High League

Denis mocne statementy u Boxdela , że miałby szanse w stójce z każdym nawet Jankiem czy Danielem ale mała klatka i piąstkówki. Trzeba przyznać, że pomimo porażki z Don Diego czy Arturem to co mówi jakąś logikę ma.
Jaką logikę? :waldeklaugh:
Mała klatka i piąstkówki? Zaraz będzie, że budka telefoniczna i same owijki.
Gościu jest oderwany od rzeczywistości albo po prostu ma jakiś stopień upośledzenia umysłowego. Przecież on pierdolił, że miałby szanse z Nganou. Gdyby nie było zasad i sędziego, czyli zasady Denisa to stawiam, że murzyn byłby wstanie go zabić w 15 sekund samymi pięściami.
 
Panie Szumowski. Proszę o te starcie skoro już macie tą Maszę w stajni.


Czas podymić.

1665590966350.png
 
Denis odpowiada na słowa Daniela.

Tego gościa nie da się już słuchać i oglądać .. wszędzie prujdupy,ekonfidenci,konfitury,60tki i chuj wie co jeszcze. Jedyny prawilny na tym rynku Penis Załecki. A kwity jak błaga prokuraturę o zwolnienie napisały się same ... Kurwa, strugać takiego bohatera i brak kogokolwiek kto by go wyjaśnił....
 
Denis ostro jedzie Omiele. Ciekawe jakby się te spotkanie pod WCA skończyło.

Szkoda że Denis kategorycznie odmawia walki ale cóż zrobić.


Tak już pobocznie widać że Denis to dziś ciekawa postać konfowo. Liczę na kogoś ciekawego na kolejnym HL dla niego.

To jest taki pierwszy urwisek w FM, co lata na ustawki po lasach itp. Z chęcią zobaczyłbym jeszcze tak z 5-6 kolejnych kolegów na konfach od niego.

Ja właśnie takie ,,Denisy" najbardziej chciałem w FM.

Soroko niby profil podobny ale zaczął za bardzo przymilać się do kamer i grać nice guya.
 
Last edited:
Denis ostro jedzie Omiele. Ciekawe jakby się te spotkanie pod WCA skończyło.

Szkoda że Denis kategorycznie odmawia walki ale cóż zrobić.


Tak już pobocznie widać że Denis to dziś ciekawa postać konfowo. Liczę na kogoś ciekawego na kolejnym HL dla niego.

To jest taki pierwszy urwisek w FM, co lata na ustawki po lasach itp. Z chęcią zobaczyłbym jeszcze tak z 5-6 kolejnych kolegów na konfach od niego.

Ja właśnie takie ,,Denisy" najbardziej chciałem w FM.

Soroko niby profil podobny ale zaczął za bardzo przymilać się do kamer i grać nice guya.
Czeczeni mu zapłacą, to zawalczy i z Danielem.
 
Denis odpowiada na słowa Daniela.

Oglądałem ten wywiad z Omielanczukiem i tam mówił, ze ciekawe czy ma jaja żeby Zalecki sam do niego przyjechał czy przyjedzie z kolegami. A ten zjeb gada, ze Daniel tymi słowami się na niego rozjebal. Typ żyje w swoim własnym świecie. On by ze wszystkimi wygrał, już ich miał na widelcu ale zawsze coś. Wszyscy się chcą wybić na nim tylko zapomniał jak sam nagrywał filmiki na Kwiecinskiego, ze pluł na niego gdzieś w klubie, ze z chęcią by z nim zawalczyl. I sam się tak wybil, od tego sie zaczęło. A teraz zgrywa Pana i władcę
 
Oglądałem ten wywiad z Omielanczukiem i tam mówił, ze ciekawe czy ma jaja żeby Zalecki sam do niego przyjechał czy przyjedzie z kolegami. A ten zjeb gada, ze Daniel tymi słowami się na niego rozjebal. Typ żyje w swoim własnym świecie. On by ze wszystkimi wygrał, już ich miał na widelcu ale zawsze coś. Wszyscy się chcą wybić na nim tylko zapomniał jak sam nagrywał filmiki na Kwiecinskiego, ze pluł na niego gdzieś w klubie, ze z chęcią by z nim zawalczyl. I sam się tak wybil, od tego sie zaczęło. A teraz zgrywa Pana i władcę
No to sa takie teksty zeby gimbusy pokroju zelaznejpizdy miały sie do czego brandzlowac.
Omielanczuk sie chce wybic na nim :juanlaugh:
Chlop walczyl po swiecie w ufc i potrzebuje się na zaleckim wybijac :juanlaugh:
 
Denis nie bardzo rozumie, że Akop jest z Universum Daniela i mozliwe ze jak przyjedzie do WCA to Akop bedzie pierwszym co sie postawi. Tak to widze oczami wyobrazni Denis wchodzi na kiwce i zamiast dzien dobry przepraszam gdzie jest Pan Omielanczuk to jakos arogancko zagada recepcjonistke na to Akop wyskoczy z szatni w rashguardzie MonsterBalla i zacznie sie walka Akop trafi tak jak marzyl w trailerze o Koilecki prawym crossem i potem w parterze dopnie amerikane. Cale WCA bedzie bilo brawo a trenerzy bjj mianujago na niebieski pas z 2 belka.
 
