High League

Książki nie kupię, ale w sumie to on to zaczął w tym kraju, zarabianie na walkach bez względu na ich wynik :D I to jest swego rodzaju fenomen ile pieniędzy przeszło przez jego ręce za te występy cyrkowe i jaką oglądalność do dziś generują jego walki.
 
Ale to krypto ich mają za idoli nie ja :cool:


@Vassago

Dlatego tęsknię za czasami gdy FM to było małe zjawisko. Teraz krypto robi magisterki o chłopach którzy mają tylko zadymic na konfach.

Wrzucajac w to świat,społeczeństwa,ekonomię.

Kiedyś to była 1 dodać 1 =2


Teraz analizy Denisa czy Ferrari na 26 stron a tu chodzi tylko zwykłe dymy. Hahahaha

Za duży fanatyzm zjadł te zjawisko. Szkoda
Kiedyś to z Dawidem i innymi jak pisaliśmy bez tego boomu to tylko kto zrobi dym i da fajną walkę. Teraz to jak wbijasz w ten wątek to wpisy na poziomie Rosja vs Ukraina i w każdym temacie 500 stron. Kiedyś to było....
Krypto to ty jesteś. Krypto paziem. Jak Fame Mma weszło to mówili o tym wszyscy: zawodnicy, trenerzy, włodarze. Nawet kumple w pracy który traktują mma jak Zwykłą rozrywkę ( np. "Ogladamy coś przy wódeczce w domu, czy jedziemy na balety" wiedzieli że coś takiego jest. Ci co Mają dzieciaki w wieku wczesno młodzieżowym pierwszy raz oglądali coś w PPV.

Wiec nie pierdol że to coś to było niszowe i sukces odniósł dzięki tobie.

Kto robi magisterki? Chyba na tych socjologiach czy politologiach, gdzie produkują podobnych tobie nierobów. Ale powiedziałeś coś, teraz udowodnij. Podaj 10 magisterek.
1+1 to ciągle 2. Ty uważasz że kiedyś było inaczej czy teraz jest inaczej. To bzdura z którą nie ma jak polemizować.

fanatykiem ty jesteś. Spamujesz nawet ten dział. Nawet w wątkach o firkach poerdolisz kocopołyv niezwiązane firkamim. Np. cytowane przeze mnie wypowiedzi, co one wnoszą do dyskusji? Czy przedstawiają jakieś newsy dotyczące działu? Od dziś będziemy raportować wszystko co bedziesz wrzucał a nie wnosi nic do tematu. Z reszty forum już jesteś wywalony, z tego też wylecisz.
Nikt Twoich wspomnień czy przemyśleń nie czyta. Nie podoba ci się forum i użytkownicy, nie ma problemu. Przestań się udzielać.
Jedyne z czym cię wszyscy kojarzą, to tym, że jesteś tym od bezdomnych.
 
Raczej świat według Marcinka. Nic nowego, co było w wywiadach już tam raczej nie będzie.
Też tak uważam, jest najlepszy, on to wszystko wymyślił, przegrał ale wygrał, był mistrzem świata, tu go oszukali, tam sędzia źle zrobił, Stanowski hipokryta...
I dlatego - wszystkie odpływy Marcinka zebrane w jedno. Jak będę miał zły humor otworzę na losowej stronie i mam się z czego pośmiać
 
Krypto to ty jesteś. Krypto paziem. Jak Fame Mma weszło to mówili o tym wszyscy: zawodnicy, trenerzy, włodarze. Nawet kumple w pracy który traktują mma jak Zwykłą rozrywkę ( np. "Ogladamy coś przy wódeczce w domu, czy jedziemy na balety" wiedzieli że coś takiego jest. Ci co Mają dzieciaki w wieku wczesno młodzieżowym pierwszy raz oglądali coś w PPV.

Wiec nie pierdol że to coś to było niszowe i sukces odniósł dzięki tobie.

