Igrzyska Olimpijskie 2016 Rio de Janeiro - dyskusje, wyniki, terminarz itd.

Genialnie grająca Francja w piłce ręcznej, Genialnie grająca Argentyna w piłce siatkowej.
 
Jakie wyniki w sportach druzynowych, masakra. Czyli wygramy z Niemcami dziesiecioma idac logika pt brak logiki.
 
Bez przesady, gdzie tu genialnosc? Ruscy sa po prostu przecietniakami teraz.
Ja też uważam, że Rosja przypomina tą samą Rosję co na MŚ w Polsce, ale bądź co bądź tam zajęli 5 miejsce, a w kwalifikacjach do RIO poszło im całkiem sprawnie. Argentyńczycy w setach, które wygrali strasznie fajnie się nakręcali i bawili stąd też moja opinia. :)
 
Argentyńczycy grają dobrze, przewieźli się po Irańczykach, teraz dobry mecz z Rosją ale do genialnego poziomu to jeszcze daleka droga.
 
Ja też uważam, że Rosja przypomina tą samą Rosję co na MŚ w Polsce, ale bądź co bądź tam zajęli 5 miejsce, a w kwalifikacjach do RIO poszło im całkiem sprawnie. Argentyńczycy w setach, które wygrali strasznie fajnie się nakręcali i bawili stąd też moja opinia. :)
Dla mnie genialna druzyna to ta, ktora wygra IO bez straty punktow, nie dezawuujmy pojecia "genialny". Argentyna jest aktualnie po prostu rownorzednym rywalem dla Ruskich.
 
Dla mnie genialna druzyna to ta, ktora wygra IO bez straty punktow, nie dezawuujmy pojecia "genialny". Argentyna jest aktualnie po prostu rownorzednym rywalem dla Ruskich.
raczej sam dobrze wiesz, że wygranie Igrzysk bez straty punktów w Siatkówce jest teraz po prostu niemożliwe, poziom tak się wyrównał, że nie ma i chyba nie będzie już takiej drużyny jak Brazylia 2004-2007.
 
raczej sam dobrze wiesz, że wygranie Igrzysk bez straty punktów w Siatkówce jest teraz po prostu niemożliwe, poziom tak się wyrównał, że nie ma i chyba nie będzie już takiej drużyny jak Brazylia 2004-2007.
Wszystko jest możliwe. Wydaje mi się, że Włosi/Brazole są w stanie to osiągnąć.
 
Chyba nie muszę pisać, że jestem całym sercem za naszymi? Ale jak już typujemy na chłodno to nasi max ćwierćfinał.
jestem spokojny o strefę medalową, a tam wszystko możliwe. Argentyna rozjechała Rusków.
 
Idę powiedzieć sąsiadowi żeby wypierdalał z tym koszeniem bo mecz się zaczyna.

Edit.
Kurwa,kurwa,kurwa słuchajcie ale akcje miałem,nie chciał wyłączyć to mu wjebałem.Co za lamus z niego,na strzała był
armes43.gif
 
Back
Top