Igrzyska Olimpijskie 2016 Rio de Janeiro - dyskusje, wyniki, terminarz itd.

Po meczu z Egiptem padały tutaj słowa, że ciulowy rywal
Po meczu z Iranem, że nie ma szans, ze zaraz odpadna, jak mozna bylo to wypuscic itp.
Po meczu z Argentyną juz nadzieje na cos wiecej itp.

Jest bardzo dobrze, nie patrze na poszczególne sety itp. ale widać że mamy drużynę, mamy zespół, jeden pójdzie w ogień za drugiego. Tego nie było w Londynie, tam zespół się rozsypał w meczu z Bułgarią, z Australią dobil się całkowicie, a z Rosją już wyszli przestraszeni i byli tłem.

Tutaj wszystko mi przypomina Mistrzostwa Świata 2014.
Słaba Liga Światowa, Mecz z Iranem identyczny, bardzo podobny z Argentyną, teraz pewnie pokonamy Rosjan 3-2 :D. Ważne jest zwycięstwo w grupie, bo jak USA się nie obudzi to trafilibyśmy prawdopodobnie na Kanadę, wtedy już sorry, ale półfinał byłby obowiązkiem, cokolwiek by się nie działo.
Będzie dobrze :)

No i ruda wiewiora odrobila :|

Bieniek mutant, dlaczego tylko on i Kurek maja takie jebniecie :(
O serwis Ci chodzi czy o atak?
z siatką jest o tyle fajnie, że w przeciwieństwie do ręcznej jest nowe pokolenie. Bociek, Szalpuk i paru innych tylko czekają na wejście do kadry na stałe.
A Bociek, mark my words, jak tylko nie będzie miał nawrotu, to za 4 lata będzie rozpierdalatorem, jakiego nie było!

Jak oglądam walki w judo to aż mnie oczy bolą na ograniczenia technik. Nie rozumiem dlaczego judo jest w kanonie dyscyplin olimpijskich, a bjj nie. Dobrze, że chociaż zapasy są.
Zasady w judo są niepojęte, przynajmniej dla mnie.
to samo stwierdzilem ogladajac Judo kobiet.

Szkoda, że nasi w trzecich setach trochę hamują, bo jakby utrzymywali tempo z dwóch pierwszych setów to złoto byłoby realne. Ale jeszcze wszystko przed nami, teraz najważniejsze to ograć Rosjan aby zapewnić sobie pierwsze miejsce w grupie.

O serwis Ci chodzi czy o atak?
z siatką jest o tyle fajnie, że w przeciwieństwie do ręcznej jest nowe pokolenie. Bociek, Szalpuk i paru innych tylko czekają na wejście do kadry na stałe.
A Bociek, mark my words, jak tylko nie będzie miał nawrotu, to za 4 lata będzie rozpierdalatorem, jakiego nie było!
Serwis. Ten Bieńka styl jest zajebisty
Wydaje się że będzie lekko, a tu zamach w chuj i petarda

W tym roku najwyżej 2.01 Lowe, 2.00 Jungfleisch :heart:. Oby potrafiła przełożyć formę z treningów na zawody.

:heart: dla Niemki??? Ignore :DC:
5780dac243e7a7_87122127.jpg

@Masu

bda3a9_e039cfa08f32492eb78348f195be00e0.jpg

@J-Son

001.jpg

@MysticBęben :)

I czemu tego kurwa nie pokazują tylko nie Polaków :/ Dwa kanały do chuja...

Przecież Brazylia leszczami nie jest, a są u siebie. To zawsze dodaje ;] Poza ME w Polsce dla Polski;]
tez mnie to wkurwia, jeszcze tak wyszli z tego 0:2

Widocznie jest taki kort, że nie ma tv. Oglądasz szlemy to powinieneś to wiedzieć
Myślałem, że na IO tego nie będzie. Zajebiście. Wczoraj oczekiwanie, deszcz, dziś oczekiwanie i chuj wielki z oglądania.

To co, nie macie żadnych streamów ;)?

Myślałem, że na IO tego nie będzie. Zajebiście. Wczoraj oczekiwanie, deszcz, dziś oczekiwanie i chuj wielki z oglądania.

To co, nie macie żadnych streamów ;)?
No ja też zawiedziony w chuj, bo tu jest mało kortów, a tenis to mój ulubiony sport na io i chcę oglądać wszystkie mecze. Ale to główni organizatorzy dali dupy, a nie tvp.

Na pocieszenie jest rugby. Teraz o 3, a potem finał

Back