MØИSTEЯ
Specjalny pas
mamy jakies zloto w czymkolwiek?Myszka w 12 swoim biegu i odbije się to na jego pozycji w klasyfikacji generalnej.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
mamy jakies zloto w czymkolwiek?Myszka w 12 swoim biegu i odbije się to na jego pozycji w klasyfikacji generalnej.
mamy, w spuszczaniu wpierdolumamy jakies zloto w czymkolwiek?
chyba w spuszczaniu nam wpierdolu huahahmamy, w spuszczaniu wpierdolu
Myszka w 12 swoim biegu i odbije się to na jego pozycji w klasyfikacji generalnej.
Ruda szkocka wiewiora prawie odpada. Jak Nadal tego nie wygra to niech wraca do smyrania jajek i grzebania w dupie. A moze miec problem, bo Bellucci mimo fuksa w 1 rundzie rozkreca sie niesamowicie.
Teraz Fognini z Murray'em, a potem mikst. Tylko co tu robic cholera. Kubota lubie, ale Isi zycze, zeby dostala bolesnej obstrukcji podczas meczu.Byłem pewien że dzisiaj się osra z Goffinem a tu proszę. Ale tak czy siak - #RafaMusisz.
Teraz Fognini z Murray'em, a potem mikst. Tylko co tu robic cholera. Kubota lubie, ale Isi zycze, zeby dostala bolesnej obstrukcji podczas meczu.
Także tego...Murray leci z Fogninim
Którego? Nie śledzę tematu@Szady daloby rade trolla wyjebac z tego tematu permanentnie?
MonsterKtórego? Nie śledzę tematu
Jest gdzieś transmisja w tv sportów walki w najbliższym czasie czy to judo czy zapasy czy boks?
Dziękuję. Pozdrawiam.Szykujcie się, bo dzisiaj będzie dla nas fajny dzień okraszony dwoma medalami #mysticdżejson