High League

henna czy gehenna?
kojarzysz co to za czcionka?
nino.jpg
 
Tak filozoficzne czasami się zastanawiam czy Youtuber dziś nie jest gorszy od Sebixa. Przykład u góry. Fanbase u nich też jest sto razy gorszy.

Trochę to taka ironia.

I tak oto narodziła się walka zadymiarz vs fanbase youtuberków na konfach FMa.

Ofiary?- Murany i Laluna.


Jakby Laluna zrobiła tą loterie to jestem pewny że Yt by wybuchł na 75 części
 
Last edited:
Tak filozoficzne czasami się zastanawiam czy Youtuber dziś nie jest gorszy od Sebixa. Przykład u góry. Fanbase u nich też jest sto razy gorszy.

Trochę to taka ironia.

I tak oto narodziła się walka zadymiarz vs fanbase youtuberków na konfach FMa.
Już Ci napisałem. Gościu od bezdomnych nie hejtuj Uniwersum Frików. Nie jesteś contentem.
 
Wielki Wardęga pewnie coś w stylu ,,Laluna ale na Boga, poważnie chcesz w to angażować 13 letnie dzieci?!!!"


Czytam jak książkę. Już dawno odkryłem tą mafię YouTube.
 
W latach 80 to, co najwyżej, twój najstarszy brat został spuszczony w kiblu na szarej srajtaśmie, na którą spuścił się twój stary po obejrzeniu VHS z owłosionymi Niemkami... może to był @Remzo :zakręcony:
Mógł być. Jako asystent miał 20-40lat. Średnio im ponad 30 wychodzi, czyli teraz jest jakoś tak przed 70tką.
Co potwierdza, że to stary piernik.
czyli ten od bezdomnych :juanlaugh:
 
Mógł być. Jako asystent miał 20-40lat. Średnio im ponad 30 wychodzi, czyli teraz jest jakoś tak przed 70tką.
Co potwierdza, że to stary piernik.
czyli ten od bezdomnych :juanlaugh:
To ten co kiedyś go wrzucali taki stary dziad? Ktoś wrzucał tu na yt jego filmiki. I to by się zgadzało bo tamten też mial fetysz z bezdomnymi. Ktos da rade znależć tego żelaznegobezdomnego na yt?
 
Mógł być. Jako asystent miał 20-40lat. Średnio im ponad 30 wychodzi, czyli teraz jest jakoś tak przed 70tką.
Co potwierdza, że to stary piernik.
czyli ten od bezdomnych :juanlaugh:
Mordo, to jest ta cała Żelaznaszpara:

Dawniej znany jako "patrykziomekk" na IG, ale teraz się tego wstydzi i nie przyznaje do tego. :sad:

View attachment 56478

wali w chuja, że jest starym dziadem a to zwykły smarkacz co marszczy freda oglądając na youtubie filmiki o bezdomnych.
 
Najman stoczyłem 11 walk w MMA, wiec znam te środowisko. 90 procent to walki 20 sekundowe ale kto by się tym przejmował. :jjsmile:
 
@Boleslaw

Szczerze? Wprowadził bym obowiązkowe badania psychiczne dla ludzi oglądających fizycznie konfy Freak MMA po śmierci Murana.

Ci co za bardzo się wczuwają zakaz wejścia.
 
Back
Top