High League

Gdyby Kubiszyn jeszcze rzetelnie trenował zapasy i bjj. Przed walką z Denisem, to wspominał, że tylko 2 tyg w Ankosie przerobił u trenera Andrzeja
Nic mu to nie da. Kolano, brazil kick albo obrotówka na schaby sa jego jedynymi szansami. Nawet jak kangur po 2,5 rundach robienia suplesow się zasapie, to nie sadze zeby Diego mial benzyne na koncówke i atak.
 
Nic mu to nie da. Kolano, brazil kick albo obrotówka na schaby sa jego jedynymi szansami. Nawet jak kangur po 2,5 rundach robienia suplesow się zasapie, to nie sadze zeby Diego mial benzyne na koncówke i atak.
Chyba walczą na zasadach frikowych, bo jest dystans 3x3. Jeśli tak utrzymają, to może i nawet przerwy będą 1,5 min, jak w każdej walce.
 
Dla mnie faworytem Kubiszyn. Porozbija w stójce. Damiano to jeden z nnajwiększych tępaków w KSW
 
Marcinek ma nadzieję, że Jacy nic się stanie w najbliższej walce, bo ma nadzieję go wykopać z internetu w grudniu. HL znów będzie miało lepszą kartę niz FAME i PRIME.
 
Marcinek ma nadzieję, że Jacy nic się stanie w najbliższej walce, bo ma nadzieję go wykopać z internetu w grudniu. HL znów będzie miało lepszą kartę niz FAME i PRIME.



Ostatnio HL ma najlepsze karty, bo uciekają od tego g..a z YT, choć nadal uważam że jak na Fejm to ta karta F16 nie jest taka tragiczna. I wreszcie obejrzę ja z przyjemnością a nie z przymusu.

Czekam na walkę Rudego,Lwa ,Murana czy Alana, a reszta też nie wieje tragedią.

Gdyby nie Murany to może do tej pory nie ruszylbym F15, która była istną tragedią.
 
Ten facet stał się odklejeńcem. Boje się takich ludzi.

Poprawiam
*Były dziennikarz mmanews

 
Last edited:
Miała być taka walka, ale jeszcze ktoś inny będzie rywalem seklento, jakiś debiutant.

Ehh mogli dać Glebę z Kubiszynem, to by było ciekawiej na konfie i walka by była równiejsza na papierze.

Grabowski raczej by nie pozwolił, aby dwóch jego zawodników walczyło nie u niego na gali. Wiadomo, że inna formuła ale mimo wszystko sam potencjał medialny takiego starcia zabrało by HL.

Ja bym zobaczył 3 vs 3. Don Diego/Balboa/Szeliga vs Denis/Gleba/Remi
 
Panie Szumowski cytując Tyburskiego ,,ROBIMY TO?!"

1667825714150.png
 
Back
Top