High League

A ten tutaj jeszcze wróży wieloletnią terapię Murańskim :D i ta matka i ojciec pierdolnięci do szpiku, równie dobrze za miesiąc Jaca może wyjść do walki z flagą Polski, na której będzie zdjęcie Mateusza i wujka Władka i będzie opowiadał, że tego by chciał Mateusz, więc jest.


Ty serio myślisz że Muran i żona wrócą. Kuzwa ja to jestem czasami ciekaw ile ty masz szkół skończony jeden z drugim by pisać takie mega bzdury


Freaki nie upadną w 2 dni chłopie , tu bardziej idzie teraz czy cenzura zadymiarzy zamknie ten biznes na amen, no chyba że Krypto jest tak silne że będzie rajcować się konfami Gimper vs Mandzio to przepraszam.

No i co panie czytający biznes, najmądrzejszy - freaki upadły, czy jeszcze padają?
Na deser świeży wywiad z Jackiem, który miał zniknąć z żoną na zawsze :D
Musisz się nauczyć czytać ten biznes, smyku.


SJ: Twoje plany zawodowe musiały się zmienić.

JM: Oczywiście, nie może być inaczej. Nie wystąpię w walce, która była zakontraktowana na 18 marca. Co będzie dalej, jeszcze nie wiem, mam głowę z zupełnie innym miejscu, ale powiem ci, że jestem pewien, że Mateusz chciałby, żebym pokazał się jeszcze klatce. Na zawsze #teammuranscy. Po prostu o tym wiem, bo mamy kontakt z Mateuszem…



No i co, synku? :corn:
 
No i co panie czytający biznes, najmądrzejszy - freaki upadły, czy jeszcze padają?
Na deser świeży wywiad z Jackiem, który miał zniknąć z żoną na zawsze :D
Musisz się nauczyć czytać ten biznes, smyku.


SJ: Twoje plany zawodowe musiały się zmienić.

JM: Oczywiście, nie może być inaczej. Nie wystąpię w walce, która była zakontraktowana na 18 marca. Co będzie dalej, jeszcze nie wiem, mam głowę z zupełnie innym miejscu, ale powiem ci, że jestem pewien, że Mateusz chciałby, żebym pokazał się jeszcze klatce. Na zawsze #teammuranscy. Po prostu o tym wiem, bo mamy kontakt z Mateuszem…


No i co, synku? :corn:
Pomyśl jakiego placka muszą znaleźć dla tego kaleki jacy, żeby dalej ciągnąć z niego sos.
Nadalby się taki jeden. @ZELAZNAREKA ten od bezdomnych.
 
kurna ale gala się szykuje szkoda tylko tego najmana z jacą ale po wywiadzie jaki dal muran to raczej da sie wywnioskowac ze bedzie ta walka tylko za jakis czas
 
:jarolaugh:


1677188091575.png
 
Na tej karcie oprócz Lexy vs Hornik nie ma kompletnie chudych żelków typu Mandzio vs Karolek jak na razie czyżby bossy HLa się budziły że te walki nikogo i pieniądze idą w błoto. Oby, trzymam kciuki aby to wreszcie ruszyło w tą stronę na stałe.

Tym bardziej że oprócz rywala Najmana i Lwa to może być już cała karta.
 
Dobra moje mocne typy

Cichy,Tyburski,Lexy,Gazda/jeśli to rywal Lwa/ Labryga

Ojciec vs Don Diego i Pasha vs Dubiel tu widzę największą zagadkę.
 
