High League

@Dawid _Ozdoba-Legenda
@Bolesław
@Janusz Sram

Dobra dzieki za te wszystkie rozmowy. Odezwę się jeszcze może po rundkach Cichego i HL6. To już definitywne odejście tym razem. Z reszta zobaczycie, ze tym razem już nigdy nie wrócę.

Dbajcie o ten dział, bo czasami będę tu zaglądał. Zegnajcie.

Dawid oddaje klucze. Stworzyliśmy cos wielkiego.




Odejście zdrętwiałejpały odc. 3572.
Wykurwiaj :kis:
 
Pizda nie skoczek z tej Żelaznej. On myśli że ktoś po nim będzie płakał, prosił żeby został, nie odchodził itp.

Przypomina taką cichodajkę, która dała Cyganowi, bo myślała że to Hiszpan. A jak ją rzucił, to ona do niego, że go kocha :jump:
 
Hałabała VS Kulfon, wasze typy? Kto robi lepsze dymy?

U57k9kuTURBXy8zMGQ3MGFjOS1iMzA5LTQ0NDEtYmIwNi1mZWNkODVhMjc1ZDYuanBlZ5KVAgDNASzCw5UCzQEsAMLDgQEC
kulfon.png
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda
@Bolesław
@Janusz Sram

Dobra dzieki za te wszystkie rozmowy. Odezwę się jeszcze może po rundkach Cichego i HL6. To już definitywne odejście tym razem. Z reszta zobaczycie, ze tym razem już nigdy nie wrócę.

Dbajcie o ten dział, bo czasami będę tu zaglądał. Zegnajcie.

Dawid oddaje klucze. Stworzyliśmy cos wielkiego.




@Dawid _Ozdoba-Legenda
@Bolesław
@Janusz Sram
typ od bezdomnych w jednym poście dam sobie przeczy. Podziwiam Was, że go tyle czasu tolerowaliście. Niestety, bekę będzie nam dostarczał jeszcze długo, bo on nigdzie się nie wybiera, bo nie ma gdzie iść i po co.
To stary, śliski grzyb, do tego niesłowny.

Pomijam jakieś jego ciągoty do nieuzasadnionej przemocy, tych zdjęć i filmów z dzieciakami, jaranie się bezdomnymi, bo na to nie mamy wpływu. Mamy tylko wpływ, czy takie kreatury będziemy tolerować nawet w tak frikowym miejscu jak tu.

Mam nadzieję, że choć na chwilę da nam wytchnienie od swoich wysrywów i będziemy mieli już niczym nie zakłóconą rozrywkę.
Pozdro Panowie :beer:
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda
@Bolesław
@Janusz Sram

Dobra dzieki za te wszystkie rozmowy. Odezwę się jeszcze może po rundkach Cichego i HL6. To już definitywne odejście tym razem. Z reszta zobaczycie, ze tym razem już nigdy nie wrócę.

Dbajcie o ten dział, bo czasami będę tu zaglądał. Zegnajcie.

Dawid oddaje klucze. Stworzyliśmy cos wielkiego.





@Dawid _Ozdoba-Legenda
@Bolesław
@Janusz Sram
typ od bezdomnych w jednym poście dam sobie przeczy. Podziwiam Was, że go tyle czasu tolerowaliście. Niestety, bekę będzie nam dostarczał jeszcze długo, bo on nigdzie się nie wybiera, bo nie ma gdzie iść i po co.
To stary, śliski grzyb, do tego niesłowny.

Pomijam jakieś jego ciągoty do nieuzasadnionej przemocy, tych zdjęć i filmów z dzieciakami, jaranie się bezdomnymi, bo na to nie mamy wpływu. Mamy tylko wpływ, czy takie kreatury będziemy tolerować nawet w tak frikowym miejscu jak tu.

Mam nadzieję, że choć na chwilę da nam wytchnienie od swoich wysrywów i będziemy mieli już niczym nie zakłóconą rozrywkę.
Pozdro Panowie :beer:
Bolesław to też jego konto, plus pewnie parę innych jeszcze, na spokój bym nie liczył :D
 
Lekcja jak zmieścić jak najwięcej informacji z miniaturce i nagłówku
1677586469128.png



@Dawid _Ozdoba-Legenda
@Bolesław
@Janusz Sram
typ od bezdomnych w jednym poście dam sobie przeczy. Podziwiam Was, że go tyle czasu tolerowaliście. Niestety, bekę będzie nam dostarczał jeszcze długo, bo on nigdzie się nie wybiera, bo nie ma gdzie iść i po co.
To stary, śliski grzyb, do tego niesłowny.