Marcin Najman jako biedy idiota któremu zdarzy się powiedzieć coś sensownego: "Kadyrow to zbrodniarz, Czeczeni którzy walczą na Ukrainie to nie ludzie"
Czekam na fikołki jakby go ktoś spytał w wywiadzie czy Kadyrow dalej zły jak bierze kasę od jego kumpli?
Prawda @Bezimienny
Osoba A zna osobę B, która zna osobę C, ale osoba C nie musi znać osoby A -wystarczająco dużo aby ABW patrzyło takim ludziom na ręce, za mało na proces...
Ale oczywiście uważam, że fakt, że Czeczeni zamknęli się na temat Kadyrowa i albo go krytykują może świadczyć o tym, że może ABW zrobiło jakiś deal...

I co: walczy ostatecznie ten Jóźwiak z Najmanem czy nie?
 
Jaką logikę? :waldeklaugh:
Mała klatka i piąstkówki? Zaraz będzie, że budka telefoniczna i same owijki.
Gościu jest oderwany od rzeczywistości albo po prostu ma jakiś stopień upośledzenia umysłowego. Przecież on pierdolił, że miałby szanse z Nganou. Gdyby nie było zasad i sędziego, czyli zasady Denisa to stawiam, że murzyn byłby wstanie go zabić w 15 sekund samymi pięściami.
Po co się rozpisujesz, wystarczy to obejrzeć


Na pewno gdybym miał ułożyć ranking TOP3 najbardziej szkodliwych zawodników MMA to Zalecki rywalizowałby o pierwsze miejsce z Różalem. Boże ten kult kiboli: Kraków pokazał, że wśród kiboli rządzi zasada ,,kto ostatni się rozjebie ten frajer" i prokuratorzy ich po prostu uwielbiają :waldeklaugh:

Zaorać to środowisko: Policja powinna im spuszczać wpierdole za każdą sytuację jak na gali High League, aż w końcu schowają się w lesie...

EDIT: Chociaż skoro nawet promotor skazany za porwanie człowieka potrafi mówić publicznie o honorze i przestrzeganiu prawa to już nic mnie nie zdziwi...
 
Po co się rozpisujesz, wystarczy to obejrzeć


Na pewno gdybym miał ułożyć ranking TOP3 najbardziej szkodliwych zawodników MMA to Zalecki rywalizowałby o pierwsze miejsce z Różalem. Boże ten kult kiboli: Kraków pokazał, że wśród kiboli rządzi zasada ,,kto ostatni się rozjebie ten frajer" i prokuratorzy ich po prostu uwielbiają :waldeklaugh:

Zaorać to środowisko: Policja powinna im spuszczać wpierdole za każdą sytuację jak na gali High League, aż w końcu schowają się w lesie...

EDIT: Chociaż skoro nawet promotor skazany za porwanie człowieka potrafi mówić publicznie o honorze i przestrzeganiu prawa to już nic mnie nie zdziwi...

Są pośród kiboli twardzi zawodnicy, nie idą na współpracę, natomiast nie są wszyscy takimi twardzielami, co wiadomo od początku.
podczepiają się na początku chłopaki pod grupę, bo w grupie siła, sami nic nie znaczą (brak dobrego wykształcenia, bogatych rodziców) - tacy są targetowani.

zasadę "zasada ,,kto ostatni się rozjebie ten frajer" sugerują prokuratorzy, że niby to nie jest wstyd pójść na współpracę itp. - jest to zasada nagłaśniana w mediach, aby przyzwyczaić potencjalnych gamoni, że to nie tak, że to nie jest wstyd współpracować.
Jest to zasada podnoszona przez tych, którzy poszli na współpracę w wywiadach, tłumaczą się tak, że niby od początku tak jest. Ale nie jest.
Nie jest to zasada powszechnie obowiązująca.

oczywiście, źle by ten świat wyglądał, jakby kibole rządzili, więc przestano się z nimi patyczkować, daje się maksymalny wyrok i wszystkie uciechy życia przemijają przed oczami,
i idą na współpracę kibole, łamią się, to nie są osoby z charakterem, przez duże C, choć mówią o sobie "charakterni".

Ludzie byli łapani na wojnie i nie wydali - to jest charakter.
Natomiast takie łepki jak Załęcki, płaczki więzienne, zabrali sterydy, to poziom testosteronu nagle spadł i nagle łzy, nagle zniewieściałe opowiastki do prokuratora...
 
Przecież na Załęckiego papiery latają po necie od roku jak nie lepiej, ten gość jak przegra przez KO to powie że zęmdlał.
 
Przecież na Załęckiego papiery latają po necie od roku jak nie lepiej, ten gość jak przegra przez KO to powie że zęmdlał.
Latają, ale on się tłumaczy ze wyraził w nich tylko skruche i nie poszedł tam na współpracę. Nie wiem, dla mnie gość taki jak on czyli kreujący się na mega kozaka, twardziela, charakternego typa, który nie gada ze służbami wyraża kruche i pisze pismo do prokuratora to jest coś nie tak.
To tylko daje znak, ze gdyby usłyszał załóżmy ze grozi mu 10lat to by się rozplakal i poszedł na współpracę skoro tu takiego małego wyroku nie chciał odsiedzie. Policjanci co go znają to muszą mieć niezłą beke z niego.
 
Latają, ale on się tłumaczy ze wyraził w nich tylko skruche i nie poszedł tam na współpracę. Nie wiem, dla mnie gość taki jak on czyli kreujący się na mega kozaka, twardziela, charakternego typa, który nie gada ze służbami wyraża kruche i pisze pismo do prokuratora to jest coś nie tak.
To tylko daje znak, ze gdyby usłyszał załóżmy ze grozi mu 10lat to by się rozplakal i poszedł na współpracę skoro tu takiego małego wyroku nie chciał odsiedzie. Policjanci co go znają to muszą mieć niezłą beke z niego.

On tam z płaczem błagał przecież, gość nie ma ani wstydu ani honoru za grosz.
 
Back
Top