Igrzyska Olimpijskie 2012

cos ty ;p



osiagna taki sam wynik jak brat ale w wadze wyzej, najlepsi beda dzwigac od 20 i tam tez bedzie jeszcze jeden nasz reprezentant, nie pamietam jak sie nazywa, ale wiem, ze nie jest ponoc w najwyzszej formie bo niedawno na mistrzostwach polski kontuzje wylapal







@down:



jesli to on dzis startuje od 20 to tak ;p
 
@ Suchar



Ta lista powstała po medalu Bogackiej i 4. miejscu Polaczyka, więc ich nie umieszczałem już na niej. Chodziło mi tylko o Bogacką w strzelaniu z trzech pozycji.







Zosia strasznie zjebała. Byłaby teraz druga i miała punkt straty do Hiszpanki, a tak ma szanse już tylko na brąz.
 
A dlaczego reprezentacji polski w pilce noznej nie ma na olimpiadzie ? Zeby mnie nikt zle nie zrozumial, nie chce zeby grali bo reprezentuja dno, gline, a nawet głębiej ale z ciekawosci pytam, byly jakies kwalifikacje czy cos ?
 
Stawiam, że przy pomocy sędziego Honduras w 8 skończy, Neymar się rzuca jakby strzelali do niego.



Tyskersky z tego co wiem o kwalifikacji decydowała gra zespołów do lat 21.
 
"Neymar się rzuca jakby strzelali do niego." <- hahaha



"Zosia strasznie zjebała. Byłaby teraz druga i miała punkt straty do Hiszpanki, a tak ma szanse już tylko na brąz. " <- brazem tez nie pogardzimy ;]
 
3:2 Damiao juhu.



zoom jeśli nie oglądasz meczu to wiedz, że naprawdę tak symuluje przy każdym kontakcie z rywalem ale skubany strzela i asystuje jak szalony.
 
chodziarze bez szalu,







"19:24 (podnoszenie ciężarów) Są już ciężary nominalne Arsen Kasabijew rozpocznie od 170 kg w rwaniu i 213 w podrzucie. Jeśli chodzi o rwanie to tylko jeden zawodnik rozpoczyna z mniejszym ciężarem, w podrzucie trzech"



zgodnie z transmisja z onetu- to raczej medalu nie wrozy
 
Szymon Kołecki powiedział że na medal nie liczy, daje koledze 2% szans na sukces przy szczęściu z kolanami.



Idę oglądać, pewnie w TVP BĘDZIE POLAK "JADZIE" PO ZŁOTO .
 
Z Ameryki Południowej jadą dwie najlepsze ekipy mistrzostw U-20. W 2011 roku były to Brazylia i Urugwaj. Argentyna była trzecia.
 
Honduras w 9- czerwień dla Espinozy.Koniec meczu.



Łapcie wszystkie wyniki:







Grupa A



Senegal 1:1 Zjednoczone Emiraty Arabskie



Wielka Brytania 1:0 Urugwaj



Senegal 2:0 Urugwaj



Wielka Brytania 3:1 Zjednoczone Emiraty Arabskie



Zjednoczone Emiraty Arabskie 1:2 Urugwaj



Wielka Brytania 1:1 Senegal



Awans Wielka Brytania i Senegal







Grupa B



Meksyk 1:0 Szwajcaria



Korea Południowa 0:0 Gabon



Meksyk 2:0 Gabon



Korea Południowa 2:1 Szwajcaria



Meksyk 0:0 Korea Południowa



Gabon 1:1 Szwajcaria



Awans Meksyk i Korea Południowa







Grupa C



Egipt 3:1 Białoruś



Brazylia 3:0 Nowa Zelandia



Egipt 1:1 Nowa Zelandia



Brazylia 3:1 Białoruś



Brazylia 3:2 Egipt



Białoruś 1:0 Nowa Zelandia



Awans Brazylia i Egipt







Grupa D



Japonia 0:0 Honduras



Hiszpania 0:0 Maroko



Japonia 1:0 Maroko



Hiszpania 0:1 Honduras



Honduras 2:2 Maroko



Hiszpania 0:1 Japonia



Awans Japonia i Honduras







Ćwierćfinały



Meksyk 4:2 Senegal(po dogrywce)



Japonia 3:0 Egipt



Brazylia 3:2 Honduras



Wielka Brytania-Korea Południowa







Półfinały



Meksyk-Japonia



Brazylia-Wielka Brytania/Korea Południowa
 
Zielinski wczoraj zdobyl zloto a juz gada on i jego dziewczyna ze jak kasa nie bedzie sie zgadzac to zmienia obywatelstwo.... troche to zalosne z jego strony







do ponizszego posta







Dla mnie jesli ma nawet uzasadnienie to po zdobyciu zlota nie powinno sie z takim czyms wyjezdzac.. po 24 godzinach
 
W wywiadzie dla ES Nastula trafnie podsumował czym są/powinny być występy na IO...
 
no jak go polska federacja chciała dojechać to nie dziwne że hajs sie ma mu zgadzac co do grosza;s
 
http://www.weszlo.com/news/11354-Oscar_Pistorius_i_igrzyska_nonsensu Polecam ten tekst.



Co wy o tym myślicie? Mi też start Pistoriusa przy całym szacunku do niego nie odpowiada. W zasadzie wszystkie moje przemyślenia podsumowuje ten tekst.
 
Partyke rozumiem ona ma jeszcze nawet gorzej bo ma kikut







ale Pistorius to niestety nie powinen startowac na 400 m bo protezy nigdy nie beda mialy skurczy itp
 
Akurat Pistorius i tak nie jest najszybszy więc jak ktoś myśli o medalach to nie zaprząta sobie głowy nim i jego protezami. Ja się bardziej zastanawiam co trzeba miec w głowie, zeby zdecydować się na poświęcenie zycia bieganiu będąc białym, albo np Polakiem. Przeciez już dziś mozna by obstawić bez cienia ryzyka wszystkie pieniądze, na to że przez najbliższe 120lat żaden Polak nie dobiegnie w pierwszej trójce na takich igrzyskach. To po jaki grzyb zaczynać.
 
Back
Top