Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

Staram się jak mogę, poświęcam trochę czasu na analizę. Udostępniam też tu aby inni mogli zarobić a przecież mógłby to zostawić dla siebie. Przyjdzie lada moment jakaś wtopa i nie jedna, ale wiem jedno, że czuje się w tym dobrze, ale chyba ludzie jeszcze nie ufają bo nie grają, hehe ;)
Pewnym jest że po twojej serii 7 ustrzelonych typów z rzędu wielu to zagrało, są tacy którzy nawet jak zagrali to sie do tego nie przyznają. Może się powtórzę ale myślę że powinieneś swoje zaangażowanie ukierunkować tylko i wyłącznie w stronę piłki ręcznej bo ewidentnie ta dyscyplina ci leży. A to że przyjdą nieudane typy to normalne nie da się mieć 100% skuteczności w dłuższym okresie czasu. Będę obserwował.
 
Pewnym jest że po twojej serii 7 ustrzelonych typów z rzędu wielu to zagrało, są tacy którzy nawet jak zagrali to sie do tego nie przyznają. Może się powtórzę ale myślę że powinieneś swoje zaangażowanie ukierunkować tylko i wyłącznie w stronę piłki ręcznej bo ewidentnie ta dyscyplina ci leży. A to że przyjdą nieudane typy to normalne nie da się mieć 100% skuteczności w dłuższym okresie czasu. Będę obserwował.
Dzięki za miłe słowa ;) Kiedyś na priv możesz rzucić jakimiś typami z MMA bo też się przydadzą :lol:
 
Napisałem w swoich dwóch pierwszych typach analize dość ciekawą jak zacząłem serie tu typów z ręcznej i typy weszły więc stwierdziłem, że jeśli ktoś widzi plusy to wie, że nie wstawiam tu typów bo rzuciłem sobie kostką i postanowiłem sobie go tu wstawić tylko przemyślałem, a poza tym nie raz nie ma weny i czasu, żeby tu się rozpisywać na dwie strony.

ps. Polakowi widzę nie dogodzisz. Daj palec a będzie chciał całą rękę ;)

Nie chodzi o dogodzenie, przeciez nie musisz w ogole publikowac tutaj typow, nie ma przymusu. Mozesz rowniez wrzucac suche typy, jesli masz na to ochote, Twoja sprawa. Po prostu zastanawiales sie czy ktos skorzystal. Może tak, ale tez wiele osob nie gra suchych typow z dziedzin o ktorych nie ma zielonego pojecia. Jak przeczyta chociaż krótkie uzasadnienie i uzna je za przekonujace to inna sprawa. Nie musisz sie rozpisywac na dwie strony. Nawet na podstawie tych kilku slow opisu, ktos juz moze samemu pociagnac temat, sprawdzic statystyki, h2h i zdecydowac czy w polaczeniu z Twoja opinia warto pojsc w tym kierunku. Ja recznej nie gralem, ale przykladowo zdarza mi sie grac za drobne czyjes typy z hokeja KHL (inne forum) lub kosza (@MoviePLK ), ale dziala to tak, ze czytam typowania i argumenty tych ludzi, nastepnie sam to jeszcze weryfikuje i ostatecznie decyduje co gram, a co odpuszczam. Nie mam takiego zaufania do nikogo, zeby grac w ciemno na podstawie suchego typu i wiem, ze wiele osob ma podobnie. Ok to tyle, rob jak uwazasz. Powodzenia ;)
 
Jak juz jestesmy przy temacie recznej to dodam tylko, ze wyjatkowo akurat na dzis pogralem over 31,5 pkt Barcelony (@1.80) w meczu z Vive Kielce.
Vive sprawili spora niespodzianke i wygrali pierwszy mecz 32:30, ktory akurat ogladalem. Barcy tamten mecz wyjatkowo nie wyszedl, mieli kiepska skutecznosc rzutowa, a do tego mecz zycia zagral bramkarz Vive. Dzisiaj spodziewam sie duzo lepszej skutecznosci Barcelony i ogolnie overowego spotkania, ktore finalnie byc moze nawet wygra Barcelona, na ktora kurs wynosi @2.32. Nie chce jednak stawiac na zadna ze stron, wole pojsc w over bramkowy. Nie polecam nikomu tego typu, gram 4fun za drobne tylko dlatego, ze ogladalem pierwsze spotkanie i mam ochote sobie posledzic mecz na wieczor przy dramie dobrej whisky :)

