Igrzyska Olimpijskie 2016 Rio de Janeiro - dyskusje, wyniki, terminarz itd.

Podniecenie w studio TVP i informacje z Onetu sugerowały, że jednak ma szansę na medal. Cóż...

W najbliższych 12 latach nie spodziewam się aby polska sztangistka zdobyła medal na igrzyskach olimpijskich. Niby tam dziołchy coś dźwigają ale jest to wszystko max na medal mistrzostw europy
 
Dobra, tera to już na Radwańską z Kubotem trzeba czekać. Późno, bo podobno dopiero od 23:30. Nadal dziś miał w planach 3 mecze do rozegrania, ale chyba nie wyjdzie:lol:

Aktualnie grają nasi w siatę plażową z Holendrami.
 
Kurwa reprezentacja uchodzcow nas wyprzedzila w medalach... :D A tak na serio to Fehaid Al-Deehani z Kuwejtu wystepujacy pod flaga Niezaleznych Sportowcow Olimpijskich zdobywa zloto w strzelectwie.
 
Dobra, tera to już na Radwańską z Kubotem trzeba czekać. Późno, bo podobno dopiero od 23:30. Nadal dziś miał w planach 3 mecze do rozegrania, ale chyba nie wyjdzie:lol:

Aktualnie grają nasi w siatę plażową z Holendrami.

Nie będzie meczu miksta chyba dzisiaj, nie został rozegrany żaden mecz tenisowy w Rio z tych zaplanowanych nawet na 17.30.
 
Nie będzie meczu miksta chyba dzisiaj, nie został rozegrany żaden mecz tenisowy w Rio z tych zaplanowanych nawet na 17.30.
No nie będzie nic dziś. Jak pójdę spać i zaczną grać to się wkurwię. Pod względem informacji to tragiczne te Igrzyska. Na oficjalnej stronie delayed i chuj wie co i jak...
 
No nie będzie nic dziś. Jak pójdę spać i zaczną grać to się wkurwię. Pod względem informacji to tragiczne te Igrzyska. Na oficjalnej stronie delayed i chuj wie co i jak...

O 18 czasu lokalnego (czyli 23 albo 24 naszego) mają próbować rozegrać spotkania zaplanowane na początek dnia ale szanse są małe.
 
Kurwa, znowu chujowo wchodzimy w seta i trzeba gonić, cała dobra gra w 1 secie była psu w dupę bo obudzili się przy stanie 6-0, teraz powtórka z rozrywki...
 
Ogólnie to mecz naszych w miksta jako jeden z nielicznych nie ma statusu "Postponed", czyli poczekamy trochę na oficjalną decyzję.
 
za_nami_fatalny_dzien_w_rio_2016-08-09_15-52-44.jpg
 
Tak jak mówiłem przed igrzyskami Bodnar zakreci się w pierwszej 10 . Dobra jazda cieszy mnie zwycięstwo Spartakusa bo po sezonie chyba skończy kariere. Coś ciekawego dzisiaj jeszcze?
 
kolejnej zloto nienakoksowanej chinki w podnoszeniu ciezarow
Oglądałem rwanie. Ciekaw jestem skąd taka przewaga azjatek w ciężarach. Jakieś ciekawe "techniki" dopingowe czy trenowanie od małego... Choć pewnie jedno i drugie po trochu...
Ta Egipcjanka wyszła w tej szmatce na głowie i zastanawiałem się czy gdyby spaliła próbę to by dostała wychowawczego liścia od trenera :)))
 
Oglądałem rwanie. Ciekaw jestem skąd taka przewaga azjatek w ciężarach. Jakieś ciekawe "techniki" dopingowe czy trenowanie od małego... Choć pewnie jedno i drugie po trochu...
Ta Egipcjanka wyszła w tej szmatce na głowie i zastanawiałem się czy gdyby spaliła próbę to by dostała wychowawczego liścia od trenera :)))
egipcjanka wyrobiona, bo od zawsze zapierdala z siatami z zakupami za facetem
 
Ta Egipcjanka wyszła w tej szmatce na głowie i zastanawiałem się czy gdyby spaliła próbę to by dostała wychowawczego liścia od trenera :)))
Taka lekka kara to tylko na lokalnych zawodach
na IO pewnie gwałtem zbiorowym i ukamieniowaniem nieczystej by się musiało zakończyć
 
Nie znam układu sił w rugby ale to chyba sensacja że Japonia dojebała Francuzów 10 sekund przed końcem ?
 
Nie znam układu sił w rugby ale to chyba sensacja że Japonia dojebała Francuzów 10 sekund przed końcem ?
Chyba tak bo komentator sie podjaarał . w 15 to Francuzi mocni od zawsze a Japonia to chyba nigdy jakaś czołowką nie była .
 
Back
Top