładnym kursie. Minden jako ostatnia drużyna, całkiem nieźle zaprezentowała się w ostatnim meczu,mimo przegranego spotkania z piątą drużyną w tabeli potrafiła wygrać drugą połowę meczu w ostateczności przegrywając trzema bramkami. Neckar to drużyna,która przystąpi do dzisiejszego meczu po dwóch przegranych z rzędu i na pewno będą chcieli cisnąć od początku, ale nie sądzę, aby im się udało wygrać więcej niż 5 bramkami tym bardziej, że nie udała się ta sztuka drużynom wyżej notowanym w ostatnich 5 kolejkach. Wiadomo to sport i typ może nie wejść, ale widzę tutaj dużą szansę i możliwość zaryzykowania. Zawsze linie możecie zmniejszyć do 6,5 + po kursie @1.67 który powinien tym bardziej wejść.
+++
Piłka ręczna

Barcelona vs Vive Kielce

Typ: 1 połowa handicap Vive Kielce +3,5 bramki

Kurs: @1.35


Analiza: Vive i Barcelona to dwie wyrównane drużyny walczącę o 1 miejsce w grupie B. Vive ostatnie dwa mecze z Barcelona ma przegrane różnicą 5 i 6 bramek natomiast aktualnie Vive Kielce to troszkę lepiej poukładana drużyna i bardziej wzmocniona dlatego uważam, że w tym spotkaniu może duuużo namieszać. Oczywiście drużyna z Hiszpanii ma dużo atutów i nie można jej lekceważyć, ale jeśli drużyna z Porto mogła ostatnio wyciągnąć remis z Hiszpanami to dlaczego mocniejsza drużyna jaka jest Vive od Porto nie mogłaby dziś nawet zwyciężyć? Jest taka możliwość natomiast ja postawie na typ ostrożniejszy i postawię na to, że Vive nie będzie przegrywać po pierwszej połowie więcej niż trzema bramkami. Uważam ten tym za mocno prawdopodobny.
+++
Piłka ręczna

Wisła Płock vs Górnik Zabrze

Typ: Górnik Zabrze handicap +10,5

Kurs:@1.89
+++
Piłka ręczna

Karwina vs Pilzno

Typ: Pilzno handicap +2,5

Kurs:@1.44
+++
Piłka ręczna

Steaua vs Suceava

Typ: Poniżej 56,5 bramek

Kurs: @1.45
+++


Jeśli ktoś grał typy z piłki ręcznej wczoraj i dziś to mógł fajnie zarobić bo wszystkie typy trafione :)

5/5 :conorsalute:
 
+++

+++

+++

+++

+++


Jeśli ktoś grał typy z piłki ręcznej wczoraj i dziś to mógł fajnie zarobić bo wszystkie typy trafione :)

5/5 :conorsalute:
Elegancko. Jeżeli chodzi o MMA to trzeba powiedzieć że nie masz najwyższej skuteczności ale widzę że piłka ręczna ładnie ci wchodzi, teraz pytanie czy to jednorazowy "wybryk" czy rzeczywiście masz tak wysokie umiejętności typerskie w ręcznej? Jeśli czujesz się mocny z piłki rzucanej to może to jest moment by oprzeć właśnie na tej dyscyplinie swoje zakłady a MMA traktować tylko jako dodatek do kuponów?
 
Elegancko. Jeżeli chodzi o MMA to trzeba powiedzieć że nie masz najwyższej skuteczności ale widzę że piłka ręczna ładnie ci wchodzi, teraz pytanie czy to jednorazowy "wybryk" czy rzeczywiście masz tak wysokie umiejętności typerskie w ręcznej? Jeśli czujesz się mocny z piłki rzucanej to może to jest moment by oprzeć właśnie na tej dyscyplinie swoje zakłady a MMA traktować tylko jako dodatek do kuponów?
Na MMA i na ręczną chce właśnie największy nacisk nałożyć i starać się jak najlepiej to rozwijać. Fakt, MMA jakoś mocno ostatnio nie wchodzi, choć zdarzają też się dobre typy, ale ręczna zawsze była moją dobrą stroną z resztą możesz sobie przypomnieć chociaż z ME jak trafiałem repry i w sumie nie wiem czemu to ostatnim czasie odpuściłem.
 
Na MMA i na ręczną chce właśnie największy nacisk nałożyć i starać się jak najlepiej to rozwijać. Fakt, MMA jakoś mocno ostatnio nie wchodzi, choć zdarzają też się dobre typy, ale ręczna zawsze była moją dobrą stroną z resztą możesz sobie przypomnieć chociaż z ME jak trafiałem repry i w sumie nie wiem czemu to ostatnim czasie odpuściłem.
No wydaje mi się że to nie MMA powinno grać pierwsze skrzypce w twoich obstawkach a właśnie piłka ręczna. JAkbym miał ci coś doradzić to skupiłbym się tylko na ręcznej powiedzmy przez testowy miesiąc by zobaczyć jak będzie to wyglądało zyskowo w porównaniu do gry samego MMA. Bez urazy ale wydaje mi się że na sztukach walki dużo nie zarobisz śledząc twoje dotychczasowe poczynania a jeśli w piłce ręcznej czujesz się pewnie to chyba to jest ten moment by przerzucić się na inną dyscyplinę.
 
