High League

Ale nie była dzięki tobie. Jak tam się dostałeś, to co później zrobiłeś że swoją karierą? Twoi koledzy z tamtych lat odnieśli jakieś sukcesy Ty byłeś jakimś przydupasem trenera, pewnie po znajomości się dostałeś. Twój wujek był dyrektorem w kopalni albo na kolei z nadania PZPRu. I jak ten system runął to dla takich jak ty, ciepłe posadki się skończyły. Na wolnym rynku nikt cię nie chciał, prawdziwych kolegów nie miałeś, inteligencją nie grzeszyłeś więc staczałeś się z dziesięciolecia na dziesięciolecie i wylądowałeś na stare lata sam, opuszczony, schorowany i jedyną Twoją rozrywką są mecze i komputer.
Jesteś smutny, ale nie żal mi ciebie. Na to co masz całe życie pracowałeś. Rozruszam jednak te działy. Stary dziadyga nie jest tu potrzebny.
Gościu ja w latach 80 nie żyłem to pisz do ZELAZNEJREKI, a nie mnie
 
Wielka szkoda, że wydarzyła się tragedia jaką jest śmierć młodego Murana i zadymiarz Bomba poszedł siedzieć
Mlody muran odszedł przed żelków co chcieli dymów ja ekranie, bo w prawdziwym życiu boją się po 20 do sklepu wyjść i nie mieli okazji, między innymi stąd ta fascynacja bezdomnymi u nastolatków.
 
Nikogo nie wyzywalem, to nie ja narzucałem presje na biednego chlopaka tylko tacy jak wy.

Niestety ale fani wymagali od niego widocznie za duzo, mogliscie sie opanowac z tymi dymami.


Wątpię by fani dymów pisali do Murana w DMach ,,ty więcej dymu"

Ale Julki od youtuberów już ,,Muran ty k..o" Jest możliwe. Gdzie nawet po jego śmierci Juleczki na tt latają ze zwrotami Jacek to k..a.
 
Wątpię by fani dymów pisali do Murana w DMach ,,ty więcej dymu"

Ale Julki od youtuberów już ,,Muran ty k..o" Jest możliwe. Gdzie nawet po jego śmierci Juleczki na tt latają ze zwrotami Jacek to k..a.
Nie wiem czy pisali, wiem ze zawsze liczyli na dymy. Gosc sie nie odnajdywal w tym ale musial to robic ku uciesze gawiedzi jak wy. Do tego stopnia czul presje ze pewnie musial sie wspomagac narko by to udzwignac no i stało sie.
 
Moja teoria jest tym mocniejsza, że o dziwo Gwiazdy The War i Gromdy nie mają kompletnie takiego hejtu jaki choćby Murany.

To fanbase żelków z YouTube spowodował ten hejt , ale co się dziwić że Murany były tak krytykowane gdy mega spokojny Jóźwiak na F2F dostał okrzyk ,,Jóźwiak do piachu"
 
Nie wiem czy pisali, wiem ze zawsze liczyli na dymy. Gosc sie nie odnajdywal w tym ale musial to robic ku uciesze gawiedzi jak wy. Do tego stopnia czul presje ze pewnie musial sie wspomagac narko by to udzwignac no i stało sie.

To bardzo zła i bzdurna teoria.


On przez nas był kochany.
 
Moja teoria jest tym mocniejsza, że o dziwo Gwiazdy The War i Gromdy nie mają kompletnie takiego hejtu jaki choćby Murany.

To fanbase żelków z YouTube spowodował ten hejt , ale co się dziwić że Murany były tak krytykowane gdy mega spokojny Jóźwiak na F2F dostał okrzyk ,,Jóźwiak do piachu"
Dobra, dobra, masz oxy na rękach i Murana na sumieniu pało
 
@alww


Pomieszanie świata dymu i żelków spowodowało bardzo złe skutki. Od dawna pisałem by odpuścić uniwersum YT i żyć tylko z dobrych, fajnych sebixów.
 
Josef Bratan

Miałem mieć osiemnastego marca walkę, ale mój rywal się ku*** nie wiem wystraszył się, nawet na pewno, bo mnie słuchy dochodziły. Chociaż spotkałem go na KSW jak się bił Pudzianowski z Mamedem i stał tam z chłopakami i mówił ”że walczymy, walczymy”. Ja to wiedziałem, że walczę. Ja już sobie gablotkę zamówiłem na pas, bo to miała być walka o pas, ale tu się wykruszył. Chyba zdał sobie sprawę, że nie jest jeszcze gotowy – pomimo tego, że tak naprawdę ja w c*** walę, że trenuje. Ja w ogóle nie ćwiczę, jestem prawdziwym freakiem.
 
patologia.jpg
 
@Janusz Sram

Najlepsze jest to że Lex Luthor mówił że nie zawalczy ze Stasiem, bo ogląda ją dużo dzieci, ale czemu nie pozwolić by 12 letnia Julka zmarnowała 4 dychy na loterie :lol:
 
Back
Top