Ile warte jest słowo Drwala?

to mi zostało img src="0" alt="" a chciałbym do tego dodać np to http://forgifs.com/gallery/d/188190-1/Banana_peel_feet.gif :)
 
2jfek9d.jpg
 
brawo chłopaki, ale chodzi mi o gifa w pod postem :) tak to i ja umiem



tzn sygaturę :)







wiem nie sprecyzowałem, mea culpa
 
[IMG ]http://i54.tinypic.com/2jfek9d.jpg [/IMG]



Coś takiego wklej (bez spacji), u mnie działa.
 
cactus, chodzi mi o sygnaturę. jeśli ktoś może mi skopiować poprawny wiersz sygnatury i podesłać będę wdzięczny gg 3464575 fcb www.facebook.com/perfumiarz DZIĘKUJĘ







cactus próbowałem nie działa.
 
A zmieniłeś końcówkę na gif?







Sam zapomniałem, powinno być tak:



[tutaj IMG]http://i54.tinypic.com/2jfek9d.gif [tutaj /IMG]
 
Zawsze poprę tych, którzy działają, nawet nieumiejętnie, jeśli nikomu nie szkodzą. Co wam szkodzi postowanie Kokosa? Czy on kogoś obraża? Rozumiem, że zniechęcacie go dla jego dobra, tak? :-) Natomiast osobiście chętnie bym usłyszał wywiad z Drwalem, w ktorym ktoś by go zapytal o jego slowa. Teraz już mu nie przeszkadza walka "faceta bez nerki" z "facetem bez jaj"?
 
kokos skoro chcesz być najlepszym dziennikarzem piszącym o MMA na świecie, mam dla ciebie radę.



Jeśli chcesz być rzetelny, minimum przyzwoitości wymagałoby poprosić bohatera zamieszczonego tu tekstu o komentarz w sprawie. Nie trudno znaleźć Tomka na facebooku i zapytać skąd ta zmiana stanowiska. Oczywiście nie ma gwarancji, że by ci odpowiedział, ale nie szkodzi spróbować dać się wypowiedzieć zawodnikowi, który wiele zrobił dla polskiego MMA.
 
panowie a ja mam pytanie o co wam chodzi?? Czy to Drwalu ma sie bic z Najmanem czy Saleta??!! NIE!!! Bedzie walczyl na gali MMA a kto tam jeszcze bedzie wystepowal to jest chyba bez znaczenia... Bierze sie walke jezeli jest dobry przeciwnik i tyle a nie... Drwalu powie ze nie bierze walki bo na tej gali beda Saleta i Najman walczyc... ????
 
chodzi o to, że najeżdzał na KSW, że organizują w góle taką walkę jak Najman vs Saleta czy Pudzianowski vs Najman i mówią, że to prawdziwe MMA, a teraz sam bierze udział w gali, która organizuje taką samą walkę. Hipokryzja
jeśli chciał najeżdzać na KSW to powinien być też konsekwentny w swoich słowach i czynach, czyli jak mu proponowało MMA Attack walkę, to mógł powiedzieć, że nie weźmie udziału, bo mu wstyd brać udział w takim "żałosnym" widowisku itp..
 
mysle, ze Drwal ma znikomy (nieznaczacy) wplyw na rozwoj MMA w Polsce. wplyw to maja wlasnie Najman, Pudzian, Saleta. w mniejszym stopniu Mamed, Kulak, Nastula. to dzieki takiemu Najmonowi i Pudzianowi, bedzie ta gala, bo to oni wypromowali ten sport, wyniesli go z podziemia praktycznie. Drwal dostal sie do UFC, ale to nic nie znaczy dla polskiego MMA, poza tym, ze mozna odnotowac w statystykach 1 naszego rodaka, ktory tam walczyl. wiecej zaszkodzil polskiemu MMA, atakujac KSW i stawiajac ich na rowni z cyrkiem, tylko nie potrzebnie dal sile krytykom tej organizacji, ktorymi kieruje glownie zawisc, czy zazdrosc. no bo osoba logicznie myslaca, faktycznie chcaca rozwoju tej dyscypliny chyba zdaje sobie sprawe, ze takie walki sa potrzebne. zreszta co by mogl odpowiedziec? ze zmienil zdanie, bo mial sen? czy zrozumial, i przeprasza KSW? nie odpowie nic, tylko wezmie kase, o ile ta gala sie odbedzie.
 
Swoją drogą nigdzie nie spotkalem sie ze stwierdzeniem K&L o tym,ze akurat te walki są obrazem prawdziwego MMA. Raczej, ze te pojedynki maja przyciagnac niedzielnych kibicow. Goryl nie zrozumial chyba sensu organizowania takich walk, co dla mnie osobiscie jest bardzo logiczne. Chyba z resztą wszyscy już pojęli tą zasądę. Ba, nawet fakt, że będą mieli dla Drwala na walkę zapewni walka Salety z Najmanem...Choć też nie sądze by wzbudzila takie zainteresowanie jak 1 razem...bo i K&L potrafili porządznie ją sprzedać, teraz ciężej, bo to drugi raz, ale czy będą potrafili to tak rozreklamowac...?
 
Kolego Kiler, chodzi o to, iż Drwal skrytykował w ostrych slowach KSW za organizację celebryckiej walki, oraz ogólnie poliykę KSW. Gdyby wypowiedział swe zarzuty delikatniej, zapewne nie byloby tej wrzawy, ale postanowił wyłozyc to dosadnie i agresywnie. @Kokos: pójdź za radą Venoma, zobaczymy, może Tomek wyjaśni tę kwestię. (zmiany optyki) Bardzo cenię sobie dokonania Drwala w MMA ale nie uważam, że to powód by mniej poważnie podchodzic do jego słów, czy stosowac taryfę ulgową.
 
kokos



Jeśli jako dziennikarz wychodzisz z założenia, że nie warto rozmawiać z zawodnikami "bo co by mogli powiedzieć" to już dzisiaj mogę ci powiedzieć, że nic nie osiągniesz.
 
to tak probowac pytac Fryzjera o korupcje, wiadomo, ze nie odpowie, albo sie wyprze. ja tam do Faktu nic nie mam w sumie.
 
kokos



to dobrze, że nie masz...



nie warto pluć na być może nowego pracodawcę...
 
dokladnie. Fakt to najpopularniesza gazeta w PL. metody maja takie, ze sie sprzedaja. to trzeba docenic.
 
@ananas80

To trzeba było tak od razu, że ty chcesz do Faktu...
W takim razie napisałeś artykuł, z którym mógłbyś udać się do ich redakcji, dopisali by trochę oszczerstw o Drwalu i byłby wydrukowany. Gratuluję!
 
Back
Top