High League

Myślałem że redaktor legendarnego boxingnews.pl kiedy jeszcze MMA było w pieluchach podchodzi do FM na luzie, ale widzę że się odkrył


PS- co on tam pisze, że w SW była afera za wyzywanie się, przecież kiedyś to był chleb powszedni twardych lat 80-90. Nie tych żelkowych obecnych czasów.




Wg blondyna Fagata vs Masza na HL5. Jeśli to prawda to pierwszy raz posłucham tej Fagatki, bo podobno tam jest ostry dym między nimi :cool:





HL jeszcze raz oficjalnie potwierdza starcie Tyburski vs Alberto od kiedy weszli prowizorycznie do klatki.

Właśnie takie walki w FM mnie jarają na poziomie 10 na 10, choć nie zaskoczy mnie jak Tybur to szybko skończy.

 
Last edited:
KURCZĘ PAPITO MIAŁ WYJASNIĆ OGRA MEDUSKEEE

PAPITO.jpg
 
O Jezusie jeden z największych stypiarzy znów na fali, a już myślałem że z hukiem wyleci Z FM :sad: Gościu boi się dostać choćby jednego ciosu na twarz. Ten koleś chyba nie jest tego świadom, o headshotah, może tylko pomarzyć.



No i zajebiście

 
Last edited:
O Jezusie jeden z największych stypiarzy znów na fali, a już myślałem że z hukiem wyleci Z FM :sad: Gościu boi się dostać choćby jednego ciosu na twarz. Ten koleś chyba nie jest tego świadom, o headshotah, może tylko pomarzyć.



No i zajebiście


No i gitara. Dać młodemu Tarzana, a Marcinkowi Jacę.
 
No i gitara. Dać młodemu Tarzana, a Marcinkowi Jacę.

Jaca powiedział że nie wejdzie do klatki z Najmanem gdy sędzia będzie w klatce. Moim zdaniem występem na Wotore MN zamknął sobie drogę do FMa.
I już każdy ma go w 4 literach.

Daro Lew czeka na Jace. Po pokonaniu 5 listopada Frajerka z chęcią zobaczyłbym ich batalię.
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Czyli Jaru jest kryptokiem. :beczka::fjedzia:


Ostatnią walkę jaką komentuje to chodzi o tą blondynek vs ten co miał śmieszne loczki w ME Fejmu. Czyli skubaniec wszystko ma obcykane co do jednego, bo nawet wie że Blondynek był mega kiepski w tej walce i jest poziomem na VIP MMA.


Ta historia zawsze się tak kończy :cool:
Jakby drążyć temat dalej to skąd Jaru zna poziom sportowy gal VIP MMA? Hehe.


 
Last edited:
Szczerze myślałem że Jaru będzie tym który serio będzie trzymał się twardo, ale jednak FM łamie każdego, bez litości. :cool:

Juras i Jaru złamani, więc w mainstreamie który walczył z FM już ciężko szukać mocniejszych nazwisk. Ciekawe jaka prawda jest z Wasylem :lol:
 
Muran, Ojciec Denisa, Tybori vs Alberto,Kubiszyn.Bardzo dobra karta się szykuje. Im mniej tego chudego g...a z YT tym lepiej.:cool:
 
Czy oni naprawdę chcą go dać Kubiszynowi?
Pojawiły się plotki, że niby Kubiszyn vs Janikowski. Nie bardzo chce to wierzyć, ale Damian zapowiada, że niedługo ogłoszenie jego walki jeszcze w tym roku. A ostatnio w wywiadzie u Tomka na fightsport skarżył się na KSW, że dostaje tylko 2 rocznie.
 
Pojawiły się plotki, że niby Kubiszyn vs Janikowski. Nie bardzo chce to wierzyć, ale Damian zapowiada, że niedługo ogłoszenie jego walki jeszcze w tym roku. A ostatnio w wywiadzie u Tomka na fightsport skarżył się na KSW, że dostaje tylko 2 rocznie.
W k1 Janikowski bez szans, a w mma zerowe szanse Kubiszyn, więc nie wydaje mi się
 
Idąc tym tokiem to w takim razie kogo ogłosili w podobnym terminie co Diego?
Jeśli zawodnik jest ogłoszony solo to znaczy, że jeszcze jego rywal nie został ogłoszony. Gdyby Załęcki był rywalem Kubiszyna to ogłosili by odrazu plakat z ich zestawieniem, a nie samego Załęckiego.
 
Jeśli zawodnik jest ogłoszony solo to znaczy, że jeszcze jego rywal nie został ogłoszony. Gdyby Załęcki był rywalem Kubiszyna to ogłosili by odrazu plakat z ich zestawieniem, a nie samego Załęckiego.
Logiczne, tylko czy tak robią w tej organizacji?
 
Stary Załęcki ważył 92kg z Alanem
Hassan x razy powtórzył na konfie Fame że powinien bić się w piórkowej więc nie sądzę by teraz nagle wziął walkę z dużo większym rywalem
 
Stary Załęcki ważył 92kg z Alanem
Hassan x razy powtórzył na konfie Fame że powinien bić się w piórkowej więc nie sądzę by teraz nagle wziął walkę z dużo większym rywalem
Przecież to było dawno temu. Zobacz jak Hassan teraz wygląda. Jest dużo większy. Chociaż to są plotki, więc nie wykluczam, że to będzie ktoś inny.
 
Back
Top