Igrzyska Olimpijskie 2016 Rio de Janeiro - dyskusje, wyniki, terminarz itd.

Baranowski i Baran przegrali swoje walki ćwierćfinałowe i odpadli z turnieju. Ich przeciwnicy przegrali w półfinale i Polacy stracili szanse na walke w repesażach
 
Seba Szczęsny z tym współkomentatorem nie wiedzieli, że ich słychać w przekazie internetowym (standard podczas tych igrzysk) i sobie na luźno gadali :) Powiem szczerze, że tak się zdecydowanie lepiej ogląda kiedy się komentatorzy nie spinają.

Majka w dwójce, Neff odpada powoli.
 
Jest coraz lepiej. Przewaga rośnie nad kolejnymi zawodniczkami co przybliża nas do medalu. Bezdyskusji Majka w formie powalczy o złoto
 
Doświadczenie Majki jest na wagę złota, wybiera za każdym rzaem optymalnie trasę na technicznych sektorach, to może okazać się kluczowe. #KarkonoskaSiła
 
Szwedka 22 lata wiec pod wzgledem doświadczenia to przepaść. Również liczę, ze w kluczowym momencie wyścigu to zaprocentuje i Majka ją przechytrzy
 
To ci żółta franca... Imponujący atak na podjeździe i złoto dla niej. Teraz tylko obronić się przed Kanadyjką, która niestety się zbliża
 
11 medali. Babki prowadzą 8-3. Jeszcze Lićwinko i może JJ. Honor facetów uratują ręczni.
A ten Bumbażyjew w zapasach walczył już? Chyba przeoczyłem
 
Same Majki nam medale w kolarstwie dostarczają:applause:
Anegdota o Majkach:
W środku nocy do niedźwiedziej jamy ktoś stuka do drzwi. Niedźwiedź zaspany otwiera a tam stoi zając:
N - Czego chcesz zając ?
Z - pozdrawia cię Michał
N - jaki Michał ?!
Z - ten co ci chuja w dupę wpychał

I uciekł
Sytuacja powtarzała się kilka nocy więc niedźwiedź postanowił pójśc po poradę do borsuka. Wyżalił mu się, a borsuk rzekł:
B - zrób tak samo, pójdź w nocy do zająca, obudź go i powiedz, że go pozdrawia Majka a jak się zapyta jaka Majka, powiesz "ta co ci lizała jajka"
Zadaowolony niedźwiedź tak postanowił uczynić. Poszedł w środku nocy do nory zająca, puka, otwiera zając:
Z - Czego chcesz, niedźwiedź?
N - pozdrawia cie Majka
Z - a wiem, mówił mi Michał
N - jaki Michał ?!
Z - ten co ci chuja w dupe wpychał
 
W sumie to ciesze się, że Igrzyska się już kończą. Zrozumiałem to teraz, gdy zaczynam odczuwać skutki 8h snu w ciągu ostatnich trzech dni :D
 
Ramirez pokonał Stevensona w finale bokserskiego turnieju do 56 kg. Walka była bardzo blisko i są głosy że to Amerykanin powinien wygrać.
 
Seba Szczęsny z tym współkomentatorem nie wiedzieli, że ich słychać w przekazie internetowym (standard podczas tych igrzysk) i sobie na luźno gadali :) Powiem szczerze, że tak się zdecydowanie lepiej ogląda kiedy się komentatorzy nie spinają.

Majka w dwójce, Neff odpada powoli.
z kim on komentował :D i serio miała miejsce taka sytuacja haha :D ciekawe jak to wyglądało :D
 
Igrzyska olimpijskie się kończą ale mi najbardziej brakowało w nich hejtu trashtalku i rzucania butelkami. Taki sport to nie sport. Dobrze że chociaż bracia Zielińscy nie zawiedli
 
Igrzyska olimpijskie się kończą ale mi najbardziej brakowało w nich hejtu trashtalku i rzucania butelkami. Taki sport to nie sport. Dobrze że chociaż bracia Zielińscy nie zawiedli
Ale za to Stockton Slapy były :DC:
 
Back
Top