Ile warte jest słowo Drwala?

Z takimi tekstami to najbliżej na sportfana. Akurat Fakt redakcję sportową ma dobrą i całkiem rzetelną. Cenie ich znacznie wyżej niż ekipę z GW. Mówię tu oczywiście tylko o sporcie, bo o reszcie lepiej nie mówić.



Kokos, poważnie posłuchaj starszych kolegów, jeśli rzeczywiście chcesz być dziennikarzem. Bez kontaktu z zainteresowanym, niewiele zdziałasz.
 
@Escobar


Nie wiem czy redakcja sportowa Faktu nie zmieniła znacząco swojego składu, więc mogę nie mieć racji ale przepraszam cię bardzo, gdy Marek Saganowski grał portugalskiej Vitorii SC Fakt 'wywróżył' mu przyszłość w Porto, Sportingu Lisbona lub Lyonie (podali te trzy kluby) a Saganowski skończył na 6 spotkaniach w Troyes AC...
 
Panowie (Venom, Escobar i spółka) : Wy tak na poważnie bierzecie teksty autora ,że będzie redaktorem?







2da5dc1cb4100a9ec41e376490f418d3.gif




^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^



kokos80:-)
 
Sagana to portugalskie media wymyśliły, a sam zawodnik to potwierdzał. Ale w Fakcie i wszystkich polskich tytułach ssane z palca plotki transferowe się zdarzają. Sezon ogórkowy, a pisać trzeba. Teraz tego mniej, bo już w czerwcu zaczynamy grać w pucharach ;)



A kokos wjeżdża w stylu sportfana. Co ktoś powiedział kiedyś, co robi teraz, pokojarzyć w całość i bach, a do tego krzykliwy tytuł. Kilkadziesiąt komentarzy już w wątku ma :) No, ale jak chce być dziennikarzem, czy tam redaktorem, to powinien się postarać i skontaktować z Tomkiem. Swoją drogą chciałbym to widzieć...
 
poza bledami, to mysle, ze moja opinia jest celna, i ciekawa. co najwazniejsze jest odzew. najgorszy redaktor, to nudny redaktor!
 
Człowieku!


Przecierz każdy user albo cię wyśmiał, albo skrytykował, albo zasugerował Ci skorzystanie z rad Venoma, moim zdaniem nie masz się z czego cieszyć...
 
Moim zdaniem powinno zależeć Ci na opinii twoich czytelników bo to tak na prawde oni będą twoimi pracodawcami jeśli na poważnie myślisz o tej branży, ale z tego co widze to niezbyt obchodzi Cię opinia czytelników i bardziej doświadczonych kolegów z branży(np,Venom). Wnioskując po komentarzach to tylko ty jesteś zachwycony tym artykułem :)
 
Pomijając sportfanowy charakter "artykułu" kokosa, to jednak trochę racji z tym Drwalem ma i trzeba przyznać, sądząc po ilości komentarzy pod tym tematem, że jakiś tam mały "sukces" osiągnął:-)
 
Kokos, dziennikarz Faktu poszedlby do Drwala, zadawal niewygodne pytania, zeby pokazac, ze nie odpowie. Najchetniej pewnie sprowokowalby bestie z klatki by uderzyla jakkolwiek, wtedy murowana nie 5 czy 6,a okladka gazety :D



Wierze, ze w cos wierzysz, ale wierze tez, ze kiedys przejrzysz na oczy co oceniasz. Nigdy nie skupialem sie na komentarzach, o ktorych piszą inni, poki samo rozpcozecie tematu uznalem za normalne, bo faktycznie najezdzal, a teraz walczy...to juz pozniejsze stanowisko jest konkretnie dziwne...
 
jesli ludzie z KSW tu zagladaja, to napewno sa zadowoleni, ze ktos odwazyl sie skrytykowac ich oponenta. podobnie jak we wczesniejszym artykule porownalem ta nowa organizacje MMA w Pl, do Affliction. poprawie warsztat, i moje ostre pioro, moze byc bardzo popularne. choc musze przyznac, ze tanio je sprzedam. za darmo.
 
wszyscy cisniecie kokosa itd, jednakze piszac kolejne posty tu sami nakrecacie caly temat ;]
 
Ja powiem szczerze, że zaczynam się obawiać tego chłopaka. To jest przerażające, że wraz z każdym kolejnym komentarzem z naszej strony jest coraz bardziej zadowolony z siebie i swojego artykułu mimo że nasze wypowiedzi wcale nie chwalą jego pracy.
 
Brytyjski sticom? Zobaczę skoro polecasz ale cudów się nie spodziewam ;)
Ja osobiście uwielbiam seriale produkcji Showtime (Dexter, Californication czy Weeds), HBO (Spartacus: Blood and Sand), AMC (The Waking Dead) czy tez po prostu House M.D albo The Mentalist. ;)
 
9df1e_1236537281_the_it_crowd.gif

Genianalny serial komediowy dla tych co lubią angielski humor, dla znających angieslki wszystkie serie są do obejżenia za free na channel4:
http://www.channel4.com/programmes/the-it-crowd/4od

Fajna opcja tak że można sobie właczyć napisy po angielsku w odtwarzaczu, nawet można podszlifować zrozumienie brytyjskiego akcentu oglądając. Dla nieznajocych języka to chyba tylko nielegalne źródła bo nie wiem czy jeszcze emitują na Comedy Central.
Sorka że nie na temat :)
 
Dla mnie rewelacja i podpisuje sie pod tym co pisze kolega Polgramer. Angielski humor, kapitalni aktorzy, bajka :-)



Odcinki po Pl tez sa do zdobycia, torrenty, chomiki itp.
 
Malinowsky, ostani komentarz to sobie mogłeś darować, bo chyba wszyscy wyczuli tendencje :-)
 
czes osob widac na poziomie Faktu. maja jakis problem z tym, o czym pisze. banan, ananas... to juz obrazanie, i lamanie regulaminu.
 
Back
Top