Igrzyska Olimpijskie 2016 Rio de Janeiro - dyskusje, wyniki, terminarz itd.

Koniec polskiego pływania. Kawęcki nie awansuje do półfinałów. Czerniak pewnie też podzieli ten los.
 
Ciężary jak i wszystkie sporty w których nie trzeba "pobiegać", poskakać w różnym tempie...tylko być najsilniejszym, najszybszym, najwyżej-skaczącym...to będzie wylęgarnia patologii. Oprócz fizycznego treningu - trening farmakologiczny - "kto ma lepszych lekarzy, kto lepszych farmakologów, lepszy towar".
Dokładnie. Każdy bierze, wpadają ci co popełnią jakiś błąd i nie mają pleców(kasy) żeby się obronić.
W obecnym sporcie gdzie liczą się setne sekundy, milimetry, gramy ten kto nie bierze dodatkowego wspomagania może pomarzyć o takich imprezach jak igrzyska. Dla mnie pytaniem jest czy w ogóle w historii był jakiś medalista mistrzostw, który nie wspomagała się zakazanymi środkami. Może w czasach przedwojennych, bo wtedy chyba nie było jeszcze listy zakazanych substancji.
 
Honduras marnuje rzut karny w meczu z Argentyną która musi wygrać żeby awansować. Rulli złapał karnego, którego sam spowodował.
 
Chuj z tym plywaniem. Takie medale IO w plywaniu mozna kupic w kazdym sklepie z medalami IO w plywaniu.
 
Tu trochę o "fenomenie" Phelpsa: http://plywanie.pl/aktualnosci/item/fenomen-phelpsa-od-kuchni Opowiadano nam o tym w średniej jeszcze, czyli tak z datą '08 jak w artykule i cały czas wspominano, że będzie zdobywał w cholerę medali i to się potwierdza. Gość robi sobie przerwę, wraca i nowo narodzony.

Była szansa na medal w ciężarach, ale Patrycja Piechowiak niestety doznała kontuzji. Była druga na półmetku.
 
Tu trochę o "fenomenie" Phelpsa: http://plywanie.pl/aktualnosci/item/fenomen-phelpsa-od-kuchni Opowiadano nam o tym w średniej jeszcze, czyli tak z datą '08 jak w artykule i cały czas wspominano, że będzie zdobywał w cholerę medali i to się potwierdza. Gość robi sobie przerwę, wraca i nowo narodzony.

Była szansa na medal w ciężarach, ale Patrycja Piechowiak niestety doznała kontuzji. Była druga na półmetku.

Polecam też świeższy artykuł od der Spiegel na temat #GOAT http://eurosport.onet.pl/rio-2016/plywanie/kompletny-czlowiek/162d0j
 
Właśnie widziałem w wydarzeniach na Polsacie wywiad z Zielińskim, syf na syfie, tutaj bez testów widać, że chłop chyba przesadzil :mamed:
 
pływanie #nikogo

Ale morale w wiosce pewnie poniżej dna. Tu koksy, tam porażki i kompromitacje... Dobrze, że choć Bodnar wstydu nie zrobił i pewnie jeszcze Kantor z Łosiakiem coś pokażą. Bo isia z Kubotem w mikście to pewniak dla rywali...
Kurwa, środa jak poniedziałek.
 
Jak jutro o tej porze nadal bedziemy miec 1 medal to tez zacznę tak myśleć

Jak tak myślę o szansach medalowych pod względem tych które zdobędziemy a nie "może fartem się uda" to wychodzi mi na to że Myszka, Małachowski, Fajdek, Włodarczyk, Kszczot i Fularczyk/Madaj. A reszta to będzie miłe zaskoczenie, osobiście liczę jeszcze na swoją sąsiadkę, Maję Włoszczowską !
 
Jak tak myślę o szansach medalowych pod względem tych które zdobędziemy a nie "może fartem się uda" to wychodzi mi na to że Myszka, Małachowski, Fajdek, Włodarczyk, Kszczot i Fularczyk/Madaj. A reszta to będzie miłe zaskoczenie, osobiście liczę jeszcze na swoją sąsiadkę, Maję Włoszczowską !
Zapomniałeś o kajakarkach - nie patrząc na kolor, 3 medale raczej pewex
 
@Orest @yonigga @mat01 @MysticBęben

Chłopaki od dawna przygotowuja sie "pod prad". Jeżdżą po gruzjach i osetiach... zeby ten sport zaczal logiczniej funkcjonowac to zamiast dwuboju powinien byc czworbój. Do rwania i podrzutu - bieg na 100m i burpees w ciagu 120 sek.
Jako, że ogarniasz temat, to co się stało, że chłopaków tak gremialnie capneli na tych igrzyskach? Na poprzednich zero problemów. Lekarze zapomnieli jak się cykle wylicza czy o co chodzi?
 
Back
Top