Igrzyska Olimpijskie 2012

Teraz walka o brąz. Wiadomo z kim i jeśli tak to czy da radę?
 
I znowu komentatorzy tvp "przeciwnik juz nie ma sily, to sie odbija na jego kondycji" ...kurwa który raz to slysze przy polskim zawodniku a pozniej nasz przegrywa ? Niech nie pierdololą !!! Na takim poziomie nie ma ludzi ze słabą kondycją czy silą ja pierdole niech ich Nergal pochłonie wszystkich bo nie moge ich słuchac!



Nadal wierze w medal, po prostu Egipcjanin był lepszy, ale brązowy jest w zasiegu - Damian bedzie walczyl z Gruzinem, nie pamietam nazwiska.
 
@Kulul24



A co sie tam mnie pytasz ? Ze wzgledu na wczesniejszą moją krytyke (20 stron do tyłu xD) ?
 
@Tykersky taka sytuacja była wczoraj z Ziółkowskim. Jego przedostatnia próba a nawet 80 nie miał z czego rywale już dawno tyle rzucili a komentorzy... Jest dobrze. Szymon utrzymuje olimpijski sposób na ostatiną próbę. A co do walki to Egipcjanin pokazał siłę.
 
Damian nie bedzie walczyl z zadnym Gagaszidze... Bedzie walczyl ze zwyciesca pojedynku Zugaj vs Noumonvi (ten francuz oszukany), moze byc ciezko bo i jeden i drugi pokazali przyzwoity poziom w wlace z Egipcjaninem.
 
Kompletne dno to komentowanie. Ja wierzyłem w Damiana ze jest szansa na finał - czemu nie, zajebiscie sie w poprzednich pojedynkach zaprezentował, ale jak slysze o slabej kondycji kazdego kolejnego przeciwnika, ze ten słabnie, ze ten nie sily i te teksty ze "nazwisko polaka bedzie złotymi literami pisane " przed końcem a nawet początkiem walki to mnie roznosi po mieszkaniu. @Meru - takie gówno codzien wciskają przy kazdym wystepie naszych na olimpiadzie. Robią z ludzi durniów albo sami są durniami.
 
Żugaj albo Noumonvi w walce o brąz. Niezależnie kto wejdzie, będzie wyrównana walka.
 
Damian też pokazał dobry poziom z Gaberem. Wiem, że trendy jest jechanie po komentatorach ale chyba naprawdę Polak czuł w kościach jedną walkę więcej tego popołudnia.
 
szkoda, ale byleby byl braz, moze w 120kg tez sie zbierze i ugra medal, do tego zloto w dwuboju i bedzie dobry dzien dla naszych xD
 
Znowu będzie, że się Ciebie uczepiłem, ale powiedz mi, co ma tona reklam w TVP do czasu walki Damiana?
 
Faktycznie tak sie czuje ze sie czepiasz :D



Niee tak to napisalem bo wkurzylo mnie ostatnio to ze przerywają reklamami np biegi z udzialem pań lub inne wydarzenia. Ja rozumiem ze zainteresowanie spada jak polak nie startuje, ale takie rzeczy jak pół finały czy finały, a nawet eliminacje powinny byc transmitowane, niezależnie od tego czy polak startuje czy nie. Pewnie nie tylko ja chciałbym takie rzeczy obejrzeć.
 
Zgoda, sam pisałem wczoraj o sytuacji z finałem na 100m pań, który puścili z odtworzenia, kpina.. Jednak czas walki Polaka nie jest zależny od pasma reklamowego TVP :) Nie wiem czy przypadkiem o 18.45 nie zaczynają się repasaże, czyli wychodziłoby na to, że Damian walczyłby trochę później.
 
Też nie wiem, mówili że o 18.40 więc pewnie studio bedzie o tej a pozniej tooona reklam i tak jak mówisz później bedzie walka Damiana - czyli wychodzi na moje bo mogli by powiedziec konkretnie o której jest walka :P. Tak strzeliłem z tymi reklamami bo mnie nosi po słuchaniu komentatorów. Zreszta przy ciężarach też co chwile przerywali, dosłownie co podrzut były reklamy, co drugiego zawodnika nie pokazywali. Troche nie fair. Ja rozumiem ze reklamy dla tvp w czasie igrzysk to lwia cześć przychodów, ale no bez jaj.
 
Mialo byc inaczej, a jest jak zawsze. Wielkie oczekiwania, kibicowanie i (Egipcjanin niech dopowie reszte). Nie wiem na co czekal Polak w 3 rundzie. Moze mi ktos wyjasnic? Sam powinien przewrocic oponenta, a nie biernie czekac.
 
Back
Top