MVG pogralem i fajnie siadl a co myslisz o Price wiecej 180tek po kursie 2.55, dziwi mnie kurs Price poniekad slynie ze 180tek a Clayton raczej ze 140tek czesto ta trzecia lotka mu ucieka na singiel. Kurs chyba taki bo Clayton jest aktualnie w lepszej formie.

Suljovic mega slaby mecz z Fallon, Wright powinien ja ogarnac ale kurs mnie odtraca zeby to grac.
Suljovic zawiod na całej linii.

Clayton Price nie pograłem i widzę, że dobrze się złożyło. Clayton zagrał tragicznie, sporo niewykorzystanych okazji.
Osobiście spróbuję mvg wiecej 180 @2.6. Statystycznie wychodzi, że powinien ugrać, ale zawsze jest ta niewiadoma. Kurs jednak zachęca.
 
Los daje, los zabiera. Trento over dzięki dogrywce to znowu w Odessie cudem wbili over. Odessa miała po 21:30 minutach gry 27 punktów, żeby potem w 18:30 zrobić ich 49. Do tego gościu, który miał w sezonie 2/20 za 3 zrobił akurat w tym meczu 4/4 za 3, a cała drużyna 12/24 za trzy i to im dało te 76 punktów na mega farcie, bo w ogóle na to się nie zapowiadało nawet trzy minuty przed końcem meczu.

19/11/2021 17:00 CET
Prometey - Dnipro over 159.5
1.86 (etoto)/1.85 (STS)
5/10

Prometey ostatnio grał z dołem tabeli, gdzie łatwo sobie ustawiali te mecze, a przeciwnicy nie grali nic i mocowali prawie 24-sekundowe akcje. Dnipro ma o wiele bardziej klasowego PG - DJ Coopera, który powinien grać szybciej, a pozostali gracze Dnipro są lepsi od ostatnich przeciwników. Spodziewam się tutaj o wiele szybszego tempa i lepszej postawy przeciwnika od ostatnich meczów Prometey.

20/11/2021 13:00 CET
Khimik - Budivelnik (over 83.5)
1.83 (etoto)/1.80 (STS)
5/10

Khimik fajnie potrafi pograć ze słabymi i ich "zamulać" swoim powolnym graniem, obroną i błotem. Jednak z lepszymi to w ogóle nie działa i ostatnio BC Kijów i Prometey ciężko lały zespół Khimik. Budivelnik zaliczam do grona topu i powinni zrobić podobnie i również wlać mocno i rzucić wiele punktów. Tym bardziej, że mają nowego PG - Randle'a, który powinien im dawać utrzymanie tempa gry i zabiera piłkę od graczy z Ukrainy, kiedy schodzi Stockton.

20/11/2021 15:00 CET
Odessa (under 75.5) - Małpy
1.80 (etoto/STS)
5/10

Ponawiam zakład na under Odessy. Małpy grają wolniej od Budivelnika i ostatnio prezentują się dosyć ciekawie od przyjścia Dugata. Myślę, że wygrają ten mecz, ale wolę zagrać under, bo nie sądzę, aby Odessa znowu wykręciła 50% za trzy.

19/11/2021 17:30 CET
Start Lublin (over 74.5) - Zastal Zielona Gora
1.83 (etoto/STS)
5/10

Tylko dwóch przeciwników na jedenastu nie rzuciło w PLK tej linii Zastalowi - w pierwszej kolejce Śląsk Wrocław i niedawno rozbita chorobami - Spójnia. Lublin gra jak gra, ale Zastal nic nie broni i jest fatalny defensywnie.

Nie gram kosza jak jest MMA, ale ogladalem ten mecz Odessy. Blisko bylo remisu w koncowce, ale Małpy zepsuly dwie akcje i Twoja linia uratowana :)
 
+++
6/6100% od czwartku. Sam jestem w szoku
Gratulacje. Idealnie byloby grac to w singlach/dublach bez podatku. Niestety ostatnio jest to utrudnione. Mi bardzo brakuje Betssona na polskim rynku, bo mial wiele lepsza oferte MMA niz przykladowo taki Unibet, a do tego szeroką ofertę innych sportów i czesto bardzo fajne linie na rozne zdarzenia typu overy/undery punktowe
 
19/11/2021 17:00 CET
Prometey - Dnipro over 159.5
1.86 (etoto)/1.85 (STS)
5/10


20/11/2021 13:00 CET
Khimik - Budivelnik (over 83.5)
1.83 (etoto)/1.80 (STS)
5/10


20/11/2021 15:00 CET
Odessa (under 75.5) - Małpy
1.80 (etoto/STS)
5/10


19/11/2021 17:30 CET
Start Lublin (over 74.5) - Zastal Zielona Gora
1.83 (etoto/STS)
5/10
2/2 - szkoda Lublina, bo over meczowy wszedł, ale oni swojej nie zrobili.