:conorsalute:
 
Jak juz jestesmy przy temacie recznej to dodam tylko, ze wyjatkowo akurat na dzis pogralem over 31,5 pkt Barcelony (@1.80) w meczu z Vive Kielce.
Vive sprawili spora niespodzianke i wygrali pierwszy mecz 32:30, ktory akurat ogladalem. Barcy tamten mecz wyjatkowo nie wyszedl, mieli kiepska skutecznosc rzutowa, a do tego mecz zycia zagral bramkarz Vive. Dzisiaj spodziewam sie duzo lepszej skutecznosci Barcelony i ogolnie overowego spotkania, ktore finalnie byc moze nawet wygra Barcelona, na ktora kurs wynosi @2.32. Nie chce jednak stawiac na zadna ze stron, wole pojsc w over bramkowy. Nie polecam nikomu tego typu, gram 4fun za drobne tylko dlatego, ze ogladalem pierwsze spotkanie i mam ochote sobie posledzic mecz na wieczor przy dramie dobrej whisky :)

:conorsalute:
Powodzenia, też oglądam ;) A co do typu, ciężko stwierdzić, sądzę, że ten mecz będzie znów wyrównany i strzelam wynik "z dupy" że będzię remis 33:33 :lol:
 
Powodzenia, też oglądam ;) A co do typu, ciężko stwierdzić, sądzę, że ten mecz będzie znów wyrównany i strzelam wynik "z dupy" że będzię remis 33:33 :lol:
Dobrze, że ten mecz odpuściłem bo ciężki do typowania to był, początkowo myślałem nad handicapem na Vive, ale zbyt niski kurs był bo @1.23 i co prawda by weszło, ale nie było sensu go grać.
 
Kozaczek się robisz :tiphatb:Twój główny konkurent z ręcznej @astrida bez podjazdu.
Nie jestem żadną konkurencją, bo zupełnie nie czuję i nie znam się na ręcznej męskiej...

My sobie gramy damską z tego co jest dostępne.

I Kurwantesie odbij.

Nie wrzucamy tu nic bo po co...

A w weekend wystarczyło zagrać Kornela z Fame a nie bawić się w te wasze szpilkowe i inne dziady :lol: Osobiście zbiłem kurs z 3,50 na 3,35, później na 2,70 i na końcu na 2,50:lol:
 
Nie jestem żadną konkurencją, bo zupełnie nie czuję i nie znam się na ręcznej męskiej...

My sobie gramy damską z tego co jest dostępne.

I Kurwantesie odbij.

Nie wrzucamy tu nic bo po co...

A w weekend wystarczyło zagrać Kornela z Fame a nie bawić się w te wasze szpilkowe i inne dziady :lol: Osobiście zbiłem kurs z 3,50 na 3,35, później na 2,70 i na końcu na 2,50:lol:
Nie interesuje mnie to piztrida ale widzę że duma zabolała bo zaczynasz ubliżać :DC: Leszcz jesteś i tyle :lol:
 
Last edited:
Dobrze, że ten mecz odpuściłem bo ciężki do typowania to był, początkowo myślałem nad handicapem na Vive, ale zbyt niski kurs był bo @1.23 i co prawda by weszło, ale nie było sensu go grać.
Racja, ciezkie spotkanie do typowania. Ja pogralem tylko dlatego, ze i tak zamierzalem obejrzec ten mecz i chcialem przy tym troche wiecej emocji. Jakos nie mialem ochoty na pilke kopana tego wieczoru. Generalnie Barca kontrolowala wieksza czesc spotkania, dali sie porobic w koncowce, a mieli juz ten mecz opanowany. Niestety w dalszym ciagu zbyt wiele bledow, sporo tez wyciagnal z bramki Wolff.
 
