High League

Zacznijmy od tego, że to jest mistrz świata w K-1, a nie byle jutuber...
Chyba jest mistrzem świata w kickboxingu, a to duża różnica jeśli chodzi o kopnięcia. Nie zmienia to faktu, że powinien efektownie skończyć takiego amatora jak Załęcki.
 
Zajebiste rundki. Chyba najlepsze w historii HL. Jóźwiak odpalony i to ciekawa postać w tej bezbarwnej kadrze FMa.

Nawet Dubiela chce na następnej gali.
 
Zajebiste rundki. Chyba najlepsze w historii HL. Jóźwiak odpalony i to ciekawa postać w tej bezbarwnej kadrze FMa.

Nawet Dubiela chce na następnej gali.

7azn4w (1).gif
 
Są spoko, ale Denis vs Alan, Muran vs Bomba i Ferrari vs Bomba były lepsze


Moim zdaniem Józwiak tak sie odpalał do Dubiela , ze nawet Denisek czy Bomba tak nie dymili do swoich. na Rundkach.

U Jozwiaka jest ten szczery wk...w. Jako wieloletni battle debate widz potrafię to ocenić.:cool:
 
Reporter i Józwiak gdyby kadra FM to były takie osoby to te Cage dobrze sie oglada, zywe dyskusje, dymy, żarty.

W niedziele rundki Labryga,Denis,Kubiszyn.

Hl sie chyba skumał ze na tej rozpisce oprócz Cichy vs Reporter nie ma z czego lepić i biora 3 osoby.

Sprytne.
 
HL chciało Jurasa.

Moim skromnym zdaniem Juras mógłby się przydać do czegoś: jego głowa powinna być regularnie badana, przyda się mecydynie sportowej do oceny skutków walk :korwinlaugh:


od 4
Żurnalista przypomniał Najmanowi ciemniejszą stronę jego przeszłości i kurczę: mowa ciała mówiąca wszystko -dlatego właśnie wywiady powinny wyglądać tak, że kamera jest cały czas na rozmówce

Grożenie fejkową bronią?



jeszcze wkurwił się pytaniem czy rodzice byli z niego dumni

i drugi pojazd


Ale chłop ma psychikę większą niż większość zawodników MMA naprawdę wychodzących do klatki aby walczyć. Chłop jest jechany na tak ogromną skalę przez tyle osób przez ponad 15 lat :brainoverload:
 
Last edited:
Następca ery Murańskich i Bomby. Dajcie mu tylko rywali z którymi ma konflikt.

Co zjechał Dubiela to było mistrzostwo świata.

1677800482689.png
 
A ty nie miałeś wypierdalać? gąski gąski do domu


Grzecznej do mojej postaci która stworzyła ten dział.

Tak odszedłem. Koniec z newsami. Stałem się szarym userem który będzie komentował ciekawe rundki. Miałem być tylko po Cichy vs Reporter, ale HL skumał że straszna bieda i zrobił fajne 3-osobowe rundki by ratować tą galę Po HL6 już odchodzę ostatecznie czy tego chcę czy nie bo przez 2 miechya może i cała gale nie będzie czym żyć bo taka giga bida w tym FM że jestem ciekaw czy oprócz Ferrari vs Kwiat oni są zrobić coś ciekawego na F18 z tej beznadziejnej kadry zamułów.
 
Grzecznej do mojej postaci która stworzyła ten dział.

Tak odszedłem. Koniec z newsami. Stałem się szarym userem który będzie komentował ciekawe rundki. Miałem być tylko po Cichy vs Reporter, ale HL skumał że straszna bieda i zrobił fajne 3-osobowe rundki by ratować tą galę Po HL6 już odchodzę ostatecznie czy tego chcę czy nie bo przez 2 miechya może i cała gale nie będzie czym żyć bo taka giga bida w tym FM że jestem ciekaw czy oprócz Ferrari vs Kwiat oni są zrobić coś ciekawego na F18 z tej beznadziejnej kadry zamułów.
Przekażcie tej zardzewiałej cip*e, bo ma mnie w ignorach, że wg Mnie nigdzie nie odejdzie, bo po pierwsze nie ma jaj żeby to zrobić, a po drugie nie ma gdzie iść. Wszystkie inne wymówki to po prostu okłamuje sam siebie. To tak jak koniobijca, który mówi, że "to ostatni raz, następy to już będzie z kobietą". A wiadomo, że następny raz, to znowu będzie klepnie niemca po hełmie.
 
Przekażcie tej zardzewiałej cip*e, bo ma mnie w ignorach, że wg Mnie nigdzie nie odejdzie, bo po pierwsze nie ma jaj żeby to zrobić, a po drugie nie ma gdzie iść. Wszystkie inne wymówki to po prostu okłamuje sam siebie. To tak jak koniobijca, który mówi, że "to ostatni raz, następy to już będzie z kobietą". A wiadomo, że następny raz, to znowu będzie klepnie niemca po hełmie.
Gdyby tylko kwejk.pl miał swoje forum to by tam zelaznypizdzielec rządził :beczka:
 