Kto robi magisterki? Chyba na tych socjologiach czy politologiach, gdzie produkują podobnych tobie nierobów. Ale powiedziałeś coś, teraz udowodnij. Podaj 10 magisterek.
1+1 to ciągle 2. Ty uważasz że kiedyś było inaczej czy teraz jest inaczej. To bzdura z którą nie ma jak polemizować.

fanatykiem ty jesteś. Spamujesz nawet ten dział. Nawet w wątkach o firkach poerdolisz kocopołyv niezwiązane firkamim. Np. cytowane przeze mnie wypowiedzi, co one wnoszą do dyskusji? Czy przedstawiają jakieś newsy dotyczące działu? Od dziś będziemy raportować wszystko co bedziesz wrzucał a nie wnosi nic do tematu. Z reszty forum już jesteś wywalony, z tego też wylecisz.
Nikt Twoich wspomnień czy przemyśleń nie czyta. Nie podoba ci się forum i użytkownicy, nie ma problemu. Przestań się udzielać.
Jedyne z czym cię wszyscy kojarzą, to tym, że jesteś tym od bezdomnych.
1676634801694.png
 
Mam nadzieje, że tego litewskiego szkodnika nie będzie na HL.
Co za burak, powinien siedzieć za to co zrobił...
Jeszcze biedny koksik obrażony na to, że go wyrzucili z Kanału Sportowego i usunęli wszystkie filmiki z nim: humorki się zaczynają od sterydów...

Chociaż Borek też dojebał z tym tekstem o testosteronie cytując Chyckiego, mimo że Chycki mówił, że to bzdura...

Akurat podawanie jako przykładu Barańskiego jest strzałem w kolano bo to zwykły patus. Ten debil od lat oszukuje, że jest naturalnym kulturystą, do gościa który chciał się z nim bić wykrzykiwał, że jego pies ruchał mu matkę, potrafił stalkować losowych ludzi na Facebooku bo ubzdurał sobie, że mają coś wspólnego z jego "hejtełami" akurat ta kreatura to ktoś kto mógłby być idolem ZELAZNEJPAŁY.
 
No Muranów i Bomby będzie brakować.

Strasznie mega,mega,mega,mega brakować.

Ogólnie bez nich to taki pusty ten FM dla mnie trochę.
Serio dziwna dla mnie ta polska polityka Freak fightu w Polsce, przecież to powinno mieć tyle charyzmatycznych postaci że głowa mała a my czekamy na panel Cichego jako największe dymy.

No kuźwa ludzie.
 
Last edited:
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Ciekawe czy starcia Dubiel,Lexy,Cichy,Najman nabiją razem 3 minuty. Mam wątpliwości.

Czekam bardziej na jakieś starcia sportowe.

Galowo to szczerze niezbyt mnie rusza cokolwiek, lekka ciekawośc może Cichy vs Szalony.
 
Akurat podawanie jako przykładu Barańskiego jest strzałem w kolano bo to zwykły patus. Ten debil od lat oszukuje, że jest naturalnym kulturystą, do gościa który chciał się z nim bić wykrzykiwał, że jego pies ruchał mu matkę, potrafił stalkować losowych ludzi na Facebooku bo ubzdurał sobie, że mają coś wspólnego z jego "hejtełami" akurat ta kreatura to ktoś kto mógłby być idolem ZELAZNEJPAŁY.

jeśli osoba brudna powie, że warto się myć to kłamie czy mówi prawdę -ogólnie to całe środowisko siłowe traktuje delikatnie mówiąc pogardliwie i o ile zawodnicy MMA mnie śmieszą to kulturyści, strong mani mnie raczej irytują... Pamiętam swoje zdziwienie jak po paru wywiadach Kołeckiego: aż musiałem się upewniać czy dyscypliny sportu nie pomyliłem.

Skala buractwa Burneiki przekracza nawet Różala czy Magicala, a reakcja chyba Słodkiewicza ,,no Robert nie miał pewnie nic złego na myśli, pewnie się po prostu dwuznacznie wypowiedział, źle mógł być zrozumiały". JPDL chłopy kipiące testosteronem na kilometr a odwagi tyle co nic...
Jeszcze te teksty: Panie w USA...
 
Back
Top