Pomijam jakieś jego ciągoty do nieuzasadnionej przemocy, tych zdjęć i filmów z dzieciakami, jaranie się bezdomnymi, bo na to nie mamy wpływu. Mamy tylko wpływ, czy takie kreatury będziemy tolerować nawet w tak frikowym miejscu jak tu.

Mam nadzieję, że choć na chwilę da nam wytchnienie od swoich wysrywów i będziemy mieli już niczym nie zakłóconą rozrywkę.
Pozdro Panowie :beer:
że wam się chce czytać posty żelaznego. Mam typa w ignorowanych już chyba z pół roku
 
Może zmienisz zdanie :lol:

Nie. Powrót nastąpi gdy będzie lepsza kadra FM. Szczerze przyznam że muszę zawijać wrotki, bo nie za bardzo grzeje mnie obecne uniwersum. Bez Muranów takie to jakieś bezpłciowe i nijakie. Nawet nie mam ochoty wpisywać hastagów co czyniłem kiedyś, a ja gdy coś zdecyduje to staram się tego przestrzegać. I żeby zaraz Vassago nie pisał koniec FMa czy że mi się znudziły to poprostu kadra jest słaba. Jak drużyny na 19 miejscu a nie na 1. Obecna kadra nie daje mi funu to takie KSW-Ufc nudne towarzystwo. Dlatego wychodzę z pociągu.

Wypisuje się już bo oprócz Cichy vs Reporter nic mnie nie grzeje debatowo więc nie mam po co tu siedzieć i co Wam wrzucać.


@Bolesław

Moje drugie ulubione uniwersum na yt obecnie jest 100 razy lepsze. FM stał się zbyt nudny niestety. Widzę to nawet gdy porównuje to z moim drugim ulubionym. Tam jest żywo, śmiesznie, ludzie rozgadani, dymy. A tu jakieś Hariby i mu podobni. Nie moja bajka.
 
Last edited:
Nie. Powrót nastąpi gdy będzie lepsza kadra FM. Szczerze przyznam że muszę zawijać wrotki, bo nie za bardzo grzeje mnie obecne uniwersum. Bez Muranów takie to jakieś bezpłciowe i nijakie. Nawet nie mam ochoty wpisywać hastagów co czyniłem kiedyś, a ja gdy coś zdecyduje to staram się tego przestrzegać. I żeby zaraz Vassago nie pisał koniec FMa czy że mi się znudziły to poprostu kadra jest słaba. Jak drużyny na 19 miejscu a nie na 1. Obecna kadra nie daje mi funu to takie KSW-Ufc nudne towarzystwo. Dlatego wychodzę z pociągu.

Wypisuje się już bo oprócz Cichy vs Reporter nic mnie nie grzeje debatowo więc nie mam po co tu siedzieć i co Wam wrzucać.


@Bolesław

Moje drugie ulubione uniwersum na yt obecnie jest 100 razy lepsze. FM stał się zbyt nudny niestety. Widzę to nawet gdy porównuje to z moim drugim ulubionym. Tam jest żywo, śmiesznie, ludzie rozgadani, dymy. A tu jakieś Hariby i mu podobni. Nie moja bajka.
Wróciłeś? :wow: :jjsmile:
 
I takie walki miały być owocem FMa. Niestety zrobiono z tego co zobiono.

Trzymaj się tam Dawid i sledz dalej ta Familiade. Ja niestety mowie stop.
27 lutego oficjalnie odszedłem ze strony MMarocks. Władze przekazałem moim następcom.
Spierdalaj już stary Najmana, od ciebie Marcin uczył się kończyć karierę?
 
Dział marketingu coś tam działa. Dziś o 20 00 Rundki Dubiel,Jóźwiak i Szalony Reporter.

Żelazna dostała wreszcie coś dla siebie. Jerry jerry jerry !!!!

:corn::corn::corn:
 
Back
Top