Przekażcie tej zardzewiałej cip*e, bo ma mnie w ignorach, że wg Mnie nigdzie nie odejdzie, bo po pierwsze nie ma jaj żeby to zrobić, a po drugie nie ma gdzie iść. Wszystkie inne wymówki to po prostu okłamuje sam siebie. To tak jak koniobijca, który mówi, że "to ostatni raz, następy to już będzie z kobietą". A wiadomo, że następny raz, to znowu będzie klepnie niemca po hełmie.
Nie bardzo ma mu kto przekazać....chyba tylko Ozdóbka i Jasiu Sram.Multikont nie licze :beczka:
 
Szalony reporter dziad jeden chwali się u Żurnalisty jak można brać pożyczki pod zastaw na czyiś koszt
Jpdl to już chyba z osób z kryzysem wieku średniego wolę Różala i jego wywiady z Jarem (typ też jest zajebisty jak jego wywiad z Bonusem. Gorzej to już tylko Pakol
 
Szalony reporter dziad jeden chwali się u Żurnalisty jak można brać pożyczki pod zastaw na czyiś koszt
Jpdl to już chyba z osób z kryzysem wieku średniego wolę Różala i jego wywiady z Jarem (typ też jest zajebisty jak jego wywiad z Bonusem. Gorzej to już tylko Pakol
Zacznijmy od tego, że sam żul na liścia jest oszustem finansowym z wyrokiem i z tego powodu ukrywa twarz. Raz posłuchałem jego wywiadu z kimś i czułem zażenowanie. Typ jest pomiędzy Pudelkiem, a gazetką szkolną w liceum.
 
Zacznijmy od tego, że sam żul na liścia jest oszustem finansowym z wyrokiem i z tego powodu ukrywa twarz. Raz posłuchałem jego wywiadu z kimś i czułem zażenowanie. Typ jest pomiędzy Pudelkiem, a gazetką szkolną w liceum.
idzie w komercje, ale niektóre wywiady ciekawie poprowadził np. z Mentzenem mimo, że nie jestem jego fanem.
BTW tak słyszałem o jego długach: ponad 100 tys. zł ma wisieć samej poczcie itp. i przyznał się do tego, chociaż zarzucali mu też wystawianie faktur na dziewczynę aby unikać płacenia długów.
Cóż: nie bez powodu wielu Polaków uważa, że kapitalizm to rządy niewidzialnej ręki rynku, tylko że to ręka złodzieja (oczywiście wiem, że "kapitalizm" pozwalający na oszukiwanie to parodia), a każdy kto ma więcej niż marnie to pewnie oszukiwał. Temat rzeka, że jak nie zapłacisz rat kredytu to mogą mieszkanie zabrać (też nie szybko) ale są też osoby nawet z milionowymi długami i jednocześnie mieszkający w willach i jeżdżacy mercedesami, bo technicznie wszystko na żone. A żony nie oszukają bo mają podpisane weksle in blanco, że o fikcyjnej pożyczce gotówki i zawsze datę można wpisać jak zacznie podskakiwać...

BTW taka ciekawostka: spróbujcie wpisać Gessler długi w google -taka skala. Czego ta pani uczy w swoich programach? :korwinlaugh:

W tym kraju jeśli ktoś się chwali bandyterką opartą na przemocy fizycznej, taką przeszłością to jest frajerem. Tak trzeba na tych prawilniaków mówić: frajerzy...
Nawet w latach 90 frajerzy gineli podkładając innym bomby (taki profesjonalizm), a tymczasem powstała spółka Art-B, tworzenie Austrady Wielkopolskiej....
 
Grzecznej do mojej postaci która stworzyła ten dział.

Tak odszedłem. Koniec z newsami. Stałem się szarym userem który będzie komentował ciekawe rundki. Miałem być tylko po Cichy vs Reporter, ale HL skumał że straszna bieda i zrobił fajne 3-osobowe rundki by ratować tą galę Po HL6 już odchodzę ostatecznie czy tego chcę czy nie bo przez 2 miechya może i cała gale nie będzie czym żyć bo taka giga bida w tym FM że jestem ciekaw czy oprócz Ferrari vs Kwiat oni są zrobić coś ciekawego na F18 z tej beznadziejnej kadry zamułów.
:najmancoty: Prawdziwy tworca dzialu FM jest tylko jeden....
Screenshot_20230304_011720.jpg
 
Pamiętacie tego malca co niektórzy w tym ja myśleli że to jakiś 6 latek co lata w internecie Hassa coś tam.

Tu jest cały dokument o jego chorobie.

 
Grzecznej do mojej postaci która stworzyła ten dział.

Tak odszedłem. Koniec z newsami. Stałem się szarym userem który będzie komentował ciekawe rundki. Miałem być tylko po Cichy vs Reporter, ale HL skumał że straszna bieda i zrobił fajne 3-osobowe rundki by ratować tą galę Po HL6 już odchodzę ostatecznie czy tego chcę czy nie bo przez 2 miechya może i cała gale nie będzie czym żyć bo taka giga bida w tym FM że jestem ciekaw czy oprócz Ferrari vs Kwiat oni są zrobić coś ciekawego na F18 z tej beznadziejnej kadry zamułów.
A ty jeszcze się c-word nie ogarnałeś że piszesz sam ze sobą pecie od bezdomnych? Idol po wyroku za znęcanie się nad bezdomnymi?
To dobrze! Teraz obcujesz z bandytami więc wiesz co to kryminał dziwko!
 
Back
Top