High League

Denis ma wiele twarzy


Medusa vs Pasha to miał być oryginał HL6, ale stypiarz się nie dogadał. I dobrze, bo on od razu by poszedł po nogi, że tego chłopa FM podpisuje to w szoku jestem.

 
Burneika na HL6. Lew chce go na następnej gali.

1677077064928.png
 
Czekam na Pashe, a Denis i jego boks to nirch sie koles wyleczy, bo znow mu pierdolnie noga i bedzie pierdolenie... no ale, hajs nie smierdzi
 
Myślałem, że Burneika, ale nie on, więc nie wiem

Szczerze też tu teraz mam problem.

Czyżby dało radę załatwić Fajdka, a może Żurom z Vipu. Szczerze kompletnie nie mam pojęcia kto to może być.

Mała zabawa ciekawe czy trafie- Żurom,Taxi Złotówa, Paweł Jóźwiak,Świerczewski, z szalonych typów Radek Majdan,Saleta.
 
Szczerze też tu teraz mam problem.

Czyżby dało radę załatwić Fajdka, a może Żurom z Vipu. Szczerze kompletnie nie mam pojęcia kto to może być.

Mała zabawa ciekawe czy trafie- Żurom,Taxi Złotówa, Paweł Jóźwiak,Świerczewski, z szalonych typów Radek Majdan,Saleta.
Sam jestem ciekaw kogo podpisali.
 
Byłoby zabawnie gdyby Najman w książce oskarżył Boxdela o obrabianie kogutów. Wtedy nawet w przypadku sprawy sądowej cywilnej jest takie coś jak tajemnica dziennikarska i by mógł powiedzieć, że info ze źródła, ale nie może wyjawić i sąd nie może nic zrobić, bo tajemnica dziennikarska to rzecz święta xD
 
Najman musiał dostać ciekawego rywala pod konferencje jak dalej ma mieć Main event, Borek już mówił że świerszczu odpada dzisiaj Najman sam wykluczał koksa ciekawe kto dla niego może faktycznie muran weźmie walkę a jak nie to hl powinno już dawno ogłosić że jaca nie wystąpi a tak to dalej promują nim gale wstawiając zdjęcia itp
 
Tylko kto dla niego wtedy boxdel odpada Burneika też na salete nie ma co liczyć bo to by potrwało 10 sekund no i też Przemek by się nie chciał błotem obrzucać a jednak ten Main event mu zostawili czyli musi być dobra walka albo zrobią inna walkę wieczoru, ale raczej by już to ogłosili
 
Back
Top