Igrzyska Olimpijskie 2016 Rio de Janeiro - dyskusje, wyniki, terminarz itd.

Sztafeta i tak bez medalu skonczy, a w skoku mamy jakies szanse?
Kamila Lićwinko bądź co bądź w TOP5 powinna być, walczy raczej tylko o brąz. Vlasic i Betia/Beitia chuj wie jak ma ta Hiszpanka raczej po za zasięgiem
 
Neymar Jońca Dżunior dzisiaj po prostu eksplodował i oszalał ze szczęścia po golu Neymara xD. Neymar Junior Gol - taki powinien mieć przydomek wg niego.
Wgl nie spodziewałem się, że Jacek może tak odlecieć xd
 
Oglądał ktoś prezentację uczestniczek konkursu skoku wzwyż? Co tam robiło dziecko grzesznego związku Michaela Jacksona z Justinem Bieberem?:crazy:
(Mam na myśli tą Amerykankę w czapajce)
Btw Niemka całkiem urocza- ofc mało w niej niemieckiego genu
 
Oglądał ktoś prezentację uczestniczek konkursu skoku wzwyż? Co tam robiło dziecko grzesznego związku Michaela Jacksona z Justinem Bieberem?:crazy:
(Mam na myśli tą Amerykankę w czapajce)
Btw Niemka całkiem urocza- ofc mało w niej niemieckiego genu
za to nazwisko typowo niemieckie, mlode mieso
 
z niej taka Niemka jak ze mnie Jamajczyk xd. Chociaż w sumie ona ma nazwisko typowo-szkopskie, wszystko inne (y)
 
Tamta mała biberowa lesba niezła gazela, skoczne to takie. xD A ta pani jest fajna tak BTW:
DDW072215015_PANAM_TRACK_AND_FIELD.jpg

XD
 
Niyonsaba chociaż udawała, że jest kobietą. Tamtych dwóch nawet nie. Jóźwik super rezultat. Wielki start.
 
Niestety Lićwinko strąciła drugi raz 197 cm i jakoś nie chce mi się wierzyć, że to skoczy :(
Obym pierdolił smuty i się mylił

Ehh nie myliłem się :/
Na domiar złego :heart:Młodomięskowa:heart: też odpadła, więc ten konkurs w ogóle już mnie nie interesuje. Vlasic już wyżej nie skoczy, wygra Hiszpanka. True story
 
Last edited:
Od początku tutaj chujowo skakała, ciągłe zrzutki, w Pekinie gdy była 4 na MŚ, zaliczyła 1.99m i to wszystko w 1szych próbach, tutaj zrzutki od początku.
Powinna moim zdaniem jechać na Mistrzostwa Europy w Amsterdamie, tam zdobyć medal, umocnić się psychicznie. Wszystko pod RIO, a w RYJO...
 
Żałosny poziom skoku wzwyż pań. Beitia z wynikiem 1.97m zdobywa złoto. Lićwinko straciła szanse życia, przecież brak Rosjanek.. Kucziny i Cziczerowej.. Ależ zjebała Polka.
 
Back
Top