Hit! Bójka dziewczyn Władek 2016

Znowu skusiłem się na obejrzenie czegoś takiego i jak zwykle żałuje.
 
eh, dziewczyny w większości to się w ogóle nie potrafią bić, nigdy też nie zrozumiem jak mogą się za włosy szarpać, AŁA! :confused:
 
Typowe Kariny. Niestety rozumem, ani kulturą nie grzeszą i jedynie co dzieli je od typowych Sebixów, to to że mają fajną dupę i cycki.
 
Do Władka miałem jechać w piątek na mały wypad, ale padał deszcz i odpuściłem :D
 
"wary obciagary" obie siebie warte szmaty. Ogólnie jestem za tym, by nie wpierdalac się miedzy baby, niech się "leja"
 
Podszkolić w trasztoku i wysłać na Asperę: Road to KSW - Tylko ludzie z poza branży mogą nie dostrzegać w tym potencjału :p
 
Oglądam początek i myślę słabo, ani cycek nie wyskoczył, ani dupa nie wywalona. . . druga część filmu trochę lepsza, ale ogólnie jestem rozczarowany :lol:








A tak ogólnie to patola, ale tak było, jest i będzie.
 
Oglądając to czułem się autentycznie zażenowany. Daleki jestem od przedmiotowego traktowania kobiet (choć szowinistycznym żarcikiem nie pogardzę :lol:) to jednak takie dupy to się nadają tylko do jednego. Każda inna czynność może okazać się dla takich pustaków zbyt skomplikowana.
 
"wary obciagary" obie siebie warte szmaty. Ogólnie jestem za tym, by nie wpierdalac się miedzy baby, niech się "leja"
kiedyś widziałem jak się biły naprute laski jeszcze bardziej żenująco po czym podeszła jedna i wyjebała każdej po sztuce, nastepnie odeszła mowiąc że jak już dostały po japie to teraz spokój.
 
kiedyś widziałem jak się biły naprute laski jeszcze bardziej żenująco po czym podeszła jedna i wyjebała każdej po sztuce, nastepnie odeszła mowiąc że jak już dostały po japie to teraz spokój.
Takie podejscie rozumiem, natomiast takie przetrzymywnie/rozdzielanie, tylko pogarsza sprawe, pusic je niech obija sobie mordy i będzie pokój
 
Back
Top