21/11/2021 15:30 CET
Trefl Sopot - King Szczecin (+6.5)
1.90 (STS)
5/10

Jestem mega zdziwiony tym kursem. King zagrał dwa słabe mecze ostatnio, ale to nie przekreśla całego sezonu, a Trefl w tym czasie w PLK też grał bardzo słabo. Dodatkowo mieli w tygodniu mecz w Izraelu, co oznacza daleką podróż i zmęczenie, co dodaje handicapu Kingowi. Dla mnie zła linia i kursy.

21/11/2021 17:30 CET
Slask Wroclaw - GTK Gliwice over 163.5
1.85 (STS/etoto)
5/10

GTK to najgorsza obrona w lidze. Śląsk pod Urlepem gra lepiej i szybciej. Z Trento grali bardzo szybko (szczególnie w 1 połowie) brakło jednak skuteczności. GTK jednak ze swoją dziurawą defensywą będzie o wiele łatwiejszym przeciwnikiem do sforsowania, jeśli GTK zagra swoje z ostatnich meczów to linia będzie zrobiona.

A. Ireland (Radom - Ostrów) under 17.5 punktów
1.85 (STS/Totalbet)

Po statystykach z ostatnich meczów linia jest dobrze wystawiona, ale jestem prawie pewny, że trener Stali Ostrów Milicić dziś w planie taktycznym defensywy nastawi się na wyłączenie rozgrywającego Anthony Irelanda. Przy każdej postawionej zasłonie będzie podwajany i będzie musiał podejmować decyzje o oddaniu piłki. Cała obrona będzie skupiała się na nim i zapewne będzie ciągle męczony i będą na nim najlepsi obwodowi defensorzy Stali. Ostatnio dobrze to działało, bo Hinds rzucił im 2 punkty, a Neal 13 punktów na 5/13 FG i 7 asyst do 5 strat.
 
wejdę w dyskusję - ręcznej w tym sezonie się nie da grać niestety bo nawet u ruska nie ma kobiet. A w Superlidze żeńskiej jest jak ma być dokładnie i kursy nie zachęcają. nawet jebani handi pozmniejszali po pierwszych dwóch kolejkach.

Ale co się dziwić jak w zeszłym roku tylko na jednym meczu Live w Gnieźnie wjebali 130k od 6 osób z grupy :lol: :lol: a że zakład był aktywny na Live przez całą pierwszą połowę bez ruchów i przyjmowali ile fabryka dała i poszło w świat to już nie ma:rofl:
 
wejdę w dyskusję - ręcznej w tym sezonie się nie da grać niestety bo nawet u ruska nie ma kobiet. A w Superlidze żeńskiej jest jak ma być dokładnie i kursy nie zachęcają. nawet jebani handi pozmniejszali po pierwszych dwóch kolejkach.

Ale co się dziwić jak w zeszłym roku tylko na jednym meczu Live w Gnieźnie wjebali 130k od 6 osób z grupy :lol: :lol: a że zakład był aktywny na Live przez całą pierwszą połowę bez ruchów i przyjmowali ile fabryka dała i poszło w świat to już nie ma:rofl:
Żeńskiej może i nie ale tu chłopak udowadnia że można lecieć na dobrym win streaku na ręcznej w tym sezonie, spójrz wyżej 7/7.
 
Kozaczek się robisz :tiphatb:Twój główny konkurent z ręcznej @astrida bez podjazdu.
Staram się jak mogę, poświęcam trochę czasu na analizę. Udostępniam też tu aby inni mogli zarobić a przecież mógłby to zostawić dla siebie. Przyjdzie lada moment jakaś wtopa i nie jedna, ale wiem jedno, że czuje się w tym dobrze, ale chyba ludzie jeszcze nie ufają bo nie grają, hehe ;)
 
Staram się jak mogę, poświęcam trochę czasu na analizę. Udostępniam też tu aby inni mogli zarobić a przecież mógłby to zostawić dla siebie. Przyjdzie lada moment jakaś wtopa i nie jedna, ale wiem jedno, że czuje się w tym dobrze, ale chyba ludzie jeszcze nie ufają bo nie grają, hehe ;)

Wiecej osob by ufalo jak bys oprocz suchego typu napisal chociaz kilka slow uzasadnienia. Jak ktos nie analizuje recznej to nie zagra typu bez zadnych argumentow
 
Wiecej osob by ufalo jak bys oprocz suchego typu napisal chociaz kilka slow uzasadnienia. Jak ktos nie analizuje recznej to nie zagra typu bez zadnych argumentow
Napisałem w swoich dwóch pierwszych typach analize dość ciekawą jak zacząłem serie tu typów z ręcznej i typy weszły więc stwierdziłem, że jeśli ktoś widzi plusy to wie, że nie wstawiam tu typów bo rzuciłem sobie kostką i postanowiłem sobie go tu wstawić tylko przemyślałem, a poza tym nie raz nie ma weny i czasu, żeby tu się rozpisywać na dwie strony.

ps. Polakowi widzę nie dogodzisz. Daj palec a będzie chciał całą rękę ;)
 
Back
Top