Igrzyska Olimpijskie 2016 Rio de Janeiro - dyskusje, wyniki, terminarz itd.

Masakra,co 4 lata moja produktywność spada do 0,a od ubiegłego tygodnia nie mogę się zebrać żeby jechać po prezent dla mojej kobiety.
 
Oglądałem wczoraj maluchów w cieżarach ale ten Kolumbijczyk miał plecy pierdolony . Fajny konkurs był podobał mi się oby tak dalej
 
Wczoraj było baaaardzo bidnie... Ale Igrzyska trwają do 21. sierpnia! Myszka już dziś powinien na podium w klasyfikacji się przesunąć. A jego koleżanka z RS:X - pamiętajmy, że jest 12 wyścigów, a 2 najsłabsze występy odpadają. Wciąż ma szanse na medal (złoto, przy tak dysponowanej Picon, poza zasięgiem), tylko że już margines błędu zerowy. Poza tym, na torze regatowym idzie naszym bardzo dobrze, bez wpadek, finały w weekend dopiero, potem kajaki z dużą ilością szans. No i lekka, Adrian Zieliński. Plażowi ciągle w grze, zespoły też. Nie ma co płakać, tylko zapomnieć o tym chujowym poniedziałku...
 
Wczoraj było baaaardzo bidnie... Ale Igrzyska trwają do 21. sierpnia! Myszka już dziś powinien na podium w klasyfikacji się przesunąć. A jego koleżanka z RS:X - pamiętajmy, że jest 12 wyścigów, a 2 najsłabsze występy odpadają. Wciąż ma szanse na medal (złoto, przy tak dysponowanej Picon, poza zasięgiem), tylko że już margines błędu zerowy. Poza tym, na torze regatowym idzie naszym bardzo dobrze, bez wpadek, finały w weekend dopiero, potem kajaki z dużą ilością szans. No i lekka, Adrian Zieliński. Plażowi ciągle w grze, zespoły też. Nie ma co płakać, tylko zapomnieć o tym chujowym poniedziałku...
No wczoraj był bardzo słaby dzień ale chyba zawsze musi być gorszy dzień . A ta dziewczyna w RS X od nas to nie jest przypadkiem mistrzyni świata?
 
Medale dla Polaków (poza brązem Majki):

Majewski - srebro/brąz
Fajdek - złoto/srebro
Małachowski - brąz
Włodarczyk - złoto

Innych medalów - brak
 
Back
Top