Igrzyska Olimpijskie 2016 Rio de Janeiro - dyskusje, wyniki, terminarz itd.

kazdy kurwa, kazdy teraz kleka przed piotrkiem i oddaje mu hold. kurwa mac, zeby przespac cala pierwsza polowe w ataku, no ja jebie, oni to mogli wygrac juz w regulaminowym czasie gry
 
Rozegralismy świetny mecz, o ile pierwsza połowa chujowa, to potem strasznie emocjonująco. Teraz spadam spać, bo UFC 202 za pasem :bleed:
 
Nazarov z 78,68 zdobywa zloto w mlocie... Fajdek tyle rzucilby z 2-3 obrotow. Ja pierdole jeszcze bardziej szkoda tych spalonych prob. Nowicki przegrywa srebro o 6 cm.
 
Szkoda tej piekielnej nieskuteczności w końcówce 2 połowy, no i całej pierwszej części dogrywki. Aż chciałoby się zapytać po wygranym meczu czy Wyszomirski jest polskim Brucem Lee:sad:

W niedzielę zbijmy Niemców i bd git

Anita w cuglach zdobyłaby złoto dzisiaj...
 
Nazarov z 78,68 zdobywa zloto w mlocie... Fajdek tyle rzucilby z 2-3 obrotow. Ja pierdole jeszcze bardziej szkoda tych spalonych prob. Nowicki przegrywa srebro o 6 cm.
To było wiadomo, że bez Fajdka będzie najsłabszy konkurs od lat 70tych.
Nowickiego mi w chuj szkoda, jeden spalony grubo za złotą linię był, miał na to formę . Jakby mu z dupy nie spalili pierwszej proby (ok 77) to na luzie by przebil potem te 78.68. Grunt ze sie ogarnął, ale powinien to dziś wygrać, podobnie jak ręczni.
 
Jutro, mogą spaść ze 2 medale.
17.30 Włoszczowska
1.30 Lićwinko
2.15 Jóźwik
3.00 4x400 K
3.35 4x400m M
 
Jutro, mogą spaść ze 2 medale.
17.30 Włoszczowska
1.30 Lićwinko
2.15 Jóźwik
3.00 4x400 K
3.35 4x400m M
oby, wtedy pobijemy te 10 medali z ostatnich dwoch igrzysk, ale i tak mega niedosyt, bo faworyci zjebali, no ale tez niespodziewane medale byly pan
 
Back
Top