Racja, ciezkie spotkanie do typowania. Ja pogralem tylko dlatego, ze i tak zamierzalem obejrzec ten mecz i chcialem przy tym troche wiecej emocji. Jakos nie mialem ochoty na pilke kopana tego wieczoru. Generalnie Barca kontrolowala wieksza czesc spotkania, dali sie porobic w koncowce, a mieli juz ten mecz opanowany. Niestety w dalszym ciagu zbyt wiele bledow, sporo tez wyciagnal z bramki Wolff.
Typowanie under/overów bramkowych jest najtrudniejsze w piłce ręcznej generalnie tak na marginesie i wymaga sporej analizy.

ps. ważne że łychaa wjechała :beer:
 
Brawo! A Ty stawiałeś te swoje typy czy tylko na sucho próbowałeś tutaj bo nie widzę ich w Twoim temacie. Przy takiej serii 10 z rzędu to ładnie byś się odkuł.
Tych trzech ostatnich nie zagrałem bo najlepsze jest w tym to, że przeanalizowałem, udostępniłem tu dla ludzi, żeby spróbowali zagrać i dodać typ a na fortunie zapomniałem z tego wszystkiego u siebie zrobić na koncie tego kuponu :putinlaugh: Mistrz świata ze mnie, wiem...

A resztę siedem zagrałem z resztą to widać w moich typach :)
 
Panowie, znacie jakieś streamy z piłką ręczną zagraniczne albo polskie? bo strumyk tv mi nie działa
 
Piłka ręczna

Veszprem vs Motor

Typ: Motor handicap +8,5

Kurs:@1.35
+++
11/11

Motor jak zwykle kijowo zagrał na wyjazdach i choć przez chwilę miałem wątpliwości czy to wejdzie bo Veszprem się rozkręcił to zakończyło się na plus z jedną bramką zapasu.
 
Piłka ręczna

Porto vs PSG

Typ: PSG poniżej 34,5 bramek

Kurs:@1.41
---
11/12
Pie.dolone PSG musiało nastrzelać 23 bramki w 1 połowie gdzie chyba raz w życiu im się takie coś zdarzy i ostatecznie wygrali 30:39. Szkoda typu bo Porto widać nie wyciągnęła wniosków z pierwszego meczu i dali sobie znów nastrzelać jak dzieci. Dałem się złapać, ale trudno. Idziemy dalej.
 
---
11/12
Pie.dolone PSG musiało nastrzelać 23 bramki w 1 połowie gdzie chyba raz w życiu im się takie coś zdarzy i ostatecznie wygrali 30:39. Szkoda typu bo Porto widać nie wyciągnęła wniosków z pierwszego meczu i dali sobie znów nastrzelać jak dzieci. Dałem się złapać, ale trudno. Idziemy dalej.
Pierwszy bet z ręcznej gdzie odszedłeś od handicupu na drużynę i od razu wtopa, niech da ci to do myślenia. Jeśli handicupy na drużyny ładnie ci siadają to po co kombinować? Moim zdaniem niepotrzebnie.
 
Pierwszy bet z ręcznej gdzie odszedłeś od handicupu na drużynę i od razu wtopa, niech da ci to do myślenia. Jeśli handicupy na drużyny ładnie ci siadają to po co kombinować? Moim zdaniem niepotrzebnie.
Tzn undery też już grałem w całym meczu i wchodziło a tu akurat zagrałem na under bramek jednej z drużyn. Nie sądziłem że PSG tak grubo poleci tym bardziej grając na wyjeździe, gdzie u siebie strzelili 33 z Porto
 
Tzn undery też już grałem w całym meczu i wchodziło a tu akurat zagrałem na under bramek jednej z drużyn. Nie sądziłem że PSG tak grubo poleci tym bardziej grając na wyjeździe, gdzie u siebie strzelili 33 z Porto
Skup się na nadicupach na drużynę, to ci idzie najlepiej.
 
Piłka ręczna

Kalisz vs Wisła Płock

Typ: Kalisz handicap +7,5

Kurs:@1.49
---
Kalisz dał dupy. Pierwsza połowa bardzo wyrównana natomiast w drugiej totalnie odpuścili.
Chciałbym dodać, że przepraszam za typ i tych którzy go zagrali. Nie sądziłem że taka drużyna jak Kalisz potrafi zaliczyć taki zjazd.
 
Back
Top