High League

Za tydzień w środę rusza machina.


Liczę na wspólny panel Szpilka-Bomba , bo niestety Szpilka i Denis w wywiadach gadają, że będzie 0 dymów, tamta dwójka może ich pobudzić.


Tak w ogóle ciekawi mnie nastawienie tej dwójki do Ferrari-Bomba więc chciałbym ten panel, choć niestety jak obserwuje Szpilkę to mam wrażenie że dziś mu bliżej do panelu Lexy-Natsu :(
 
Liczę na wspólny panel Szpilka-Bomba , bo niestety Szpilka i Denis w wywiadach gadają, że będzie 0 dymów, tamta dwójka może ich pobudzić.


Tak w ogóle ciekawi mnie nastawienie tej dwójki do Ferrari-Bomba więc chciałbym ten panel, choć niestety jak obserwuje Szpilkę to mam wrażenie że dziś mu bliżej do panelu Lexy-Natsu :(
No Szpilka już gdzieś mówił, że będzie w panelu z Natsu i Lexy.

Ciekawostką jest, że kolejna gala po PRIME organizuje konferencje w studiu Polsatu. Czyżby teatr już nie chciał Czeczenów? :lol:
 
mam przeczucie, że na Staśko nie zostanie pozostawiona nawet sucha nitka, słusznie zresztą

jeśli lewica i feminizm mają mieć właśnie TAKĄ twarz, to lepiej, by jej kurwa nie miały w ogóle
 
Dobra Tańcula już tak nie płacz o tych Muranów. Dla mnie to są ostatni ludzie do gaszenia światła w freak mma. :cool:

Tak szczerze gdyby nie ta 2 , to nawet bym zapomniał, że F15 nadchodzi.
 
Back
Top