High League

Najman jest kumaty że nie ma żadnych szans, więc szybko mówi że nie da mu walki. :cool:

Tym bardziej Burneika jest realny bo Nej chce kogoś do wygrania.
 
Era zombie nawet za kierownicą. W cholerę przerażające.

Dlatego po 2 wojnie światowej. Komórka z dostępem do internetu to dla mnie najważniejsza data w historii od tamtej pory.


1676684087613.png
 
Last edited:
Era zombie nawet za kierownicą. W cholerę przerażające.

Dlatego po 2 wojnie światowej. Komórka z dostępem do internetu to dla mnie najważniejsza data w historii od tamtej pory.


View attachment 56939

Teraz jarasz się śmiercią psa???
Ty patologu jeden. Co ta twoja wrzutka ma do tematu?

@defthomas @Cloud @Dzihados @baju @JB_
Szanowna redakcjo. Wrzuca treści niezgodne z tematem. Teraz promuje jakąś laskę która psa przejechała. Jakikolwiek dramat jest umieszczany i bezsensu komentowany. Proszę dajcie mu choć czasowego bana, niech się ogarnie. Nie wstyd Wam, że na Waszym forum latają takie posty? Poprzednio wrzucał min. filmik jak biją jakąś nastolatkę, po którym dziewczynka popełniła samobójstwo.

Pzdr
Jut
 
Last edited:
Era zombie nawet za kierownicą. W cholerę przerażające.

Dlatego po 2 wojnie światowej. Komórka z dostępem do internetu to dla mnie najważniejsza data w historii od tamtej pory.


View attachment 56939


Kurwa.

Mam nadzieje że ktoś doniósł na tą popierdoloną pizdę, nie wiem kto to jest i zabiorą kretynce prawko.

A żelazny nadal promuje najgorsze zachowania a moderacja to toleruje.
 
jeśli osoba brudna powie, że warto się myć to kłamie czy mówi prawdę -ogólnie to całe środowisko siłowe traktuje delikatnie mówiąc pogardliwie i o ile zawodnicy MMA mnie śmieszą to kulturyści, strong mani mnie raczej irytują... Pamiętam swoje zdziwienie jak po paru wywiadach Kołeckiego: aż musiałem się upewniać czy dyscypliny sportu nie pomyliłem.

Skala buractwa Burneiki przekracza nawet Różala czy Magicala, a reakcja chyba Słodkiewicza ,,no Robert nie miał pewnie nic złego na myśli, pewnie się po prostu dwuznacznie wypowiedział, źle mógł być zrozumiały". JPDL chłopy kipiące testosteronem na kilometr a odwagi tyle co nic...
Jeszcze te teksty: Panie w USA...

Z całym szacunkiem, ale Barański to jest naprawdę nieciekawy typ, a przy tym najczęściej mitoman i kłamca. Rozumiem twój przekaz, ale znacznie lepiej opierać się na tym drugim materiale. Nie promujesz w ten sposób zdemoralizowanego wykolejeńca, a nadal dajesz dowód na nieciekawe, a wręcz gorszące i szkodliwe zagrywki Burneiki.
 
Z całym szacunkiem, ale Barański to jest naprawdę nieciekawy typ, a przy tym najczęściej mitoman i kłamca. Rozumiem twój przekaz, ale znacznie lepiej opierać się na tym drugim materiale. Nie promujesz w ten sposób zdemoralizowanego wykolejeńca, a nadal dajesz dowód na nieciekawe, a wręcz gorszące i szkodliwe zagrywki Burneiki.
w sumie racja, ale środowisko siołowe jest jakie jest i z tego środowiska cieżko o ciekawszą opinię: sam fakt, że konkurencja nie zmasakrowała Burneiki tylko kanał nie związany z tym...

Nawet teraz poszukałem tej dziwnych wypowiedzi już po sarniej aferze: medialne ataki, szukanie sensacji -czasami uważam, że polskim sportem zawodowym jest zamiatanie afer pod dywan
od 3


BTW nieśmiertelny odcinek z Burneiką :korwinlaugh:

Ten Abus też jest ma miliard w rozumie jak zaczął opowiadać te swoje historie z przeszłości...
 
Ferrari na insta pod walką Cichy vs Szalony.

,,2 osoby które nie zasługują na dawanie im walk i rozgłosu. Je...ć"


Ciekawe czy Cichy zadymi do Ferrari
 
Kubiszyn zastanawia się czy Denis Z wyleci z HL za ciemna przeszłość która ostatnio jest piętnowana na yt i w Fame.
 
Nawet aktor Buczkowski zabrał głos.

Przedwczesne odejście aktora i zawodnika freak-fightów poruszyła również Zbigniewa Buczkowskiego. Panowie spotkali się na planie serialu "Lombard. Życie pod zastaw". "Bardzo go lubiłem. Był bardzo sympatyczny i kulturalny. Niestety wybrał drogę walk MMA i może ten wysiłek i presja go zabiły? Tak sobie to tłumaczę. Takie plotki chodzą. To był młody człowiek, powinien jeszcze długo żyć. Ogromna tragedia, składam rodzinie kondolencje" - opowiadał 71-latek w "Fakcie"
 
Denis jak przegra to oprócz walki z Kwiatem, tak naprawdę będzie miał same porażki.

Będzie trzeba sobie powoli zadawać pytanie czy on się nadaje na FM. Z chęcią zobaczyłbym starcie Denis vs Soroko.

Trzeba pamiętać że Lupa na Prime podłączył Tyburkiego, więc Denis ma jakieś szanse.

Nie ma co narzekać na te starcie, bo kadrowo FM to ostra mizeria, więc czekam.


Pewnie Labryga niedługo spotka się z Tyburskim. Czekam na tą walkę.
 
Last edited:
Szalony tu dobrze mówi, że musiał być Denis bo kto dla niego jak tu nie ma ludzi. Dlatego róbcie dalej z tego biznesu 99 procent chudego YouTube.

 
Back
Top