Igrzyska Olimpijskie 2016 Rio de Janeiro - dyskusje, wyniki, terminarz itd.

@MMAkłowicz Nagay da dziś radę???
Mimo ostatnich wypowiedzi Bogackiej co brzmią jakby pojechała na wakacje do Rio i już myśli o Tokio to stawiam ją wyżej niż Nagay.Na Mistrzostwach Polski w eliminacjach Bogacka(1) była lepsza od Nagay(2) o 5pkt,a w finale o 0,6 z czego ostatni strzał Bogackiej był 8,6.Co do miejsca to myślę,że 15-20,a przy mega farcie wejdzie do finałowej 8.
 
Obejrzę przez fona na necie finały czy muszę jakąś apke ściągać? Bo muszę się w robocie przyczaic i popatrzeć na finały wioslarzy :lol:
 
No i liczę, głupi ja, że Czerniak będzie jak Majchrzak, a nie jak reszta kadry.
Trochę nam z pływaniem nie idzie więc ja podchodzę z rezerwą. Natomiast jeśli chodzi o wiosła to - jeśli wierzyć bukmacherom - Fularczyk/Madaj po złoto, czwórka x2 mężczyzn powalczy o brąz, a czwórka x2 kobiet będzie się biła o srebro. Oby się wreszcie kurwa udało.
 
@MMAkłowicz

14:06 – Strzelectwo – Nie najlepiej rozpoczęły Polki strzelanie w pozycji klęczącej :joer:. Obie plasują się na początku trzeciej dziesiątki.
14:13 – Strzelectwo – Bogacka spadła trochę w klasyfikacji, ale Nagay strzela świetnie! W tej chwili jest szósta! Przypomnijmy, że do finału awansuje osiem najlepszych zawodniczek.
 
Brawo Polacy
Ale Szpaku nie ogarniał w końcówce tego wioślarstwa :crazy:

Jest gdzieś transmisja tego strzelania?
@MysticBęben
na ig24.pl tekstową patrzę, w robocie jestem... a włączam tylko sport tvp na wiosła... piękny finisz nasi zrobili :)

14:20 – Strzelectwo – Niestety końcówka strzelania w pozycji klęczącej zdecydowanie gorsza w wykonaniu Polek. Nagay spadła na 18. miejsce (194 pkt), a Bogacka na 30. (191). Nagay traci jednak tylko jeden punkt do ósmego miejsca.
 
rozumiem, ze od 15 mamy 3 finaly wioslarstwa z naszym udzialem?
11.0815:00wioślarstwoósemki mężczyznrepasażePolska
11.0815:12wioślarstwoczwórka podwójna mężczyznfinałMateusz Biskup, Wiktor Chabel, Dariusz Radosz, Miroslaw Ziętarski
11.0815:24wioślarstwoczwórka podwójna kobietfinałMaria Springwald, Joanna Leszczyńska, Agnieszka Kobus, Monika Ciaciuch
11.0816:04wioślarstwodwójka podwójna kobietfinałMagdalena Fularczyk-Kozłowska/Natalia Madaj
 
  • Like
Reactions: mat
Back
Top