Igrzyska Olimpijskie 2016 Rio de Janeiro - dyskusje, wyniki, terminarz itd.

Sztafeta kobiet bez szans. U facetów jakby Zalewski pierwsza pobiegł to może by coś bylo z tego

Pisząc o 2 medalach miałem na myśli głównie Majkę i Lićwinko. W żadną naszą sztafetę nie wierzę że ugrają medal, prędzej Jóźwik da radę 2-3 miejsce zdobyć po dobrym finishu jak będzie tempo jej odpowiadać.
 
ej ale charakteru naszym chlopakom nie mozna odmowic, zawodnicy mma mogliby sie od nich uczyc podejscia do krytyki, lijewski zajebiscie, reporter do niego, ze to nie porazka w polfinale, a ten odrazu, ze moze dla pana to nie jest porazka, ale dla nas jest
 
w sumie bolta te medale tez chuja warte, wszystkie praktycznie na tym samym dystansie, bo 100 a 200 metrow co z roznica, to ja kurwa w ortezie 200 metrow lekko sprintem biegalem, a sztafeta? jakby nie mial dobrych kompanow, to chuja by ugral
 
nie wiem co bardziej bolało, czy porażka z Katarem w Katarze, czy porażka z Chorwatami na Euro u nas.. Nie to najbardziej boli. Bo przy 19-17 cisnęliśmy Dunów, mieliśmy Wyszomirskiego, który odbiłby pewnie Westerplatte, a mimo to zmarnowany karny Bieleckiego, Wiśniewski nieskuteczny i posypało się. Kurwa ten rzut Daszka. Kto by pomyślał, że o 3:00 w rano każdy z nas będzie darł pizdę tak głośno.. Co za bolesny moment, widząc tych chłopaków chce się płakać...

Jak to było z Nowickim miał spalony rzut powyżej złotego medalu? Ma ktoś wideo, czy coś?
 
Żadna walka MMA, żadna walka BOKSERSKA, żaden mecz piłki nożnej nie dał tyle emocji co ten z Danią czy Chorwacją, o meczu z Hiszpanią na MŚ 2015, czy Danią z 2007 nawet nie mówię. Ten sport jest cudowny.. I ta wielka szkoda, że już nigdy się nie uda...
 
Żadna walka MMA, żadna walka BOKSERSKA, żaden mecz piłki nożnej nie dał tyle emocji co ten z Danią czy Chorwacją, o meczu z Hiszpanią na MŚ 2015, czy Danią z 2007 nawet nie mówię. Ten sport jest cudowny.. I ta wielka szkoda, że już nigdy się nie uda...
czemu sie ma nie udac? wyjda dobrz zawodnicy, zobaczysz
 
czemu sie ma nie udac? wyjda dobrz zawodnicy, zobaczysz
bardziej chodziło mi o wygranie wielkiej imprezy. bo były medale 2007,2009,2015, ale nigdy tego najcenniejszego.
Wierzę w nich, bo w kogo mam wierzyć na tych Igrzyskach jak nie w nich? Tylko czy jesteśmy w stanie 3 mecz zagrać na najwyższym poziomie, czy Wyszo jest w stanie?! Wierzę, że są/jest.
 
bardziej chodziło mi o wygranie wielkiej imprezy. bo były medale 2007,2009,2015, ale nigdy tego najcenniejszego.
Wierzę w nich, bo w kogo mam wierzyć na tych Igrzyskach jak nie w nich? Tylko czy jesteśmy w stanie 3 mecz zagrać na najwyższym poziomie, czy Wyszo jest w stanie?! Wierzę, że są/jest.
nasi nie beda musieli grac najlepszego meczu, bo niemcy beda lamic :D kurwa jakby to nie byli niemcy, to moze i by tak bylo..
 
Może za rok jeszcze MŚ. Potem bedzie kupa gówna. Bielecki, Wiśniewski, Jureckie, Lijewski, Jurkiewicz, to wszystko już jest ponad 30 lat.
 
nasi nie beda musieli grac najlepszego meczu, bo niemcy beda lamic :D kurwa jakby to nie byli niemcy, to moze i by tak bylo..
Niemcy mają jeszcze kilka imprez na światowym poziomie, Nasi wiedzą że to ostatnia szansa. Będzie tak jak z Michalik mam nadzieje, że oddadzą życie w tym meczu, ale wygarną ten brązowy medal, jak dla mnie cenniejszy niż wszystkie.
 
Pamiętam, że z MŚ w Katarze i tej porażki z "gospodarzami" szybciutko wyleczył mnie mecz z Hiszpanią, ten cudowny horror z happy-endem.
Prosta sprawa, muszą pokonać Niemców, żeby wyleczyć nas z kompleksu tego półfinału z Danią...
 
Może za rok jeszcze MŚ. Potem bedzie kupa gówna. Bielecki, Wiśniewski, Jureckie, Lijewski, Jurkiewicz, to wszystko już jest ponad 30 lat.
To chyba dobrze. Potrzeba świeżości w tej drużynie. Zresztą nie tylko my stoimy przee kolejną zmianą pokoleniową, to samo czeka choćby francuzów.
 
To chyba dobrze. Potrzeba świeżości w tej drużynie. Zresztą nie tylko my stoimy przee kolejną zmianą pokoleniową, to samo czeka choćby francuzów.

Tylko, ze u nas nie ma zbytnio na kogo zmieniać...Chyba, że są poukrywani w jakiś Głogowach czy innych Wrocławiach. Bo tak z głowy to mi przychodzi jedynie dośc młody Paczkowski.
 
Tylko, ze u nas nie ma zbytnio na kogo zmieniać...Chyba, że są poukrywani w jakiś Głogowach czy innych Wrocławiach. Bo tak z głowy to mi przychodzi jedynie dośc młody Paczkowski.
Daszki też się wzięły znikąd. Jak będzie potrzeba, to się znajdą zawodnicy. A jak się nie znajdą to będzie znak, że został zmarnowany ogromny sukces szczypiornistów, a wtedy nie ma czego żałować.
 
Niby takie chujowe igrzyska w naszym wykonaniu, a już 10 medali i jeszcze 4 realne szanse. Oczywiście oczekiwania były większe, ale na tle ostatnich IO nie ma tragedii.
 
Back
Top