High League

Człowiek tak patrzy na te postacie jak Haribo i zadaje sobie pytanie po co , dlaczego, czy poza naszą planetą żyją jacyś kosmici itp.
 
Jedno muszę przyznać Najmanowi że walka Jóźwiak vs Boxdel to była porażka. Zgoda. Z resztą 90 procent F17 to była porażka.
 
Pod koniec za bardzo płakali o sportowe konfy. Panowie to jest FM. Jak ktoś ,,dorósł'' to dawac nowych zadymiarzy. Bez cackania.
 
Daro Lew


Jezus: prezes Jóźwiak, aż mi się go szkoda robi pomimo tego działania w Prime -nie wiem czy na siłę chce promować FEN (bo nie maja szans z KSW jeśli chodzi o ściąganie zawodników nawet z kilkoma walkami) czy sam odleciał z byciem freakiem...

Ale mimo wszystko chłop jest prezesem, nawet jeśliby byłby bankrutem to ma coś w CV, coś w życiu osiągnął a Najman, Szalony Reporter, Daro Lew?
Chłopy blisko 50 lat, niektórzy na stronie długi.info gdzie można kupić ich dług.
Tak jakby sława była narkotykiem, bo co o kasę walczą? Chłopy blisko 50 lat bez doświadczenia sportowego: mega szansa na mocniejszą kontuzję, wpierdol za 100 tys. zł? 200 tys. zł?
 
Zycie to jest nieprzewidywalne. Chłop koło 50 dostawał po ryju na galach u Mirasa za 500 zł, a teraz oglądają go setki tysięcy ludzi, jak robi z siebie idiotę w Internecie :pociesznymirek:
Ale tej sławy zabraknie i gość jeszcze walnie samobója. Ja tam jestem przeciwko wpuszczania do klatki osób chorych psychicznie/umysłowo takich jak Kaźmierczuk, Bonus itp. bo robi się im tym krzywdę.
 
Back
Top