Myślicie, że Maja Staśko powinna zawalczyć z Karoliną Owczarz? Walka wieczoru na KSW chyba by była? Prawda @alww @jut @Siwy25_1
Moim marzeniem i tak jest Datsik vs frajeri czy tam ferrari z zasadami gromdy. Reszta to tylko otoczka przy tym :awesome: bylyby dymy a potem Datsik by wyrwal mu leb razem z kręgosłupem i mozna zamykac ten cyrk freakowy bo tego nic juz nie przebije
 
i co tam ciekawego stary Muran powiedział? Warto czytać ten wywiad na salon24?
Badboy`a które cytuje Gandhiego i namawia do ograniczania hejtu w sieci z uwagi na problemy ze zdrowiem to się nie spodziewałem w tym wątku.
ja obstawiam jakiś Ferariego albo tego fana solarium sprzedającego bajkę o tym, że spędzili parę miesięcy w Tybecie i w Indiach i teraz pokażą "tajemną moc siły psychiki" :korwinlaugh:





Moim marzeniem i tak jest Datsik vs frajeri czy tam ferrari z zasadami gromdy. Reszta to tylko otoczka przy tym :awesome: bylyby dymy a potem Datsik by wyrwal mu leb razem z kręgosłupem i mozna zamykac ten cyrk freakowy bo tego nic juz nie przebije
Te jego ostatnie walki: oj nie było kozaka w Fame aby na niego wyszedł, chociaż w porównaniu do jego początków to spokorniał, ale świr niezły: jeździc po burdelach i szukać kolorowych dziwek :brainoverload:
 
KREJZIIII ZAŁENCKIIIIIIIIIIIIIIIII

50 letni chłop napierdalający się na trybunach gdzie w środku było jakieś dziecko: syn musiał mieć obciążenie genetyczne :korwinlaugh:
Jak w ogóle ten Denis Załęcki stał się szybko sławny, bo mnie to ominęło -ta walka z tym Alanem go tak wybiła? Fatalne WOTORE gdzie dostał szybko manto, na Gromdzie też się jakoś mocno nie wyróżniał.

W ogóle ten stary Załęcki coś kręcił odnośnie umowy z High League na walkę: ten wywiad u Kaniowskiego. On tam mówił dogadane na gębę, zdarzało się występować bez umowy?
Czeczeni raczej by do tego nie dopuścili, już prędzej MMA VIP.

Też Gimber mówił, że Fame każe im podpisywać umowy, że jeśli zginą w walce to ich rodzinna nie będzie mogła procesować się z Fame -Boże :jarolaugh:

Jóźwiak musiał nieźle namieszać wyśmiewając wiele zapisów umów. Murańscy niby tacy wyśmiewani, ale swoimi kartami nieźle rozegrali: tyle straszenia procesami i powrócił do Fame, aby później występować na innych galach
 
Last edited:
50 letni chłop napierdalający się na trybunach gdzie w środku było jakieś dziecko: syn musiał mieć obciążenie genetyczne :korwinlaugh:
Jak w ogóle ten Denis Załęcki stał się szybko sławny, bo mnie to ominęło -ta walka z tym Alanem go tak wybiła? Fatalne WOTORE gdzie dostał szybko manto, na Gromdzie też się jakoś mocno nie wyróżniał.

W ogóle ten stary Załęcki coś kręcił odnośnie umowy z High League na walkę: ten wywiad u Kaniowskiego. On tam mówił dogadane na gębę, zdarzało się występować bez umowy?
Czeczeni raczej by do tego nie dopuścili, już prędzej MMA VIP.

Też Gimber mówił, że Fame każe im podpisywać umowy, że jeśli zginą w walce to ich rodzinna nie będzie mogła procesować się z Fame -Boże :jarolaugh:

Jóźwiak musiał nieźle namieszać wyśmiewając wiele zapisów umów. Murańscy niby tacy wyśmiewani, ale swoimi kartami nieźle rozegrali: tyle straszenia procesami i powrócił do Fame, aby później występować na innych galach
Denisek podobnie jak różal zaczął gadać jakieś gangsterskie rzeczy i tyle :fjedzia:
 
  • Like
Reactions: jut
Holly Molly. Swoją drogą nie wiedziałem że Wrestling już się leje na jakiś podwórkach przy barierkach.

I te małe dzieci przy barierkach gdy pęka szkło. Jasny aniele.

 
Back
Top