Igrzyska Olimpijskie 2012

wlasnie zaczal sie final w strzelaniu, fajnie jakby udalo sie wylapac braz, chociaz szanse na to nie sa za duze







natomiast w siatke wygrana 3:0
 
Właśnie miałem to napisać :-) ładna wygrana Polaków. Sa duże szanse na 1. miejsce w grupie.
 
Jestem fanem tego typa, który zamiast komentować konkurs strzelania, czyta metryczki zawodniczek. Zresztą jak mu pokazano w finale Bogackiej bezpośrednią jej rywalizację z Chinką o 2. miejsce, to i tak tego nie zauważył i czekał na wyniki. Potem w TVP musieli dograć inną wersję komentarza, żeby móc to puszczać jako highlight.



A wczoraj przed wiosłami wpuścili do studia eksperta bez mikrofonu. Kocham TVP. Powinni mi płacić abonament za oglądanie tego syfu.
 
:-) Będzie medal, tylko 0,4 traci ..... a jednak nie to jeden punkt







Oj ciężko ogląda się mistrzostwa na TVP
 
Kolejna łatwa przeprawa Polaków, w poniedziałek powinno być podobnie. Szkoda Bogackiej.
 
Escobar wpełni się z tb zgadzam :-)albo ich rozmowy w studio.. zamiast słuchać tego bełkotu, przełączam na eurosport.
 
Fajnie się czyta wasze komentarze.
Prawie tak przyjemnie jak oglądanie podchmielonym w pubie jak polacy zdobywają 2 złota. Fajnie.
 
nie wiem co pyrek tam robila, 4,40 skoczyla gdy jej rekord to chyba 4,80. . . masakra, zreszta rogowska w finale tez sie nei popisze- stawiam, ze skoczy gora 4,65
 
Otylia juz potwierdzila na onecie i Pyrek podobno tez ma taki zamiar ze teraz chca...urodzic dziecko



Bogacka tylko 4 , pespektywa 10 medali z przed 4 i 8 lat oddala sie chyba na dobre... 7 to bedzie sukces







Mam takie przeczucie ze Blake moze pokonac Bolta na setke... ale zobaczymy
 
Chinki przynajmniej nie stękają. Ale teraz trzeba rozdwoić jaźń i zmieścić USA z Litwą.
 
czy tylko ja uwazam ze Jozwik popelnia straszne bledy w komentowaniu np wczoraj po spalonym rzucie niemca facet nie spojrzal na flage ze czerwona tylko krzyczal NIE NIE myslal ze niemiec wygral , facet jest mega cienki
 
Jednak zrezygnowalem z tenisa, ogladam KSW 6 na Polsat Sporcie - wielka nadzieja litewskiego Em Em A wlasnie walczy, Valdas Pocevicius z Malkasjanem :D
 
Ja jak wczoraj oglądałem kulę na publicznej to byłem załamany. Jak Majewski rzucił na lidera to Szaranowicz z Jóźwikiem zastanawiali się czy ten wynik daje mu prowadzenie czy nie jakąś minutę.
 
Komentatorzy TVP to jakas porażka, nie posiadają wiedzy i czesto sie mylą, Szaranowicz to jeszcze jako ujdzie w tłoku, ale jak słucham Szpakowskiego to mi sie odechciewa ogladac.
 
Serena rozjeżdża Szarapową. Litwa tanio skóry nie sprzedaje. Chinka nr.1 po słabym pierwszym secie walczy równo w drugim z Chinką nr.3.
 
Podnoszenie ciężarów: Adrian Zieliński ZŁOTO, Marcin Dołęga



Pływanie: [strike]Konrad Czerniak



Zapasy: Damian Janikowski



Kajakarstwo: Piotr Siemionowski, Marta Walczykiewicz, Naja/Mikołajczyk



Wioślarstwo: Fularczyk/Michalska BRĄZ



Lekka: Tomasz Majewski ZŁOTO, Piotr Małachowski, Anita Włodarczyk, [strike]Paweł Fajdek



Żeglarstwo: Przemysław Miarczyński, Zofia Noceti-Klepacka, Kusznierewicz/Życki[/strike]



Siatkówka



Strzelectwo: Sylwia Bogacka[/strike]







Jakiś czas temu pisałem, że mamy 17 szans. Od tamtej pory trzy wypaliły, a cztery musiałem skreślić. Zostało 10 i myślę, że łącznie te 10 medali będziemy mieć.
 
Przecież Bogacka zdobyła srebro. Chyba, że różne konkurencje strzelectwa inaczej się nazywają, zupełnie się na tym nie znam.
 
Dzis startowala w strzelectwie na 50 m i zajela 4 miejsce w finale. A ten srebrny zdobyla na 10m karabinem pneumatycznym.
 
Litwa powinna prowadzić po 3 kwarcie ale kompletnie zdekoncentrowali się pod koniec i z przewagi zrobiło się sześć punktów straty.
 
Litwa dała się zabiegać znowu w końcówce kwarty. Ale mieli wygraną na wyciągnięcię ręki, czuje, że będzie z tego dobry turniej.
 
Jakby Amerykanie przegrali to na fejsie pojawiałyby się wpisy typu "jak mogliśmy przegrać z Litwą przecież tam nie ma czarnych"
 
za onetem:



"17:51 (żeglarstwo) Są już znane przyczyny słabej postawy Zofii Noceti-Klepackiej podczas ósmego wyścigu, Polka w trakcie rywalizacji zamiast odbić na metę, popłynęła... na jeszcze jedno okrążenie"



:-)
 
A najgorsze jest to, że gdyby popłynęła normalnie to mogła zająć w tym wyścigu miejsce w czołowej trójce...
 
Ale brama dla Hondurasu o matko:-)



Czerwona kartka dla Crisanto, może teraz gra Brazylii ruszy bo wyglądają beznadziejnie.



1:1 Damiao, należało mu się. Chłopak chce najbardziej ze wszystkich Canarinhos wygrać.



Koniec 1 połowy.
 
Back
Top